Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pooh, daj proszę koniecznie namiary na twoją firme od okien i jaki typ okien wybrales, ze okazaly sie tak skuteczne? skoro ich nie otworzyli i nie wywazyli, to co ci zepsuli? szyby?

 

Jezeli ktos jeszcze niedawno dokonywal wyboru okien pcv i jest zadowolony bardzo prosze o namiary, na grupie albo priv.

Dzieki H

 

cholera jak mi maja skonczyc dach przy takich ulewach! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Honorata i wszyscy zainteresowani oknami z PCV:

Myślę, że mogę podać namiary na firmę, z której jestem zadowolony:

Za radą sympatycznego p. Daniela z firmy OKNORAMA wybrałem profile 4 komorowe Gealan z szybą P4 i wzmocnionymi okuciami, 5 lat gwarancji. Efekt? Szyby nie wytłukli, okna nie otworzyły się mimo 4 prób wyważenia łomem. Jedynie połupali ramę i ościeżnicę w dwóch oknach przy klamce i w rogu. Zobaczcie:

http://www.sosw.edu.lodz.pl/okno1.jpg

http://www.sosw.edu.lodz.pl/okno2.jpg

 

Dodatkowym plusem jest szybka reakcja na zgłoszone uszkodzenia. P. Daniel przyjechał następnego dnia ocenić szkody i zadeklarował wymianę uszkodzonych części. Naprawdę polecam firmę http://www.oknorama.pl z Brukowej. Myślę, że możecie się na mnie powołać - mówiłem, że czytuję i pisuję na forum Muratora: Będą wiedzieli o kogo chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Grupko,

Mimo, że już mieszkam i to ponad rok, to tak naprawdę nie mogę nikomu praktycznie nikogo polecić. Smutne to, kurcze, że z tylu osób które się przez ten mój dom przewinęły to nawet ci, którzy się wydawali OK - zawodzą :( :( :( Mogę jedynie szczerze polecić stolarza - autentyczna złota rączka. Taki współczesny człowiek renesansu. Za to odradzam firmę GORAN. Mimo, że ją polecałam. Od 2 miesięcy nie mogę doczekać się naprawy gwarancyjnej okien. :evil: :evil: :evil: Mieli tam jakąś reorganizację, ale zdaje się, że najbardziej ucierpią na tym klienci. Uważajcie na nich, bo kupić to zawsze łatwo - gorzej z reklamacjami!

Co do spotkania - to ja bardzo chętnie :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z grupy łodzkiej może polecić fachową i sprawdzoną ekipę do gładzi z okolic Łodzi?

Moja była/jest super, bo będą nam jeszcze malować. Oprócz gładzi i malowania wykonują wszelkiego rodzaju zabudowy gipsowe i docieplenia dachów. Solidnie, bardzo dokładnie i ekspresowo. Ale o namiary musiałabym zapytać męża, bo ja nawet nie wiem skąd dokładnie są (na pewno jednak z okolic Łodzi) a akurat nie ma go w domu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexa nie ejstem pewna, ale przepiękne płytki i gresy z małych firm rodzinnych włoskich, hiszpanskich i francuskich maja w Miradzie na Piotrkowskiej (naprzeciwko Białej Fabryki i stawów). Warto zobaczyc te cuda! Ja choruje na gresy od nich..

A gdzie to dokładnie, bo ja nie jestem z Łodzi i nie wiem gdzie jest Biała Fabryka. W którą stronę od Centralu, mniej więcej w jakiej okolicy? I czy bardzo drogie te cuda? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alexa - za Centralem i to kawałek, ale po tej samej stronie Piotrkowskiej. Numer chyba rzędu 200 z kawałkiem. Białą fabrykę masz po lewej - łatwo poznać. Płytki są extra, ale ceny z baaardzo górnej półki. Przynajmniej wtedy, kiedy ja się przymierzałam (1,5 roku temu). Ale całkiem niezły wybór i przystępniejszych cenach jest w Fumino na Północnej (przy Kilińskiego).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po bardzo długiej przerwie.

Dużo się działo w tym czasie, złego i dobrego, ale mało na budowie.

Plan budowania na 2004 wykonałem w 90 %.

Końcowym akcentem wykonania planu był zakup szczeniaka do pilnowania domu. Teraz ma 3 miesięca i jest u nas w domu od 5 tygodni.

Typowo strózujący pies, szpic wilczy. Na działce czuje się świetnie i juz rozpoczął poznawanie groźnej sąsiadki - rodwajlerki.

Zasadziliśmu jeszcze trochę drzewek owocowych i krzewów.

Z racji innych wydarzeń nawet głowy nie miałem aby robić coś więcej.

Wszystko teraz normalizuje się.

 

Pozdrawiam wszystkich budujących Starych i Nowych.

 

Alexa Podaj mi namiary na tych ludzi od ociepleń dachów.

Z góry dziękuję

 

Mobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexa - ja tez poprosze namiary na te ekipe od wykonczeniowki, czy docieplaja tez z zewnatrz

 

 

salon Mirad jest wyraznie widoczny, jedziesz Piotrkowska caly czas prosto od Centralu w kierunku Górnego Rynku i Uniwersalu, po lewej stronie mijasz katedre i kosciol ewangelicki oraz ulice czerwona, to bedzie rowniez po lewej stronie naprzeciwko stawow i fabryki, nie dojezdzajac jeszcze do placu Reymonta

ceny faktycznie wysokie, ale wiesz za co placisz, za indywidualne kolekcje, poza tym sprowadzaja np. gresy (moze tez i inne plytki) w tzw. II gatunku, w cenach prawie o 50% nizszych, a ten ich II gatunek to wyglada jak w wielu polskich firmach I klasa

 

a tu pada snieg, snieg, snieg, do jasnej anielki a mnie czeka jeszcze tynkowanie komina, ukladanie folii dachowej i docelowe pokrycie dachu, trzymajcie kciuki zeby wrocila dobra pogoda

 

uprzejmie donosze ze Gosia -nasz sekretarz bedzie niedostepna w necie do 01.12 -wprowadza sie i ma urlop, co powiecie na spotkanko grupy lodzkiej np. 3 grudnia (piatek) wieczorkiem, wpisujcie sie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę

Z radością informuję, że na aukcji zebraliśmy

na dzień : 20 listopada godz. prawie 10-ta ....625 zł + pieniążki grupy szczecińskiej 770 zł RAZEM 1395 zł.

Czy powtórzymy wynik I Licytacji / 3410 zł/ ?

 

Wierzę, że tak , że mimo obecnego, trudnego okresu finansowego uda nam się!!! .

Pozdrawiamy i zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji

 

Edzia&Maksiu

 

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=36615

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mobby, hippo, Honorata

podaję namiary na ekipę, która wykonywała nam docieplenia dachów, zabudowy gipsowe oraz gładzie. Tel. do szefa ekipy: 609-49-21-51 (P.Krzysiek).

 

Honorato

dzięki za pomoc,

jesli chodzi o docieplenia zewnętrzne, to w/w ekipa się tym nie zajmuje, ale mam również namiary (znów muszę spytać męża :-? )na dobrego i sprawdzonego fachowca. Nam akurat nie docieplał domu, ale robił poprawki po poprzedniku (który trochę spartaczył robotę) oraz kładł tynk silikatowy i mozaikowy (akryl też kładzie). Skończył jakieś tydzień temu i z czystym sumieniem mogę go polecić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie! Co do spotkania 3 grudnia, to będę musiał zrezygnować z basenu, no ale cóż - czego się nie robi dla swojej grupy. Kupiłem w końcu piec olejowy Viessmana. Chodzi ok, jestem na etapie regulacji pogodówki. Przeżyłem ostatnio jednak spore emocje związane z aurą. Prądu nie było mianowicie ponad 2 doby, na szczęście mam jeszcze mieszkanie awaryjne :D Problem się zaczął jak w nocy z niedzieli na poniedziałek, zaczęła spadać gwałtownie temperatura, a że kotłownia ma 2 wloty nawiew i wywiew, to specjalnie dużo wyższa temperatura tam nie panuje niż na dworzu. A wiadomo, że woda w rurkach może zamarznąć :( Na szczęście wieczorem w niedzielę prąd ruszył i instalacja została uratowana :D Nie wiem czy w przyszłości nie przydałby się jakiś agregacik. W domu kominek za to grzeje dziarsko niwelując zgubne skutki wichur.

Tommco, jakie robisz schodki i ile Ci fachura powiedział za nie?

Pozdrawiam grupkę ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też postaram się być na spotkaniu w piątek (3.12.)

 

Aggi jak masz super trudny dach to musisz poszukać naprawdę dobrej ekipy. Ja miałem prawdziwych fachowców z okolic Aleksandrowa choć nie najtańszych ale z 7% VAT-em nie wyszło taj żle. Jeśli jesteś zainteresowana to wyślę namiary na prive.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...