Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

w związku z rozpieszczającą nas pogodą chyba zaczniemy tegoroczne prace nieco wcześniej niz planowaliśmy :lol: Szukam namiarów na dobrą ekipę od CO (układ mieszany - podłogówka + grzejniki z dodatkową atrakcją w postaci pieca na eko-groszek, więc muszą to być ludzie, którzy się znają na rzeczy), alarmu, wylewek + tynków maszynowych. Będziemy wdzięczni za wszelkie namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w związku z rozpieszczającą nas pogodą chyba zaczniemy tegoroczne prace nieco wcześniej niz planowaliśmy :lol: Szukam namiarów na dobrą ekipę od CO (układ mieszany - podłogówka + grzejniki z dodatkową atrakcją w postaci pieca na eko-groszek, więc muszą to być ludzie, którzy się znają na rzeczy), alarmu, wylewek + tynków maszynowych. Będziemy wdzięczni za wszelkie namiary.

 

Od alarmu masz na priv :D a do co.też szukamale taką co projekcik jakiś wcześniej zrobi i policzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w związku z rozpieszczającą nas pogodą chyba zaczniemy tegoroczne prace nieco wcześniej niz planowaliśmy :lol: Szukam namiarów na dobrą ekipę od CO (układ mieszany - podłogówka + grzejniki z dodatkową atrakcją w postaci pieca na eko-groszek, więc muszą to być ludzie, którzy się znają na rzeczy), alarmu, wylewek + tynków maszynowych. Będziemy wdzięczni za wszelkie namiary.

 

Cześć

Bardzo zainteresował mnie Twój dziennik.

Budowaliście z YTONGA prawda?

My nadal się zastanawiamy, analizując wszystkie za i przeciw.

Co do fachowca od CO to wysłałam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazajcie na gościa z Brukowej. Stoi tam taki facet małym białym samochodzikiem do transportu dłuugich prentów, (chyba Kia z przyczepką).

 

Jak zawozil nam stal za pierwszym razem to pojechalismy z nim ...zachowywal się wzglednie ok, ale juz za drugim razem mial pojechac sam a ekipa z budowy miala mu pomoc w rozladunku.

 

Fjut jeden pojechal na dzialkę, nie powiedzial slowa do budolańców tylko wyrzucił wszystko na środku drogi asfaltowej i bez słowa pojechal....

 

brak słów

 

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy słyszeliście pozytywne opinie o włoskich kotłach gazowych?????

Są o wiele tańsze niż VIESSMANN ale czy też dobre???

Niestety nie zapamiętałam nazwy , wiem że wiele ludzi je instaluje.

 

 

 

włoskie to są dobre ciuchy i żarcie a piece to jakoś tak jak z samochodami :wink: .....nieźle wyglądają .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do włochów i ogrzewania

to gdzie sie wybieracie na narty ( nie w Dolomity czasami :lol: ) oni tez maja mniejsca z chłodnym klimatem, a tak nawiasem mówiąc to chyba jako pierwsi wprowadzili kominki z płaszczem wodnym ( Edilkamil)

PS zapewne tak jak i samochody maja badziewne tak i kominki i piece...... ale ręka w górę kto nie chciałby Ferrari, Masserati czy chocby poczciwej Lancii :-?

Myślę że jak wszędzie mają i dobre i słabe marki a wszystko zależy od ceny :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post zbiorczy na kilka tematów:

1. Budowałem z YTONGa - jestem b. zadowolony

2. Mam włoski piec Ariston z pogodówką (samochód też włoski)- j.w

Ariston na tyle mi sie podoba, że dokupiłem do kompletu przybajerowany piekarnik i przymierzam sie do zmywarki tejże firmy.

 

ogłoszenie:

Mam na zbyciu kilkanaście kg muratorów elegancko oprawionych w torby foliowe z Geanta. Oddam za przysłowiowe piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do włochów i ogrzewania oni tez maja mniejsca z chłodnym klimatem, a tak nawiasem mówiąc to chyba jako pierwsi wprowadzili kominki z płaszczem wodnym ( Edilkamil)

PS zapewne tak jak i samochody maja badziewne tak i kominki i piece...... ale ręka w górę kto nie chciałby Ferrari, Masserati czy chocby poczciwej Lancii :-?

Myślę że jak wszędzie mają i dobre i słabe marki a wszystko zależy od ceny :evil:

 

kupiłem piec na eko groszek gdzie żeliwo pochodzi z włoskiej odlewni, niestety łódzka Fakora ma za duże wymiary; jak się będzie sprawował - zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...