Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z cyklu ofłooszeń lokalnych :

 

ZA 30 DNI ,będę miał do odsprzedania 250 szt stempli długości ok. 2,90 - 2,50 ,również po rozszalowaniu stropu będę miał do sprzedania 6 m3 desek szalunkowych , zainteresowanych zapraszam na priv.

 

Do odbioru w Łodzi z budowy na stokach

 

 

coś mi czcionkę zmieniło :D

 

A ile masz tych 2,9m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu ofłooszeń lokalnych :

 

ZA 30 DNI ,będę miał do odsprzedania 250 szt stempli długości ok. 2,90 - 2,50 ,również po rozszalowaniu stropu będę miał do sprzedania 6 m3 desek szalunkowych , zainteresowanych zapraszam na priv.

 

Do odbioru w Łodzi z budowy na stokach

 

 

coś mi czcionkę zmieniło :D

 

ile masz tych 2,9m?

, tak jak pisałem zapraszamm na priv :D nie zasmiecajmy forum moimi stemplami :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadnijcie ile czeka się w sądzie w Łodzi na Pomorskiej w Wydziale Ksiąg Wieczystych na założenie KW mieszkania własnościowego?

ROK

w przypadku kredytu pod hipoteke mieszkania, rok na założenie a nie wiem ile jeszce na wpisanie hipoteki

paranoja

 

Mam jeszce do Was pytanko z innej beczki- czy za wydanie warunków zabudwy gmina pobiera opłaty? Czy każda gmina ma prawo regulowac to w swoim obrębie?

 

Pozdrawiam wiosennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadnijcie ile czeka się w sądzie w Łodzi na Pomorskiej w Wydziale Ksiąg Wieczystych na założenie KW mieszkania własnościowego?

ROK

w przypadku kredytu pod hipoteke mieszkania, rok na założenie a nie wiem ile jeszce na wpisanie hipoteki

paranoja

Mozesz napisac podanie o przyspieszenie wpisu (oczywiscie musi byc jakies uzasadnienie). U mnie (w przypadku kredytu na dom) byla informacja o ponoszeniu dodatkowych kosztow zwiazanych z ubezpieczeniem kredytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie,

zgodnie z zaleceniami doświadczonych, siedze nad projketem i kombinuje.

 

I mam pytanie: czy okna 150/150 są wystarczające? Czy nie lepiej zrobic np. 180/150 ?

 

I jeszcze jedno: w kuchni mam w projekcie 2 okna, jedno 150/150 i drugie 120/120. to nie bedzie troche chuteczkowo wygladac? na róznej wysokosci?

 

jedno jest nad zlewem i nie widac go na wizualizacji

 

 

http://www.projekty.ign.com.pl/index.php?p=detail&id=277&opcja=rzuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Wszystko zależy czy to ma byc okno dzielone czy nie. Jeżeli niedzielone to proponuję 150x150 (sama takie będę miała), bo może być uchylne i otwierane. Jeżeli zdecydujesz się na niedzielone180x150 to nikt ci nie zrobi otwieranego. Jeżeli natomiast ma być dzielone to ja bym zrobiła 180x150 , bo uwielbiam duże okna. A chyba w kuchni przydałoby się otwierane (tak na wszelki wypadek).

A co do różnicy wysokości okien to pewnie nad zlewem jest ono na wysokości 85cm (standardowo) tak żeby blat był jednocześnie parapetem. W jadalni pewnie są niżej. A osoba projektująca chciała żeby były na jednym poziomie u góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...