Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

hej

witam wszystkich jestem tu nowa ale też z łodzi dzisiaj moj pierwszy dzień na forum. mam gorącą prośbę mam zamiar postawić domek w Lutomiersku D33 z Muratora i szukam jakiejś solidnej i niedrogiej ekipy. Niestety bez kredytu się nie obedzie a do tego jest potrzebny kosztorys i harmonogram prac jak to sie załatwia,czy to robi ekipa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam.

Ja mam jak najlepsze wspomnienia z współpracy z Gazownią Łódzką z czasów gdy załatwiałem gaz do naszych działek. Pan Siuta bardzo nam pomógł. Gaz w ulicy kosztował nas .... 225 zł/działkę (sic!). Przyłącze do 5m ok.980zł. Stety robiły to brygady z Gazowni i było ZERO problemów z odbiorem i podłączeniem! Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

URBANEK

 

Aktualny watek kredytow

Kompletny harmonogram prac

 

Mozesz pobrac:

1. Kosztorys wersja world

2. Kosztorys wersja exel

3. Kosztorys wersja exel

4. Program do kosztorysowania

 

Wszystko przygotowujesz Ty - pod dokumentami podpisuje sie kierownik budowy.

Mam nadzieje ze sie nie myle - bo ja sie jeszcze nie buduje :)

 

Owocnej lektury.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urbanek : uprawniony powie ze musi wszystko sam zrobic bo sie boji, mnie tak powiedział i poprosił 400zł następny 250 bo trzeba kupic monitor cen za 150 ale szukałem szukałem i znalazłem za 200 zł

prawdemówiąc to kierownik mojej budowy wiec wiedział co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo

Zrobiłam kosztorys do PKO BP na podstawie gotowca z forum (jest tu gdzieś od życzliwego forumowicza). Tak aby suma była odpowiednia dla udzielonego nam kredytu. Mój kierownik budowy rzucił okiem, stwierdził, że może być i złozył swój szlachetny podpis za ...'dziekuję".

Bank nie miał żadnych uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich łódzkich forumowiczów...

Chciałbym dołączyc się do prośby ewuś i też poprosić o namiary na sprawdzone ekipy budujące domy.

 

Z góry wielkie dzięki za wszelkie info przesłane na e-mail w moim profilu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukanie dzialki cd

 

Ni snieg ni mroz nie powstrzymaja mnie przed znaleziemiem dzialki. Bylem w ielu miejscowosciach z namiarami ktore dostalem od posrednikow jaki od niektorych z Was.

Zaczalem od Nowosolnej trasa na Stryków. Pozniej Kalonka, Dobra, Smardzew, Nowe Lagiewniki, Zgierz, Rosanow, Aleksandrow, Rabien, Babiczki.

Tak ustalona zostala trasa wg ofert. Na niektore tereny z miejsca nie bylo mnie stac np Kalonka troche zbyt wygorowana cena za cos co jest pozbawione wszelkich mediow i dotego jest gruntem rolnym. Ale okolica urokliwa.

Zawitalem tez do Grotnik - rowniez bardzo urokliwa okolica rzeklbym wypoczynkowa :) Byla tez oferta z tamtad i zastanawiam sie nad nia.

Co Wy na to??

Prad i woda sa w sasiedniej dzialce. Dojazd szutrem od asfaltu okolo 500 m. Inne srodki komunikacji - Stacja pkp umozliwi dojazd do lodzi i z lodzi. Autobus mpk Zgierz. Szkola sklepy apteki na miejscu.

No i ponawiam pytanie co Wy na to?? Jakie macie skojarzenia z ta miejscowoscia?

Pozdr Naish

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

z tym kosztorysem to kiepsko ,Millenium ma jakieś druki z udziałem procentowym sama chyba nie dam rady tego zrobić a wszystko na mojej głowie bo facet mi wyjechał .Moze znacie kogos kto tani zrobi kosztorys dla potrzeb banku.

A Naish Grotniki są super byłam tam parę razy ale latem nie wiem jak tam jest zima, dojazd kiepski a może poszukaj czegoś w druga strone Łodzi za Konstantynowem .Ostatnio w Lutomiersku w gminie były jakieś działki na sprzedaż ale nie wiem po ile.

 

Pozdrawiam Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

z tym kosztorysem to kiepsko ,Millenium ma jakieś druki z udziałem procentowym sama chyba nie dam rady tego zrobić a wszystko na mojej głowie bo facet mi wyjechał .Moze znacie kogos kto tani zrobi kosztorys dla potrzeb banku.

A Naish Grotniki są super byłam tam parę razy ale latem nie wiem jak tam jest zima, dojazd kiepski a może poszukaj czegoś w druga strone Łodzi za Konstantynowem .Ostatnio w Lutomiersku w gminie były jakieś działki na sprzedaż ale nie wiem po ile.

 

Pozdrawiam Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...