Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Styropian klejony zaprawą klejącą do styropianu (firmy nie pamiętam), w workach 25 kg ok. 13 zł w Obi. Na styropianie siatka podtynkowa, zaprawa klejowa do siatki - worki 25 kg, ok. 18 zł, Obi, na to Visbit.

 

Fajnie, tylko po co, bo jeżeli ma to być zabezpieczenie od wilgoci i zimna to czy nie powinniście posmarować jeszcze od spodu :wink: A czy robić czy nie to chyba zależy od materiału z którego wykonano fundamenty, zobacz http://www.muratordom.pl/6651_3425.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dorzucę pytane o sklepy/ hurtownie, w których mają sensowy wybr gresu polerowanego (szkliwionego?) w cenach do 100 PLN/m2 8)

 

Znajdę gzieś taki gres w ogóle?

Bo potrzebuję ok. 70 m2 - a do tej pory nic ciekawego tańszego niz 160 PLN/m2 w oczy mi nie wpadło :evil:

 

Znaczy: nie chodzisz po marketach budowlanych, albo masz gust jak moje mmmad-ness.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dorzucę pytane o sklepy/ hurtownie, w których mają sensowy wybr gresu polerowanego (szkliwionego?) w cenach do 100 PLN/m2 8)

 

Znajdę gzieś taki gres w ogóle?

Bo potrzebuję ok. 70 m2 - a do tej pory nic ciekawego tańszego niz 160 PLN/m2 w oczy mi nie wpadło :evil:

 

Widziałem coś takiego w salonie na Wróblewskiego (chyba dawna Fonika)

...ceny takie jak piszesz, nie do pozazdroszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy możecie polecić kogoś kto robił wam przyłacze elektryczne .Najlepiej z okolic Aleksandrowa .

Jacek

 

Zakład energrtyczny Łódź czy Aleksandrów ma oddzielny?

Jeżeli Łódź, to mogę polecić tego, co robił u mnie. Co prawda średnio tani, ale sam załatwił wszystko a prąd miałam na 2 miesiące przed podpisaniem umowy z ZE :o . Do tego stopnia nic mnie nie obchodziło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę,że niektórzy są na bieżąco z elektryką ;)

 

To powiedzcie z jaką kwotą powinnam się liczyć w Łodzi przy przyłączu elektrycznym (ziemnym)?

Słup po drugiej stronie ulicy - o. 10 m. od działki...

 

Ile Wy płaciliście? :)

 

10x50 po ziemi (o ile droga gruntowa) + 2x50 w ziemi + skrzynka z licznikiem 1000 + dokumenty 200? + ew. podlaczenie erbetki z erbatka wlacznie (300? 500? 700?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...