Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy ktoś z Was ma albo zamierza mieć ogrodzenie kute ?

 

Mi się marzy kute bez słupkow murowanych , takie z metalowymi ,mam łacznie od frontu 21 mb i mimo tego "wisniowski modul 10.56 " wychodzi ok.20 tysi :cry: , dużo troche

 

Może wiecie gdzie tanio w Łodzi lub okolicach jest producent ogrodzeń kutych , którego mozna polecić ??

 

Witam

Zazwyczaj na giełdzie samochodowej w niedziele stało kilku takich producentów ogrodzeń. Ceny mieli co prawda zbliżone do siebie - ale byli tez tacy co byli gotowi zejść z ceny wyjściowej - tak było jakieś 1,5 roku temu - teraz tam nie bywam.

pozdr Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Contel ...........ale wiem, że na skrzyżowaniu Włókniarzy z Legionów jest producnet. A przynajmniej ogłasza się na plakatach przyczepuonych tam do ogrodzeń.

 

przy Statoil , :wink:

 

na targach też ktoś się wystawiał z kutymi ogrodzeniami ,

fajne zdobienia mieli ,

jak znajdę w papierach z targów to podeślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za namiary. Generalnie pełna optuje koło1zł za sztukę :x

Rol-bud teraz nie ma. Ostatnio mieli po 0,92zł/szt. Kazali dzwonić pod konie marca. W składzie budowlanym na Okopowej jest po 1,05 do kupienia problem z zostawieniem na 3-4 miechy. Teraz zadzwonię jeszcze do Junikostu zobaczymy co oni powiedzą. Duża część z firm które sprzedają nie zgadzają się na przetrzymanie. No nic szukam dalej.

 

Pozdrawiam. Dorota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za namiary. Generalnie pełna optuje koło1zł za sztukę :x

Rol-bud teraz nie ma. Ostatnio mieli po 0,92zł/szt. Kazali dzwonić pod konie marca. W składzie budowlanym na Okopowej jest po 1,05 do kupienia problem z zostawieniem na 3-4 miechy. Teraz zadzwonię jeszcze do Junikostu zobaczymy co oni powiedzą. Duża część z firm które sprzedają nie zgadzają się na przetrzymanie. No nic szukam dalej.

 

Pozdrawiam. Dorota.

 

tA cegła za 52 grosze tez była klasy 15 , ale dzwoniłem zapytać czy cena się nie zmieniła i zonk jak ta lala , teraz kosztuje 95 groszy :o :o :o :o :o

 

i nie ma trza czekać :o :o :o :o :o

 

Dorotka zdaj relację z tego wywiadu w Junikoscie

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłe dziś po składach , zapytać o U-220 z Kozłowic ,najwcześniej koniec kwietnia i mówią że nie wiedzą za ile i czy wogole dostaną :roll: :roll: :roll:

 

Dlatego jak ktoś jeszcze nie zaczął , to może powinien zastanowić się nad zmianą na innego producenta ( plecewice naprzykład) bo może zacząć z duuużym opóźnieniem :roll:

 

Dużo jest osóbv w grupie łódzkiej , które zaczynają tą nieuczciwą walkę na budowie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce cie martwić ale z silikatami juz w zeszłym roku były momenty ze ich brakowało

tektóre do mni eprzyjeźdzały na budowę to prosto z pieca ładowali - były gorące

ale bardzo polecam - TEODORY

 

mało uszkodzonych , równe , nie maja własnego transportu ale mają zaprzyjaznione firmy i są skłonni do negocjacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Contel - a wiesz co piszesz o plecewicach :wink:

To ja ci powiem, że jestem po kilku telefonach do plecewic, miałem z nich projektowany dom.

Nie ma gwarancj cen, ceny podwyższają w tempie takim, że mnie zmroziło. Przykład ? Cena w plecewicach mat. na moje ściany w ciągu 2 tyg. wzrosła o 7000 ... :o .

Trzeba do nich wysyłać faxem zamówienia, a oni dopiero ... rozpatrzą czy to nam sprzedadzą.

A taką dobrą miałem o nich opinię ... :cry:

Ja zamieniam na PTH, tez się czeka, też nie ma, ale przynajmniej jest tego więcej i 'łatwiej' dostać niż wspomniane plecewice.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Contel - a wiesz co piszesz o plecewicach :wink:

To ja ci powiem, że jestem po kilku telefonach do plecewic, miałem z nich projektowany dom.

Nie ma gwarancj cen, ceny podwyższają w tempie takim, że mnie zmroziło. Przykład ? Cena w plecewicach mat. na moje ściany w ciągu 2 tyg. wzrosła o 7000 ... :o .

Trzeba do nich wysyłać faxem zamówienia, a oni dopiero ... rozpatrzą czy to nam sprzedadzą.

A taką dobrą miałem o nich opinię ... :cry:

Ja zamieniam na PTH, tez się czeka, też nie ma, ale przynajmniej jest tego więcej i 'łatwiej' dostać niż wspomniane plecewice.

 

pozdrawiam, majki

 

 

No to świetnie ,ja swoje kozłowice kupiłem 3 tyg temu w domco ostatnie 17 palet i powinno starczyć ( w zeszłym roku zdążyłem kupić i wymurować 30 palet)

 

Trzymam kciuki za Tych którzy są przed zakupem ceramiki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Czy budował lub buduje ktoś dom z keramzytobetonu z firm: "Sukiennik"-Łódź

"PEZAM"-Rogów k/Łodzi lub "Keramzyt"- Głowno. Proszę o wypowiedzenie się:

 

1] - o jakości materiału,czy trzymają wymiary, jaka twardość- i.t.p.

2] - czy przed murowaniem podlegają kosmetycznej obróbce ?

3] - czy są kłopoty z cięciem /dużo odpadów/ i robieniem bruzd na przewody.

4] - czy wytrzymują transport /pęknięcia,odpryski/

5] - która z wymienionych firm powyżej ma najlepszą jakość towaru ?

6] - czy jesteście zadowoleni z wyboru

7] - ilu warstwowa ściana / jedno-dwu-trzy warstwowa / ?

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi - pozdrawiam - " Gołąb ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...