Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

I stał się cud :lol: Po 3 tygodniach udało mi się zalogować. :lol:

WIELKIE DZIĘKI ADMINISTRATOROWI!!!

Jak nie mogłam się logować to chociaż czytałam i byłam traktowana jako GOŚĆ :evil:

Dzisiaj kupiłam stal. Spóźniłam się o dwa dni i zapłaciłam prawie 3 patyki więcej :evil:

Z energetyką sprawa się trochę rozjaśniła, o tym napiszę poźniej.( jak znów uda mi się zalogować)

Dalej chodzę na kurs, a już jeżdźę jak szatan.

Wycena mojej budowy pięknie zjechała. Chałupa z piwnicą, parter z poddaszem użytkowym. Metry - 330 mierzone w środku. Łódzka cena to 70 patyczków za wymurowanie, a Ci z dalszej strony dali hasło 30 łącznie z dachem ( ten murarz stawiał budynki w mojej rodzince dalszej-piąta woda po kisielu). Za tak piękną różnicę to mam za darmo okna z Abatexu. Byle tak dalej.

 

Pozdrawiam wszystkich.

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

W IMIENIU KOBIETEK -ŁODZIANEK DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM PANOM.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

 

 

no witamy witamy w końcu się udało zalogowac na forum

 

powodzenia w walce z elektryką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dokładnie sprawa z energetyką skończyła się na ten moment tak. Pojechałam na umówione spotkanie do nich do pana Wojtczaka ( byle więcej takich ludzi :lol: ) Wyjaśniłam mu sprawę. Sprawdził dokumenty i wystawił duplikaty z potwierdzeniem zgodności z orginałem bez pisania podania ( tak jak inni z energi kazali mi zrobić i cierpliwie czekać :x ) Pan jest tak konkretny że po zgłoszeniu mu kradzieży na działce i szkodach na tysiące, pokazaniu wszystkich papierów dotyczących podłączenia zobowiązał się że sam osobiście przypilnuje by na działce prąd był włączony w ciągu dwóch tygodni od momentu wykonania i zgłoszenia gotowości mojej części. BRAWO. jednak istnieją jeszcze w energetyce ludzie :lol:

 

Pozdrawiam . Dorota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam łódzką grupę serdecznie, dopiero dzis ją znalazłam. My co prawda z samej Łodzi nie jesteśmy ale chętnie skorzystam z kontaktow do hurtowni i fachowców gdyż jestesmy na etapie załatwiania wszystkich formalności i wiosną chcielibyśmy ruszyć z budową (przebudową). O domku i działce nie będę się rozpisywac bo to wszystko jest w moim dzienniku budowy poniżej a chętnych zapraszam do wyrażenia opinii, obecnie na "topie" mam ukończenie projektu...

I coraz bardziej zaczynam sie tego całego przedsięwzięcia bać :wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma albo zamierza mieć ogrodzenie kute ?

 

Mi się marzy kute bez słupkow murowanych , takie z metalowymi ,mam łacznie od frontu 21 mb i mimo tego "wisniowski modul 10.56 " wychodzi ok.20 tysi :cry: , dużo troche

 

Może wiecie gdzie tanio w Łodzi lub okolicach jest producent ogrodzeń kutych , którego mozna polecić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. ile mogę zapłacić za erbetkę. Nie chcę kupować nowej ( po co wydawać za dużo), a mogę kupić używaną tylko za ile. Facet sprzeda tylko mam powiedzieć ile dam.

Dla mnie może dać mi za darmo i do tego jeszcze dopłacić. :wink: Ooooo......

tak może być :wink:

Nie poważnie ile można za takie ustrojstwo zapłacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...