Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Luśka - Rublow nie jest od rubla, tak samo jak Marek nie jest od marki. To był taki rosyjski malarz ikon. Swoją drogą może jakbym się teraz rejestrował to wybrałbym coś innego, ale wiesz jak to jest - "podaj login", no to podajesz pierwsze co Ci przyjdzie do głowy, a potem już szkoda zmieniać. Z takich nicków dla mnie rekordem jest "am00". :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Majki, jeśli jesteś na Forum i się zarejestrowałaś to już jesteś "zasiedziała" :lol: Oczywiście spotkanie jest dla wszystkich Forumowiczów, którzy tylko maja ochotę przyjść. Piątek 14 koło 18.00 może być i to jak najbardziej. Tylko gdzie? Za zimno już niestety na ogródki na Piotrkowskiej, ale pub z dobrym piweńkiem to jest to. Wypowiedzcie się droga braci forumowa i odliczamy czas. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych forumowiczow i tych mniej nowych oczywiscie tez! Ja, jak pewnie juz pisalem, siedze wlasnie w Finlandii, wiec nie bede niestety w stanie stawic sie na spotkaniu grupy. Natomiast mysle, ze nie bedziecie tacy i jakies male sprawozdanie mi napiszecie na tym forum :lol:

U mnie na budowie nic sie nie dzieje, bo wszyscy, ktorzy zostali w domu nie maja czasu na budowe. Jak znam zycie to pewnie od Nowego Roku wezme sie w garsc z kupowaniem i wykanczaniem, tak, zeby przed kolejna zima mozna bylo troche pomieszkac.

Jeszcze raz pozdrawiam.

PA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być i 13 i 14 bez różnicy. Tylko jeszcze kwestia gdzie i o której. Ja postaram się być natomiast z moją drugą połową nigdy nie wiadomo (ale postaram się go przyciągnąć).

Macie jakieś fajne miejsce gdzie można by posiedzieć w kilka osób???

Tommco biedaku, u nas nareszcie piękna, złota jesień. Nie popadnij w depresję na tej dzikiej północy. Będziemy o Tobie myśleć w czasie spotkania i oczywiście zdamy Ci relację. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakaś mapa forumowiczów z Łodzi? Chętnie bym się dowiedział, czy ktoś się buduje w tych samych okolicach. Czyli, powiedzmy, na północy Łodzi. Może ściślej północnym zachodzie.

 

Co do miejsca spotkania, to mi do głowy przychodzi Jazzga. Nie pamiętam adresu, ale to jest chyba druga brama na Piotrkowskiej za Próchnika po prawej.

A gdzie były dotychczasowe spotkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Podumowując czwartek 13-tego godz. 19. Rublow - co to za miejsce na Piotrkowskiej. Poprzednio w planie był ogródek jakiegoś pabu - ale ze względu na aurę odpada.

Rublow - my budujemy domek na Rogach dokładnie wyjeżdzając z Łodzi Strykowską trzeba skręcić w prawo w ulicę Łupkową. Nie da się ukryć że to północ Łodzi.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pogoda srednia. Powiedzialbym, ze nawet bardzo. Powietrze strasznie wilgotne, wiec nawet wtedy, gdy juz nie pada, to i tak sie wydaje jakby padalo. Na depresje stosuje saune....ktora, mam nadzieje, da sie tez zainstalowac w domku. Czy Wy planujecie saune? Trzeba przyznac, ze to znakomity wynalazek....jak sie z takiej pluchy wchodzi do srodka i wygrzewa....ach....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, czwartek 13-go o 19. Może jeszcze warto, żebyśmy się odmeldowali, kto zamierza przyjść. Żeby znowu nie były to 2 osoby, jak pisaliście wcześniej.

Jazzga to jest taki całkiem miły pub (jazzowy jak sama nazwa wskazuje) na Piotrkowskiej 17. Można by tylko sprawdzić, czy akurat na czwartek nie planują jakiegoś koncertu. Znalazłem ich stronę http://www.jazzga.pl, ale z jakiegoś powodu nie mogę na nią wejść.

Może ktoś zna jeszcze jakieś fajne miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...