Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzikus - dlaczego lipny? Piotrkowska jak Piotrkowska, numer 17, w podwórku, co w tym jest nie tak? :-?

 

gregg - wybierasz się na spotkanie?

 

Aha, co do mnie, to jest jedna malutka możliwość, że nie będę mógł przyjść. Otóż... hm... może się zdarzyć, że do tego czasu zostanę tatusiem... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim po dłużej nieobecności :D Cieszę się, że spotkanie naszej grupki się finalizuje. Jazzga to całkiem przyjemny klub. Dla zainteresowanych podaję stronkę http://www.clubber.pl/page.php?p=venue&venue=335 . Z tego co tam widzę na 13 listopada nie przewiduję się koncertów :) Ja w każdym razie postaram się przyjść. Do zobaczenia o 19.00. Proponuję znak rozpoznawczy: Murator na stoliku!

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rublow-$$$$$$ witaj,

miałem szczęście do solidnych wykonawców, gdybyś był czymś zainteresowany daj znać / oczywiscie inni też,

pozdrawiam,

 

Bardzo chętnie poproszę o namiary na wszelkie sprawdzone ekipy do budowy i wykonczenia ..nie mnie i mojej kieszeni, a Naszego domu:)

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciechanka

Co okien to Velux i Fakro są pod względem jakości są zbliżone do siebie, dzisiaj wybrałbym Fakro, ale w ubiegłym roku tylko Velux miał klapę wenttylacyjną i to zdecydowało o wyborze Veluxa. Ale Fakro też dobił do tego standartu, co prawda inne rozwiązanie, ale efekt podobny. Poza tym klamka u dołu to większości przewaga nad Veluxem.

Gosia

Jeżeli myślisz o ekipie, która ma prowadzić całą budowę to mogę dać namiary na priva i musisz sama porozmawiać. Ja wziąłem projekt i dałem go do wyceny poszczególnym firmom, aby określili ile może kosztować ich usługa. Tobie też polecam to rozwiązanie.

No to koniec wymądrzania się.

U mnie jutro wylewki mikxokretem, a dziś chyba mój bank powie, że otrzymam kredyt po długim oczekiwaniu i formalnościach.

Pozdrawiam

 

Cosik z Twoją pocztą ale poproszę namiar na ekipę [email protected]

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Łódzką!

Jestem posiadaczem projektu D20aL Muratora z wytyczonym budynkiem przez geodetę. Prawdziwe budowanie dopiero w przyszłym roku... Moja działka to prawie 2 ha ziemi położonej na styku miasta Aleksandrowa i wsi Rudy Bugaj. Wcześniej miałem plany na rozbudowe przedwojennego domku o piętro, ale w pore przyszło opamiętanie. Niewiele drożej wyjdzie budowa od początku a jakie pole :lol: (dosłownie!) do popisu.

 

Teraz rozglądam się za sprawną ekipą do szybkiego wystartowania w przyszłym roku. Czy może macie kogoś sprawdzonego? Inna sprawa to Wasze doświadczenia ze składami budowalanymi szczególnie tych z okolic Aleksandrowa.

 

Pozdrawiam :D,

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...