Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

jakby kto potrzebował ekipę do tynków gipsowych maszynowych, to mogę z czystym sumieniem polecać, bo już po "kontroli" kafelkarzy i malarzy.

każda kolejna ekipa, która wchodzi mówi, że nie widzieli jeszcze tak dobrze położonego gipsu z agregatu. podobno jest przy nim tolerancja 2mm na 2 metry - u mnie nie ma nawet milimetra nierówności! :) :)

pozdro

 

Ja poprosze bo właśnie rozglądam się za ekipami od tynków i wylewek .Proszę prześlij mi namiary na priwa . Jeśli to nie tajemnica powiedz ile płaciłaś za 1m2.

 

pozdr

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pytanie do długiego w związku z kominami wymurowanymi z cegły pełnej.

Jak masz rozwiązaną sprawę wentylacji w salonie. O ile w ogóle posiadasz takową.

 

w kominie dwa kanały jeden dymowy a drugi wentylacyjny. W dymowym wmurowany wkład bolesławiec.

 

 

Trza było oglądać komin a nie tylko w oczy mi patrzeć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

dużo masz tych okien???

jakie szyby??

jakie okucia???

ile grzybków na skrzydło???

cena z montażem czy bez??

 

Okien 17 szt, w tym 4 nietypowe i 2 bardzo duże ,szyba i okucia standard, cena z montażem. O grzybkach nic nie wiem... :(

 

to ja mam 18 szt.

ale celuję albo budrex albo milewskiego

 

Budrex po dokładnym wymierzeniu wycenił nam na 29 tys. Dostaliśmy wycenę z Natury - ok. 24 tys, okucia ROTO NT, szyba 1.0, jeden zaczep antywyważeniowy na skrzydło, blokada złego położenia klamki, blokada uchyłu, ew. hamulce w klamce - dopłata 90,- za szt., klamki Hoppe z zabezpieczeniem Secustik. Jak na razie chyba najbogatsza oferta, jeśli zejdą jeszcze trochę z ceny, to chyba weźmiemy. Acha, dają 7 lat gwarancji na wszystko. Ferno spadło na II miejsce :D

 

I ja przymierzałem sie do natury ale pozbierałem trochę opinii i jakoś tak niekoniecznie były dobre :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Trza było oglądać komin a nie tylko w oczy mi patrzeć :wink:

Ano trza było. Teraz chyba przyjadę komin oglądać. :lol:

Kłopot tylko z tym kominem, bo nie wiem gdzie i za ile kupić dobrą cegłę, co z wentylacją i w ogóle... :-?

 

na komin to michałów albo dąbrówka tylko tam są dwie cegielnie to się ni pomyl :wink: ,chociaż michałow lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem z lekka podłamany

wydawało mi się że co jak co ale z oknami nie bedzie problemu tylu producentów i sprzedawców w Łodzi

bardzo chcieliśmy drewniane niestety po dokonaniu róznych kalkulacji stwierdziliśmy że musimy zejść na ziemię i wziąść PCV

 

Nie załamuj się, spróbuj jeszcze w Alkazar, ul Franciszkańska, tel /fax 617-13-02 lub 640-69-46. Co prawda do nich też lepiej iść, ale może na fax odpowiedzą. FAcet jest elastyczny, może coś wymyśli. Jedno o nim wiem, ma dobry montaż, braliśmy go do wszystkich okien w bloku i teraz też weźmiemy. Ma veke i Budvar i duuży wybór drewnianych też ze szprosami, choć tu akurat nie wnikałam, bo mnie nie dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocno przemyślałeś te szprosy naklejane?

 

wg mnie szprosy są fajne, ale przy naklejanych to cholerny problem z myciem okna, poza tym brud będzie zbierał się na nich ustawicznie. Żadko kto widać się na nie decyduje, dlatego sprzedawcy nie są przygotowani na sporzadzenie szybkiej wyceny.

 

Ja brałem okna w Abatexie, Salamander 3D według mnie najładniejsze profile na rynku. Potwierdzam również, że jak dotąd najlepsza obsługa jaką spotkałem w branży okiennej.

 

 

mam dom w sylu dworkowym kolumny ganki i takie tam i aź sie prosi o szprosy w oknach poniewaź musieliśmy zrezygnować z innych bajerów chociaź to niech zostanie

zapraszam dziennik bongi W kasztanowej Aleji

to nasz domek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam straszny problem- przy mojej działce- jakieś 20 m kończy się droga. Ponadto grunt jest podmokły- co tu dużo mówić glina.

Wszyscy dostawcy sie zakopują i odmawiaja dalszej współpracy- stąd moje pytanie.

Nie znacie kogoś bądź nie macie na zbyciu trelinki bądź płyt betonowych? Naprawdę mam aktualnie straszną zagwostkę.

Z góry dziękuje za wszelką pomoc i radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam straszny problem- przy mojej działce- jakieś 20 m kończy się droga. Ponadto grunt jest podmokły- co tu dużo mówić glina.

Wszyscy dostawcy sie zakopują i odmawiaja dalszej współpracy- stąd moje pytanie.

Nie znacie kogoś bądź nie macie na zbyciu trelinki bądź płyt betonowych? Naprawdę mam aktualnie straszną zagwostkę.

Z góry dziękuje za wszelką pomoc i radę.

ja mam ze dwadzieścia płyt stopowych ale wg mnie w kiepskiej kondycji , tyle że z transportem ze Zgierza , jak coś to jestem do dyspozycji , możesz sobie rzucić okiem , chętnie się tego pozbędę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocno przemyślałeś te szprosy naklejane?

 

wg mnie szprosy są fajne, ale przy naklejanych to cholerny problem z myciem okna, poza tym brud będzie zbierał się na nich ustawicznie. .

 

 

Mycie okien wogóle jest problemem :lol:

Nie przesadzajmy aż tak, parę minut dłużej mycia, ale jaki efekt w domku z tymi szprosami.

 

 

Wiecie może gdzie można tanio kupić siatkę ogrodzeniową i paliki ? Przydałąby się też jakas ekipa stawiająca takowe ogrodzenia z podmurówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

mam prośbę czy ktoś z Was nie ma namiaru na jakąś działkę budowlaną w okolicach Zgierza? albo okolice pólnocnej strony? bardzo dziękuję

 

Podpinam się pod prośbę, tylko w rejonie Rąbienia, Rąbienia AB lub bliskich okolic Aleksandrowa. Ktoś mi radził abym jeżdził. Jeżdzę kuż kilka dni i niewiele z tego wychodzi.

Może ktoś jednak pomoże mi coś sensownego namierzyć.

 

Pozdrawiam

 

Mobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...