Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak dotąd starałem się nie zionąć ekspresją na forum ale dzisiaj czara goryczy się przelała.

 

Wziąłem specjalnie q... dzień wolnego aby zasypać piachem fundamenty i rozplantować ziemię na działce a ten palant od koparki q... mówi , że nie da rady. Nawet q... nie raczył zadzwonić. A ja q.. czekam i czekam... a on q... nie da rady... Teraz q... hydraulika od kanalizacji też musze przesunąć bo wszystkie "koparki" q... do któych dzwoniłem to tylko się szczerzą do słuchawki, że może w nastepnym tygodniu q... Q...

 

... już mi lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, :o widzę, że nie tylko ja mam dziś podniesione ciśnienie. Chociaż marna to pociecha. Nam wczoraj wykonawca nawymyślał - dosłownie - od skąpców, wsteczników itp, bo mu silikaty w sztapli przywieziemy a nie na paletach HDS-em i bedzie sobie je musiał 3 metry donosić do murowania. Szczegóły w dzienniku - pisanie dziennika przynosi nieco ulgi w takich przypadkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło się czyta o kłopotach budowlanych. Wręcz wam zazdroszczę!!! Pomyśleć, że ja przez głupotę Urzędu Miasta jestem pewnie ROK W PLECY. Jak zacznę latem 2007 to się będę cieszyć. Kropi, mówiłeś że fajna lokalizacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was kupował ostatnio może komin systemowy ?

Jakiej firmy i gdzie ?

Będę wdzięczny za podpowiedz muszę kupić kominy

Jacek

 

Po moim skromnym rozeznaniu proponuje podzwonic do :

 

Jesli schidel to zapytaj w plus-dachy .... 6503311 ... najlepiej z Panem Owczarkiem.

 

Jesli IBF to przedstawiciel na Łodz proponowal APK na Brzezinskiej ale wycene jednego komina robia juz 3 dni ... pytalbym sie takze w Ul-bud na Zakladowej dla porowania cen.

 

W PSB na schidla byla straszna cena ... chyba ze policzyli nie to co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy już go montowałeś ?

i jaką gwarancją jest objęty ?

Jacek

 

gwarancji nie pamiętam ale chyba dają 20 lat jak inne kominy systemowe.

Komin działa - 160 do kotła na eko groszek.

Murarz dolny element komina - sciek kondensatu wstawił odwrotnie do góry nogami i musiałem kombinować z odpływem skroplin ale udało się - trzeba pilnować tych "fachowców" przy budowie komina systemowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymierzam sie aby kupic segment na smulsku a wlasciwie stan surowy zamkniety (250 - 300 m2) i wyprowadzic go do zamieszkana. w zwiazku z tym mam trzy pytania.

1. ile mnie to bedzie kosztowac, nie zamierzam stosowac zlotych plytek i najdrozszych technologii. czy 200 kPLN wystarczy aby zamieszkac?

2. ile w tej okoliczy moze kosztowac doprowadzenie produ, gazu, wody i kanalizacji, gdzies na forach wyczytalem 20 kPLN i wydaje mi sie to astronomiczna cena

3. czy lepiej wybrac co miejskie czy kupowac piec

 

dzieki za opinie

 

o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. ile w tej okoliczy moze kosztowac doprowadzenie produ, gazu, wody i kanalizacji, gdzies na forach wyczytalem 20 kPLN i wydaje mi sie to astronomiczna cena

 

 

Niestety - cena z kategorii realnych a nie astronomicznych...

 

Oczywiście wszystko zależy od planów - np. od tego, czy przy wodzie masz studzienkę, czy przy kanalizacji masz studzienkę betonową czy plastikową, prąd w ziemi czy napowietrznie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...