Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pablo1979 jeśli chodzi o piekarnik na gaz to powiem ci tyle jestem z zawodu kucharzem [teraz aktywnym tylko w swojej kuchni ale i tutaj nie często aby żona się nie przyzwyczajała do takiego stanu rzeczy] mam kilkuletnie doświadczenie w restauracjach i płyta gazowa owszem ale piekarnik tylko i wyłącznie elektryczny, przekonaj do tego żonę jeśli chcesz mieć ciasta dobrze wyrośnięte mięsa nie przypalone z wierzchu. Różnica jest taka że elektrycznym można sterować dokładnie szczególnie temperaturą, co jest bardzo ważne, gazowym nie da się tego zrobić .Np. temp pieczenia większości ciast wacha się 160-200 st.C i różnica już 10 st. ma duży wpływ na pieczony produkt a w gazowym nak naprawdę wszystko piecze się w tej samej temp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po bardzo długiej przerwie. Tommco taz trzymam - kciuki oczywiście :lol: . Nie odzywa lem się dość długo , ale nie bardzo było o czym pisać . Obudziłem się już z zimowego snu i zaczynam działać. [b]Jeżeli ktos zna godną polecenia ekipęmurarską (POROTHERM) to proszę o info. Mojego murarza pogieło , jakos inaczej rozmawiał jesienią a inaczej teraz . Troczę mu sie terminy poprzesuwały i musieliśmy się rozstać .[/b]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam na Placu Wolnosci o 18.30 , doszlismy do katedry o 21.15 i jeszcze byly miejsca siedzace. Msza zaczela sie o 21:37 , w domu bylam przed 24:00... trudno chyba wyrazic co wszyscy czujemy, czuje sie jakbym caly czas sie modliła w tych ostatnich dniach z ...przerwami na zycie, prace, codzienne obowiazki, ktore nagle staly sie malo wazne.

W piatek nie bede w Rzymie, zdceydowlam ze wole modlic sie w Polsce, bede w Krakowie na Błoniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...