Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

3 lata temu kupiłem owczarka podhalańskiego w zakopcu też nie jest za odważny :wink: ale chyba jak wiele psów boi się panicznie burzy i petard , choc był chowany bezstresowo.

 

Wiesz, wszystkie moje psy znajdy, bały się huku. Jedyny odważny pies, jakiego znałam (kundelek, taki zrównoważony i mądry) chował się z matką do roku. Było to zabawne, bo my nie ingerowaliśmy w jego wychowanie. Suka go uczyła wychodzić na dwór (sama zadecydowała, że już czas!), karciła, jak się załatwił w domu, uczyła go schodzić po schodach. I wyrósł na spokojnego psa, który niczego i nikogo się nie bał. Może o to chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jesli możecie doradzić mi przy wyborzem okien do tego projektu

 

http://www.domywstylu.pl/projekty/jednorodzinne_z_uzytkowym_poddaszem/viola_5/widoki.asp?id=458&ver=CE

 

będę bardzo wdzięczny ,moja droga polowa chce szprosy jak na projekcie ,ja myslę że to bardzo ograniczy światło wpdające do wewnątrz i oprócz tego da dziwne poczucie izolacji :wink:

 

Co o tym sądzicię ?

 

Acha i pytanie o firmę ABATEX ,jakie macie opinie czytałem wyżej ale chodzi mi o to czy rzeczywiscie ten profil jest taki fajny (może ktoś ma foto)

no i cena ile Wam się udało wynegocjować upustu w tej firmie i od jakich kwot ??

 

pozdrawiam cieplutko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,moja droga polowa chce szprosy jak na projekcie ,ja myslę że to bardzo ograniczy światło wpdające do wewnątrz i oprócz tego da dziwne poczucie izolacji :wink:

 

 

Murator mi się zawiesił :cry:

A chciłam napisać, że sam musisz wybrać, bo to kwestia gustu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jesli możecie doradzić mi przy wyborzem okien do tego projektu

 

http://www.domywstylu.pl/projekty/jednorodzinne_z_uzytkowym_poddaszem/viola_5/widoki.asp?id=458&ver=CE

 

będę bardzo wdzięczny ,moja droga polowa chce szprosy jak na projekcie ,ja myslę że to bardzo ograniczy światło wpdające do wewnątrz i oprócz tego da dziwne poczucie izolacji :wink:

 

Co o tym sądzicię ?

 

Acha i pytanie o firmę ABATEX ,jakie macie opinie czytałem wyżej ale chodzi mi o to czy rzeczywiscie ten profil jest taki fajny (może ktoś ma foto)

no i cena ile Wam się udało wynegocjować upustu w tej firmie i od jakich kwot ??

 

pozdrawiam cieplutko :D

 

 

Co do Abatexu jak na razie pozytywne wrażenie i relacje , zdecydowałem się na ich okna . Na razie czekam na realizacje i zamontownie . Zobaczymy jak się zakończy cała współpraca. A targuj się targuj , bo mozna. Ja nawet ( nie wiem czy to ładnie) dostałem dodatkowy rabat za zostawienie u nich wyceny jednej z firm konkurencyjnych.

pozdr

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jesli możecie doradzić mi przy wyborzem okien do tego projektu

 

http://www.domywstylu.pl/projekty/jednorodzinne_z_uzytkowym_poddaszem/viola_5/widoki.asp?id=458&ver=CE

 

będę bardzo wdzięczny ,moja droga polowa chce szprosy jak na projekcie ,ja myslę że to bardzo ograniczy światło wpdające do wewnątrz i oprócz tego da dziwne poczucie izolacji :wink:

 

Co o tym sądzicię ?

 

te szprosy wyglądaja dobrze ,

jeśli okna bedą białe to szprosy będą łądną ozdobą ,

 

no i jasna elewacja też pasuje do tego zestawienia .

pod warunkiem że taka będzie, 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"te szprosy wyglądaja dobrze ,

jeśli okna bedą białe to szprosy będą łądną ozdobą ,

 

no i jasna elewacja też pasuje do tego zestawienia .

pod warunkiem że taka będzie,"

 

Robertas dzięki za opinię , wszystko ma być jak na obrazku , ja tylko nie mogę się dopatrzyć czy te szprosy są konstrukcyjne czy międzyszybowe ,choć stawiam na te pierwsze ale wole chyba te drugie w obawie o szprosy jakiekolwiek.

pozdrawiam

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dostałam dzisiaj wycenę od Abatexu. Troche drogo, ale okna ładne. Dla porównania w Izoplaście przy ul. Brzezińskiej mielibyśmy cenę około 3 tys. taniej. Ale i okna nie takie ładne, chodzi o kształt.

W Abateksie twierdzą, że maja najtańsze profile salamander w kraju. Nie wiem czy to prawda.

Właśnie przeszedł mi do głowy pomysł. Podajcie wymiar jednego z waszych okien i cenę uzyskaną w Abateksie. Może przyjmijmy zwykłe okno, nie balkonowe. Jedno z moich 1500 na 1500, z ruchomym słupkiem w okleinie dwustronnej 859 zł. Sorry, tu jest cena za słupek stały, potem pani nam costam doliczyła za słupek ruchomy. Jakie podali wam ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dostałam dzisiaj wycenę od Abatexu. Troche drogo, ale okna ładne. Dla porównania w Izoplaście przy ul. Brzezińskiej mielibyśmy cenę około 3 tys. taniej. Ale i okna nie takie ładne, chodzi o kształt.

W Abateksie twierdzą, że maja najtańsze profile salamander w kraju. Nie wiem czy to prawda.

Właśnie przeszedł mi do głowy pomysł. Podajcie wymiar jednego z waszych okien i cenę uzyskaną w Abateksie. Może przyjmijmy zwykłe okno, nie balkonowe. Jedno z moich 1500 na 1500, z ruchomym słupkiem w okleinie dwustronnej 859 zł. Sorry, tu jest cena za słupek stały, potem pani nam costam doliczyła za słupek ruchomy. Jakie podali wam ceny?

 

Anisia 3 , widzisz właśnie też jestem ciekawy ile można wywalczyć teraz rabatu w Abatexie ,ale nikt się nie chce podzielić tą wiedzą :roll:

 

jak będę w przyszłym tygodniu , choć mam całe białe okna pomęczę ich o cenę tego Twojego ciekawe ile mi powiedzą .

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie zrobią mi najtaniej mapkę do celów projektowych działki. Działka jest w Justynowie. Ile płaciliście za mapki i gdzie ?

Spróbuj wziąć geodetę z Brzezin albo Andrespola. Ja miałam namiary, ale zgubiłam :( W każdym razie mama go brała z urzędu gminnego i cenowo był znacznie lepszy od tego, co ja płaciłam w Łodzi. Mnie kosztował 800 :evil: Tego od mamy dostałam potem... po ptokach.

Zasada jest im dalej od miasta, tym taniej.

A gdzie budujesz w Justynowie? Tam moja rodzina mieszka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Contel dzisiaj na bąknięcie mojego męża, że trochę drogo pani stwierdziła, że klameczki w kolorze starego złota może nam juz dac gratis. 8) Normalnie dopłata za nie 16 zł za sztukę, więc za bardzo się z tym gratisem nie rzucili.

 

No właśnie i dlatego dobrze było by się dowiedzieć ile są w stanie się wygiąć z ceną biorąc jeszcze pod uwagę że mamy luty , dlatego :

 

FORUMOWICZE POWTARZAM APEL CZY KTOŚ MOŻE POWIEDZIEĆ ILE UDAŁO MU SIĘ WYTARGOWAĆ UPUSTU W ABATEXIE ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dostałam dzisiaj wycenę od Abatexu. Troche drogo, ale okna ładne. Dla porównania w Izoplaście przy ul. Brzezińskiej mielibyśmy cenę około 3 tys. taniej. Ale i okna nie takie ładne, chodzi o kształt.

W Abateksie twierdzą, że maja najtańsze profile salamander w kraju. Nie wiem czy to prawda.

Właśnie przeszedł mi do głowy pomysł. Podajcie wymiar jednego z waszych okien i cenę uzyskaną w Abateksie. Może przyjmijmy zwykłe okno, nie balkonowe. Jedno z moich 1500 na 1500, z ruchomym słupkiem w okleinie dwustronnej 859 zł. Sorry, tu jest cena za słupek stały, potem pani nam costam doliczyła za słupek ruchomy. Jakie podali wam ceny?

 

jeśli to cena brutto z montażem za profil 3D - to jest atrakcyjna ,

 

a że mają najtaniej salamandra to możliwe bo nie bardzo można ich z kims porównać , ogólnie to dość rzadki produkt na rynku ,

 

 

:)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...