Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witaj Darku, cieszę się że nowa osoba w naszej grupce :D Może przyjdziesz w ten czwartek na spotkanie naszej grupy w w pubie Jazzga? Jeśli chodzi o te okolice to kożystałem tylko ze składów IWONA (Aleksandrów przy trasie na Konstantynów) i mam z nimi dobre doświadczenia. Przyjdź najlepiej na spotkanie to pogadamy!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jesień spowodowła, że grupa łódzka odżyła na forum.

U mnie blachodachówka w ceglastym kolorze położona, wylewki też skończone. Teraz nastała pora wyboru parapetów i drzwi.

Co do spotkania to nie wiem czy się wyrwę, bo dzieci nam się rochorowały a nie chciałbym żony zostawiać z tym kłoptem samej.

No cóż pożyjemy zobaczymy. Nie zapomnijcie o egzemplarzach Muartora.

Pzd.

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dobry:

 

Dwóch facetów siedzi przy barze i narzekają, jakie to ich żony są przerażające. Pierwszy mówi:

- Moja jest tak straszna, że jak ją postawiłem na polu zamiast stracha na wróble, to ptaki oddały zeszłoroczne czereśnie...

Drugi na to:

- A moja ma wymiary 90/80/60.

- To całkiem nieźle.

- Taak... Druga noga tak samo...

 

Do zobaczenia o 19 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w końcu mamy spotkanie za sobą :lol: Z forumowiczów odmeldowali się: Luśka, Ciechanka, Gosia-Łódź, Darwol, Rublow i ja. Było bardzo miło poznać się i pogawędzić trochę w "realu" (z wyłożonymi Muratorami na stoliku :D ). Szkoda, że nie wszyscy mogli dotrzeć!

Pozdrawiam całą grupę łódzką serdecznie !

Martin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaję rano, a tu..... biało. Ciekawe, jak mój ogródek zniesie takie przymrozki? Sunia była bardzo zdziwiona wychodząc na dwór i próbowała zlizać trawnik :lol: Na szczęście szybko jej zmarzł język i dała spokój. Za to się wytarzała i cała mokra wpadła radośnie na mnie :evil: Brrrrr! Spotkanko było bardzo fajne i bardzo się cieszę, że doszło do skutku. Oprócz forumowiczów byłi też sympatycy (forumowiczów, budowania i domów :lol: ), no i bardzo dobre piwko z sokiem! Ci, co nie byli niech za bardzo nie żałują, bo damy im szansę kolejnego spotkania :D No i niech nie chorują, Leszku, bo to szkodzi na zdrowie! Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spotkaniu było bardzo przyjemnie. Datarli wszyscy, którzy akturat mogli. Niektórzy przyszli parami (Gosia-Łodź z mężem), Luśka z synem, ja również z Misiem (moim synkiem-który poszedł pod warunkiem, że zabierze ze sobą odkurzacz-zabawkę - o dziwo spisał się na medal- posiedzieliśmy prawie 2 godzinki). Naprawdę fajnie było poznać (i zobaczyć na żywo) ludzi z którymi wymienia się informacje tutaj na forum. Mam nadzieję, że następnym razem uda nam się spotkać w jeszcze szerszym gronie.

Pozdrawiam wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie było przesympatyczne, bardzo miło w realu wymieniać poglądy ..najbardziej podobały mi się zdjęcia Luśki ...ja też staram się dokumentować swoje poczynania, ale póki co to oczyszczam działkę, ponadto miło oderwać się od szarej rzeczywistosci i nacieszyć oko i ucho ...a właśnie Ci co nie byli troszkę stracili, ale może spotkamy się przed MIkołajem ..i wtedy będziemy mieli okazję poznać kolejnych forumowiczów grupy łódzkiej.

 

Pozdrawiam..czekam na adres -okienek Luśki i wykonawców dachu Ciechanki i wszystkie inne adresy sparwdzonych ekip i dobrych tanich materiałów.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede w Lodzi dopiero 20 grudnia...wiec nie wiem czy sie uda wszystkim zgrac, bo to juz prawie swiateczny termin. Ale piszcie co i jak...

Ja tu, a podlaczyli mi wlasnie wodociag do domu. W sumie to musielismy razem z sasiadem ciagnac ladny kawalek gminnego wodociagu na nasz koszt. Ale jakbysmy mieli czekac, az go wybuduja sami, albo racza sie dolozyc, to bysmy sie nie doczekali. I tak dobrze, ze z jakiejs oplaty nas zwolnili. Wszystkim zajal sie Tatus (R*E*S*P*E*C*T), bo z tego co mi mowil, to dobrze to wszystko poszlo. Woda i prad juz jest. Teraz tylko jakie szambo lub oczyszczalnia i media beda.

Przyszly rok sie zapowiada bardzo pracowicie, bo nie dosc, ze wchodzi vat, to jeszcze nam sie ulga konczy. Tak wiec do maja, a w ostatecznosci grudnia chcemy zrobic jak najwiecej....

Pozdrowienia z Finlandii.....

 

PS. Moze ktos przyjedzie dopingowac Malysza w Kuusamo, to bym sie spotkal tam.....jedziemy polska ekipa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcco faktycznie niemrawo ale... U mnie na budowie szleństwo trwa i dlatego nie bardzo coś piszę tylko po cichu podglądam co się dzieje.

Dostaliśmy wycenę sprzętów łazienkowych i teraz mam problem czy faktycznie baterie (firmowe, bardzo dobre - w opinii Pana ze sklepu) muszą mieć takie koszmarne ceny?????

Nie wiem co zrobić??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...