Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Już ten sam piach jest po 260 zł za wywrotke , ale posyłam namiary na priv , cóż piach też niby zdrożał :(

 

Panowie, Czy ten piach nadaje się do murowania czy trzeba go jeszcze przesiewać?

 

Trzeba siać, albo za 2 - 3 pln więcej na tonie możesz kupić przesiewany

to ja poproszę namiary na gościa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos chcial kupowac podbitke Boryszew, to na razie moze dac sobie spokoj.

Najblizszy dytrybutor jest w Sochaczewie. "Agwa" ze Zgierza, ktora do tej pory byla skladem na Lodz i okolice juz nie prowadzi sprzedazy...

 

Wykonawcy policzyli mi 30 m2 podbitki za malo i teraz szukam Boryszewa... Prawdopodobnie wezme Royala, bo ma najbardziej zblizony odcien brazu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na początku pochwalę się że zakupiłam humus po okazyjnej cenie (płaciłam tylko za transport - 40 zł za 6 m3). Jeśli ktoś potrzebuje w okolice Konstantynowskiej to przekażę telefon na priv, chociaż "szefu" nie może się wyrobić i "wieźć dalej się nie opłaca"... :wink:

 

Tymczasem poszukuję specjalisty od wentylacji. Trzeba zrobić sensowny projekt, kanały wentylacyjne, przygotować instalację pod wylewki... A może ktoś z was montował GWC albo rekupetator. :o Pozdrawiam

 

 

Ja poproszę na ten namiar od dobrodzieja od humusu :lol:

Wysłałam prośbę na priva.

Gośka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ten sam piach jest po 260 zł za wywrotke , ale posyłam namiary na priv , cóż piach też niby zdrożał :(

 

Panowie, Czy ten piach nadaje się do murowania czy trzeba go jeszcze przesiewać?

 

Trzeba siać, albo za 2 - 3 pln więcej na tonie możesz kupić przesiewany

 

 

 

udało Ci się dogadać z tym wywrotkowym ?

 

Dzięki twoim informacjom znegocjowałem cenę u mojego. Opuścił mi 20 pln na samochodzie :lol: :lol: to dałem sobie spokój.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ten sam piach jest po 260 zł za wywrotke , ale posyłam namiary na priv , cóż piach też niby zdrożał :(

 

Panowie, Czy ten piach nadaje się do murowania czy trzeba go jeszcze przesiewać?

 

Trzeba siać, albo za 2 - 3 pln więcej na tonie możesz kupić przesiewany

 

 

 

udało Ci się dogadać z tym wywrotkowym ?

 

Dzięki twoim informacjom znegocjowałem cenę u mojego. Opuścił mi 20 pln na samochodzie :lol: :lol: to dałem sobie spokój.

Pozdrawiam

 

Tak trzymać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos chcial kupowac podbitke Boryszew, to na razie moze dac sobie spokoj.

Najblizszy dytrybutor jest w Sochaczewie.

A szukałeś w Pabianicach? Dwa czy trzy tygodnie temu ktoś tam sprzedawał Boryszew.

 

Prawdopodobnie zaopatrywal sie w Zgierzu.

Znalazlem sladowe ilosci w Grodachu, ale oni tez mieli ze Zgierza... Przynajmniej listwy dokupilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was zna tradycję związaną z "wiechą"? Oprócz tego, ze wypada przy tej okazji się napic :) Kto ją wiesza ? i gdzie? Co z nią pozniej? Słyszałam , ze trzeba spalic..?

 

No takie zwykle polskie zabobony :))

 

Ola

Rozwimy może ten wątek.

Na jakim etapie świętowaliście tzw. wiechę? Moi murarze kończą stan zero i już mówią o stawianiu (za przeproszeniem :oops: ) wiechy. Jak to było u was? A co do świętowania - imprezka na działce czy co??? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim etapie świętowaliście tzw. wiechę? Moi murarze kończą stan zero i już mówią o stawianiu (za przeproszeniem :oops: ) wiechy. Jak to było u was? A co do świętowania - imprezka na działce czy co??? :-?

 

A czy wiecha jest w umowie?

Kilku ekipom postawilem jakas flaszke, ale na zasadzie: wezcie ja sobie do domu.

A nie, murarzom to nawet polewalem na budowie...

A oni potem wywozili moj material, sprzedawali i kupowali sobie spiryt sami :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was zna tradycję związaną z "wiechą"? Oprócz tego, ze wypada przy tej okazji się napic :) Kto ją wiesza ? i gdzie? Co z nią pozniej? Słyszałam , ze trzeba spalic..?

 

No takie zwykle polskie zabobony :))

 

Ola

Rozwimy może ten wątek.

Na jakim etapie świętowaliście tzw. wiechę? Moi murarze kończą stan zero i już mówią o stawianiu (za przeproszeniem :oops: ) wiechy. Jak to było u was? A co do świętowania - imprezka na działce czy co??? :-?

 

Juz na ten temat było. O tutaj:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1456000&highlight=wiech%EA#1456000

Murator :: Zobacz temat - Co na wiechę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ludziaska cieszmy się bo ta wspaniała wiadomość o EURO 2012 uświadomi nam jak tanio udało nam się zbudować nasze domy, nie mówiąc o łatwości dostępu do materiałów budowlanych. Sam jestem ciekaw jak to za 2 latka z cementem będzie :) , do zobaczenia na stadionach - szkoda że nie w Łodzi :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ludziaska cieszmy się bo ta wspaniała wiadomość o EURO 2012 uświadomi nam jak tanio udało nam się zbudować nasze domy, nie mówiąc o łatwości dostępu do materiałów budowlanych. Sam jestem ciekaw jak to za 2 latka z cementem będzie :) , do zobaczenia na stadionach - szkoda że nie w Łodzi :cry:

Może to i dobrze że nie w Łodzi, bo może to będzie jedno z nielicznych miast w którym coś będzie do zdobycia :cry: . Nadchodzą ciekawe czasy. Jak za Gierka. Niby budować można, kredyty jakieś są, a ludziska się jakoś nie budują ............... bo w kolejkach stać trzeba :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...