Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja kupowałam tutaj Centrum Materiałów Budowlanych ,,ARBON" CZłopy 59 , 99-210 Uniejów tel.063 288 87 35, 601 35 30 49,właściciel Bogdan Architekt, za Maxa 220 288x188x220 płaciłam 2.88zł z przetrzymaniem do wiosny z transportem i rozładunkiem do Rąbienia,kupowałam 15 grudnia 2006,z tego co wie ceny trochę wzrosły ale nie wiem o ile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym to coś nas mało. A co pszem, mm34..coś tam, dorasz i inni? Do kropiego to trzeba będzie chyba zaproszenie wysłać, bo już do nas nie wpada....

 

Dzieki że o mnie pamiętacie, ale niestety, weekend 20-21 stycznia spędzam poza Łodzią (daleko poza Łodzią) i niestety nie będę mogła się z Wami spotkać :(. Strasznie załuję :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałam tutaj Centrum Materiałów Budowlanych ,,ARBON" CZłopy 59 , 99-210 Uniejów tel.063 288 87 35, 601 35 30 49,właściciel Bogdan Architekt, za Maxa 220 288x188x220 płaciłam 2.88zł z przetrzymaniem do wiosny z transportem i rozładunkiem do Rąbienia,kupowałam 15 grudnia 2006,z tego co wie ceny trochę wzrosły ale nie wiem o ile.

 

jakto były , zdrożały ? czy ten bum na max i materiały budowlane ciagle trwa ?

ja w sierpniu płaciłem za uni maxa 2,9 (kozłowice Zgierz na łódziej ) i myslałem ze to cena z kosmosu , a teraz zima to pewnie spadł spowrotem do 2 zł , a tu czytam ze cena ta sama ? to jestem ciekawy co sie bedzie działo na wiosnę tego roku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pszem jabłuszka są na bałuckim. Będzie trzeba to pójdę i kupię. Teraz przymusowo siedzę w domu bo bąble miały wirusa z 40 stopniową gorączką :( . Młody do tego reaguje na chłód wysypką. Zaraz dostanę joba.

 

A tak ogólnie dostałam pozwolenie od męża na wyjście na spotkanie 20 stycznia :lol: :lol: :lol: Musi wrócić wcześniej z pracy :lol: A co ja też muszę mieć trochę wolnego a nie siągle siedzieć w czterech ścianach.

 

Maxa 288/188/188 kupowałam w Owczarowie w grudniu. Netto 2,10 . W cenę wliczony jest transport z rozładunkiem. Termin wykonania zamówienia kwiecień -maj / tyle mają zamówień, szybciej nie da rady/. Jeszczę u nich zamawiam tego mniejszego 250/188/188 na ściany nośne. Generalnie o cenie można pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz z innej beczki.

Jak qur....a komuś kiedykolwiek przyjdzie na myśl przyznać się w banku przy braniu kredytu , że któreś z kredytobiorców prowadzi działalność to niech od razu strzeli sobie w głowe. Jak się qur...a pochwaliłem w Millenium i mam.

 

Trzeba było nas zapytać. Mój mąż też prowadzi działalność i zarządali od niego takich rzeczy, o których w ogóle nie wiedział, że istnieją m.in. konto techniczne na poczcie, że wpłaca składki ZUS. :evil: :evil:

Po raz kolejny okazało się, że PKO BP - może nie ideał - ale traktuje ludzi bardziej po ludzku i bez problemów dostaliśmy od nich kredyt.

 

A wracając do spotkania. Skoro juz mamy datę i miejsce, to ustalmy godzinę. Spotkać możemy się w BRowarze. Jest na parterze naprezciwko sali zabaw dla dzieci. Tam jest dużo miejsca. Jak nam nie będzie odpowiadało to pójdziemy gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Widzę, że już spokojnie będę mogła zabrać dziecko, pójdzie sobie na plac zabaw....

To ja chyba tez przyjde z osoba towarzyszaca...

 

Mysle, ze 16-ta to dobra godzina.

 

Powiem żonie :lol: :lol: :lol:

i będziesz miał prze.......... :lol:

 

Ot, pies ogrodnika :)

Tez ze soba wez dziewczyne i nie marudz.

 

Oj głupi........ przecie dziewczyny same przyjdą a niektóre bez mężów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...