Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tak jak sprawdzaliśmy cenę to standartowy hds weźmie 1,2tys, a ciężarówa z dźwigiem to zabawa za 2tys :cry: Znajomy obiecuje że załatwi dużo taniej. Poczekamy zobaczymy. Przewóz w poniedziałek. Jak się sprawdzi podam namiary.

Nie wiem czy nie zgłosić postawienia kontenera, a mogę go postawić przy samej granicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak sie tym grudniem zestresowałam, że zapomniałam zapytac, gdzie Wy kupiliście drzwi zewnetrzne?

 

Byłam w Urzedowskim, byłam w Gerdzie (ale nie produkuja przyświetli), byłam w Uniwersalu i w Hepi

(zlali mnie - dwa razy miałam dostac wycene i dwa razy nic) ...

 

Ciagle jeszcze na "swoje" drzwi nie trafiłam - a jak juz byłam o krok, to termin grudniowy mnie zabił :(

 

Cos w tym stylu bym chciała - w okolicach 5 tysiecy ( z przyswietlem) - kolor ciemny brąz:

 

http://urzedowski.pl/files/b0d9ffd133.jpg

 

z przyswietlem w ten deseń:

 

http://urzedowski.pl/files/6a982ffeb7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie tym grudniem zestresowałam, że zapomniałam zapytac, gdzie Wy kupiliście drzwi zewnetrzne?

 

Byłam w Urzedowskim, byłam w Gerdzie (ale nie produkuja przyświetli), byłam w Uniwersalu i w Hepi

(zlali mnie - dwa razy miałam dostac wycene i dwa razy nic) ...

 

Ciagle jeszcze na "swoje" drzwi nie trafiłam - a jak juz byłam o krok, to termin grudniowy mnie zabił :(

 

Cos w tym stylu bym chciała - w okolicach 5 tysiecy ( z przyswietlem) - kolor ciemny brąz:

 

http://urzedowski.pl/files/b0d9ffd133.jpg

 

z przyswietlem w ten deseń:

 

http://urzedowski.pl/files/6a982ffeb7.jpg

 

 

...mahoń meranti - jaką cenę dostałaś u Urzędowskiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... przypomnę się niesmiało o namiary na piasek. W sobotę przywieźli nam Stara za 200 zł i wyszła z tego taka maciupka kupka :( Na podsypkę pod rurę do wody może starczy, ale na niewiele więcej. Poradźcie więc ludziska, skąd brać. Acha, udało mi się całkiem fajne ceny (2,56zł) bloczków fundamentowych wynegocjować w Maxbecie na Poli Gojawiczyńskiej (od Dąbrowskiego). Ktoś ich polecał, więc chyba od nich weźmiemy. Napiszę później, jak się sprawdzą "w praniu". Myślimy też o wzięciu od nich betonu i Terivy - wycena całkiem interesująca.

 

Bonga- przepraszam że dopiero teraz odpisuję ale dopiero mam dostep do netu!

Podaje namiary na piasek- 513-072-122 P.Marcin Jarocki, ten sam facet ma koparke i jest naprawde solidny i wydaje mi sie ze nie drogi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 2mm

Powaliło ich? Czy wszedzie tak sie czeka na dzrzwi???

 

niestety, w tym kraju produkcja jednych drzwi zajmuje fabryce póltora miesiąca. Jest to paranoja bo niby w sklepie jest masa drzwi tylko nie można ich kupić - jak za dawnych dobrych czasów. Tylko podobno coś coś sie zmieniło kilkanaście lat temu ale jak widać niektóre firmy żyją jeszcze w czasach realnego socjalizmu.

Ktoś tu wspominał o drzwiach firmy Budrex. Radzę unikać tej smiesznej firmy jak ognia. SĄ NIERZETELNI i NIETERMINOWI. To że w umowie napiszą termin realizacji 5 tyg. nic nie znaczy. Ja po ciężkich awanturach z dyrekcją tej firemki wymogłem dostawę i montaż w teminie zapisanym w umowie (5 tyg.) ale i tak w drzwiach były np. złe wkładki do zamków. MIeli wymienić ale do tej pory się nie odezwali. Ze Srocka gdzie mieści się to kuriozum jest do Łodzi powiedzmy 30 km. Dla porównania mogę podać że bramę garażową robioną specjalnie na zamówienie w Niemczech (żadna polska firma nie była w stanie zrobić odpowiedniej bramy) dostarczono mi i zamontowano w ciągu niecałych czterech tyg. I to jest własnie takie drobna róznica pomiędzy normalnym światem a Polską......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Poczytuję Was od jakiegoś czasu, no i wreszcie postanowiłam się ujawnić.Budujemy z mężem domek pod Konstantynowem, o nowoczesnej stylistyce, z płaskim dachem i wielkich oknach, według projektu indywidualnego.Obecnie jesteśmy na etapie budowania pietra.

 

Pozdrawiamy

Kasia i Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i teraz mam bardzo malo miejsca w pokoju i tak wyszlo, że wieza i głośniki od niej muszą stac koło kompa...ale jak stoją obok to z monitorem dzieja sie dziwne rzeczy....czyli nieekranowane cudo techniki....czy jest na to jakis sposób? Moze można czymś je obłozyc...no baba tylko jestem i nie wiem jak to działa?

 

Olka

W glosnikach sa magnesy, ktore powoduja zaklocenia w monitorze. Czyli musisz zatrzymac pole elektromagnetyczne od glosnikow.

Ten sam objaw daja np. dzwoniace komorki lezace obok monitora.

Najprostszym sposobem jest przejscie na sluchawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...