Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Może słyszeliście o:

- mieszkaniu w Aleksandrowie do wynajęcia od lipca do końca września, lub

- kimś kto ma do sprzedaży barakowóz czy kontener.

 

Chodzi mi o to że ekipa przyjedzie do mnie ja mam im zapewnić spanie. Proponowałam im że wynajmę im mieszkanie ( najlepiej w starym budownictwie), ale oni twierdzą że wystarczy kontener czy barakowóz. Opcja takiego wozu ma duży plus ponieważ sami by pilnowali swojego sprzętu. Mam na działce jeden kontener. Z przeznaczeniem dla mnie i dzieci ( bo ja będę pilnować ich, dostarczać na bierząco dodatkowe materiały itd). Raźniej by mi było na placu budowy mieć kogoś obok. Bo w nocy sama z dziećmi trochę strach. Brrrrrrrrrrrrrrrrrr.................... Już mi skóra cierpnie na samą myśl.

 

Macie coś to ja chętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam na budowę stal, Maxa, bloczki fundamentowe i cegłę modularną ( pół pustak czy 1/2 Maxa, różnie na to mówią) na ściany działowe. Z ceramiki brakuje mi tylko normalnej zwykłej cegły pełnej na ściany nośne. Maxa kupowałam w tamtym roku w Owczarowie. Chciałam u nich kupić pełną ale nie produkują " bo się nie opłaca".

Macie namiar na dobrą cegłę pełną to ja poproszę. Najlepiej na takich którym się zapłaci a materiał może u nich zostać na 3 miechy, bo mi z działki ukradną i znowu pójdę w straty :x

 

 

Ps. Szkoda że nie kupiłam wcześniej bo teraz ceny zwariowały. Ciekawe czy mogę wcześniej płacić a później odebrać: cement, beton który przywiozą na plac budowy czy piasek. Robię się sknera :wink: i szukam oszczędności na zaś. Tylko taki numer z tym towarem to chyba nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

to mój pierwszy post na forum i łodzkiej grupie - szukam producenta siatki powlekanej PCV - na razie udało mi się znaleźć firmę z Lutomierska - macie jakieś inne namiary - Lutomiersk jest dosyć drogi :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Dorota szymczak:

Bardzo dobrą cegłę tez 15- jakościowo mieli w tamtym roku w Rzgowie w Sol-polu,nie była najtańsza.Jedank była jaksnoczerwona i dźwięcząca co świadczy o jej jakosci.Wczesniejsza kierownik budowy mi cofnął przy uderzeniu był dźwięk głuchy a na dodatek się rozlatywały-jednak były tańsze o 20gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wytyczył 4 narożniki tzn wbił 4 kołki ale nie tam gdzie faktycznie są narożniki, ale gdzie są rogi prostokątu w który wkomponowany jest budynek i to podobno wszystko, co mnie bardzo zdziwiło a tym bardziej gdy teraz piszecie o 12 czy 14 punktach bo faktycznie mój dom ma 12 narożników, których nie zaznaczył :o Choc dostałem szkic pisany chyba na kolanie gdzie wszystko jest zaznaczone. I zapłaciłem 500 co mnie troszkę zbulwersowało, ale już mniej gdy widze Wasze ceny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie , wiecie może gdzie mogę kupić w dobrej cenie rury do zalania betonem , takie formy , z ktorych po zalaniu będzie słup betonowy

 

Bo jak zwykle moi fachowcyyy zapomnieli mi powiedzieć że potrzebuja taką rurę na przedwczoraj :D

 

pozdrowionka , piszcie jak wiecie gdzie

 

nie pamiętam jak sie nazywa ta firma na bieszczaczkiej? beskidzkiej?

ta sama ulica na której jest więzienie na stokach

robia te rury dla całej Polski i sa o połowe tansze niz w marketach i transport gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKNA KUPIONE

 

już poszło

ale najpierw jeszcze jeden kwiatek dla Jezierskiego

kompletnie mnie zlali

dzwoniłem parę razy - ciągle nie było osoby która by przyjeła zlecenie

wysłałem maila

nikt nie odpisał

po tygodniu porozmawiałem z panem odpowiedzialnym za wyceny -

odpowiedz :

jeszcze dzisiaj pan dostanie wycene

3 dnia rozmawiałem z dyrektorem od spraw produkcji - wyceny nie ma do dzisiaj

 

i dobrze bo ułatwili mi wybór

 

w finale został Abatex i M&S

 

abatex przegrał po rozmowie z właścicielem który był mało elastyczny na rozmowy , ganił konkurencję a wychwalał swoje, ciagle nie mogłem skontaktowac sie z panią która robiła mi wycene pierwszy raz i nikt jej chyba nie przekazał źe próbuje z nią sie skontaktować, na siłe chcieli mi robić obmiar kiedy jeszcze nei bylismy dogadani z ceną i innymi sprawami

generalnie wszystko to były drobiazgi ale przeważyły

 

W M&S niezaleznie od tego kto sie nami zajmował zawsze bylismy traktowani powaźnie, byli elastyczni na pertraktacje wyszukiwali dodatkowe warianty

podpowiadali mase rzeczy

nie objezdzali konkurencji - nie ukrywali co inni maja lepszego a w czym oni sa lepsi

 

no i przedewszystkim obsługa na najwyzszym poziomie

kilka innych miłych drobiazgów

wiedzieli źe będą nowe kolory wiec obiecali nam poczekać mimo z ezmieniały sie rabaty aź będziemy mogli je zobaczyć

nie naciskali, nie gonili, byli cierpliwi aź do bólu

sam jestem handlowcem wiec wiem jak męczący są tacy klienci

 

reasumujac

okna brugman 5 komorowe z wkładka termiczną w ramie

z szprosami naklejanymi obustronny kolor z ciepłą szybą -0.6

lekko zaokraglony profil z zewnątrz, wewnętrzny prosty z powodu dodatkowej szyby , kolorowe klamki i osłonki na zawiasach

montaź umówiony , obmiary zrobione

razem 15 okien w tym 2 okrągłe i dwa balkonowe

wewnętrzny prosty z powodu dodatkowej szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...