Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

Więc jeśli mamy porozmawiać w małym gronie odłamu grupy łódzkiej [podgrupa NWSL:lol:], to proponuję właśnie na "naszym" terenie.

 

Tak czy inaczej na party-spotkanie się piszę :D.

 

Moze bar przy "pajaku" (na przeciw krancowki "57"). Wszyscy trafia. Mozna cos zjesc, wypic piwko i isc sprzatac do ladnego domku Anisi3. :)

 

nakryty to i spać gdzie będzie :lol: :lol: :lol:

Nawet i siku jest gdzie zrobić. :wink:

Na krańcówce? :o :wink:

Nie, u mnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam

W dalszym ciągu poszukuję kier-buda z polecenia.Może ktoś odstąpi okazyjnie :)

A ma się do wszystkiego dopie...ać czy tylko wpisywać w dziennik???

 

Ja również poszukuje Kierownika.

Najchętniej takiego, który czepiałby się wykonawców, jeśli robią cokolwiek źle, przekazywał dobre rady co i jak w szczegółach wykonać, no i nie czepiać się mnie, jeśli chodzi o jakieś sprawy formalne.

Ma ktoś takiego do polecenia? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

W dalszym ciągu poszukuję kier-buda z polecenia.Może ktoś odstąpi okazyjnie :)

A ma się do wszystkiego dopie...ać czy tylko wpisywać w dziennik???

 

Ja również poszukuje Kierownika.

Najchętniej takiego, który czepiałby się wykonawców, jeśli robią cokolwiek źle, przekazywał dobre rady co i jak w szczegółach wykonać, no i nie czepiać się mnie, jeśli chodzi o jakieś sprawy formalne.

Ma ktoś takiego do polecenia? :-?

Znam kogoś takiego. Niestety nie jest moim kierownikiem (był po pierwsze nieosiągalny jak zaczynałem, a poza tym dość drogi ~ 1,5 kpln/mc). Z tego co wiem jest co dziennie na budowach które prowadzi, ma bardzo duże doświadczenie (czasem z niego korzystam) i nie boi się wykonawców. Czasem myśle sobie, że może mogłem poczekać bo teraz "niestety" budowy i ekip muszę pilnować sam. Mój kiero pojawia się na budowie tylko po moich telefonach, a o moim projekcie (mam wrażenie) wie znacznie mniej niż ja - LAIK :evil: Dla zainteresowanych info na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm - ja niby mam rekuperator (też Dospel) - ale instalacja (projekt by Aspol bodajże) jeszcze nie jest skończona :(

Wrażeniami będę mogła zatem podzielić się za minimum 2 m-ce :wink:

Co do kwestii technicznych - nie ma na mnie co liczyć - bo nie znam sie w ogóle :oops:

 

A możesz się podzielić tajemną wiedzą na temat kosztów tej zabawki?

 

też jestem ciekawy , aczkolwiek myślę że ok. 15 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm - ja niby mam rekuperator (też Dospel) - ale instalacja (projekt by Aspol bodajże) jeszcze nie jest skończona :(

Wrażeniami będę mogła zatem podzielić się za minimum 2 m-ce :wink:

Co do kwestii technicznych - nie ma na mnie co liczyć - bo nie znam sie w ogóle :oops:

 

A możesz się podzielić tajemną wiedzą na temat kosztów tej zabawki?

 

też jestem ciekawy , aczkolwiek myślę że ok. 15 tys.

 

Ano tajemną wiedzą się nie podzielę - bo na nic się Wam nie przyda :lol: :p

 

Na powaznie - mąż wykorzystał znajomości "branzowe" z kooperującymi z jego ówczesnym pracodawcą firmami,

dołozył do tego tonę uroku osobistego i zasadę "dzisiaj Ty mi pomożesz - jutro ja Tobie" -

i w efekcie mamy rekuperacje w cenie znacznie odbiegającej od realiów rynkowych 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm - ja niby mam rekuperator (też Dospel) - ale instalacja (projekt by Aspol bodajże) jeszcze nie jest skończona :(

Wrażeniami będę mogła zatem podzielić się za minimum 2 m-ce :wink:

Co do kwestii technicznych - nie ma na mnie co liczyć - bo nie znam sie w ogóle :oops:

 

A możesz się podzielić tajemną wiedzą na temat kosztów tej zabawki?

 

też jestem ciekawy , aczkolwiek myślę że ok. 15 tys.

 

Ano tajemną wiedzą się nie podzielę - bo na nic się Wam nie przyda :lol: :p

 

Na powaznie - mąż wykorzystał znajomości "branzowe" z kooperującymi z jego ówczesnym pracodawcą firmami,

dołozył do tego tonę uroku osobistego i zasadę "dzisiaj Ty mi pomożesz - jutro ja Tobie" -

i w efekcie mamy rekuperacje w cenie znacznie odbiegającej od realiów rynkowych 8)

 

Ja też tak chcę :wink: będę mówił tak moim fachowcom , dzisaj Ty mi a JA Tobie jutro , może się uda :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm - ja niby mam rekuperator (też Dospel) - ale instalacja (projekt by Aspol bodajże) jeszcze nie jest skończona :(

Wrażeniami będę mogła zatem podzielić się za minimum 2 m-ce :wink:

Co do kwestii technicznych - nie ma na mnie co liczyć - bo nie znam sie w ogóle :oops:

 

A możesz się podzielić tajemną wiedzą na temat kosztów tej zabawki?

 

też jestem ciekawy , aczkolwiek myślę że ok. 15 tys.

 

Ano tajemną wiedzą się nie podzielę - bo na nic się Wam nie przyda :lol: :p

 

Na powaznie - mąż wykorzystał znajomości "branzowe" z kooperującymi z jego ówczesnym pracodawcą firmami,

dołozył do tego tonę uroku osobistego i zasadę "dzisiaj Ty mi pomożesz - jutro ja Tobie" -

i w efekcie mamy rekuperacje w cenie znacznie odbiegającej od realiów rynkowych 8)

 

Ja też tak chcę :wink: będę mówił tak moim fachowcom , dzisaj Ty mi a JA Tobie jutro , może się uda :D :D :D

 

Jesli tylko od kilku lat się tymi fachowcami przyjaźnisz i współpracujesz - to powinno zadziałać 8)

 

Ale może tez zadziałać w druga stronę :evil:

 

"Zaprzyjaźniony" elektryk skasował nas na ok 150 % ceny rynkowej, a nam nie wypadało sięz nim targować :roll:

Rówież "zaprzyjaźniony" kamieniarz chyba stwierdził, że cos takiego jak umówione terminy w przypadku znajomych nie funkcjonuje,

bo jakoś tak magicznie zawsze jestesmy u niego z naszymi blatami i kamieniem do kominka na końcu kolejki :-?

 

Generalnie - to na cztery rzeczy załatwiane na budowie przez "znajomych" wypaliły dwie: rekuperacja i kominek.

Elektryka i kamień za to dały ( i nadal dają...) popalić :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO mm3844

SZukam takiego kierownika,którego można zostawić na kilka dni samego i będzie naprawdę kontrolował.Mam poleconego przez wykonawcę ale taki to prawdopodobnie nawet nie raczy przyjechać na budowę tylko powie "ja zna Pana Stasia,Rysia itp i wiem że on to dobrze robi :) .Więc szukam takiego ,który będzie reprezentował moją stronę.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MONTY PYTON

PostWysłany: Sob, 21 Kwiecień 2007 22:47 Temat postu:

sli napisał:

mm3844 napisał:

ZIKO napisał:

witam

W dalszym ciągu poszukuję kier-buda z polecenia.Może ktoś odstąpi okazyjnie

 

A ma się do wszystkiego dopie...ać czy tylko wpisywać w dziennik???

 

 

Ja również poszukuje Kierownika.

Najchętniej takiego, który czepiałby się wykonawców, jeśli robią cokolwiek źle, przekazywał dobre rady co i jak w szczegółach wykonać, no i nie czepiać się mnie, jeśli chodzi o jakieś sprawy formalne.

Ma ktoś takiego do polecenia?

 

Znam kogoś takiego. Niestety nie jest moim kierownikiem (był po pierwsze nieosiągalny jak zaczynałem, a poza tym dość drogi ~ 1,5 kpln/mc). Z tego co wiem jest co dziennie na budowach które prowadzi, ma bardzo duże doświadczenie (czasem z niego korzystam) i nie boi się wykonawców. Czasem myśle sobie, że może mogłem poczekać bo teraz "niestety" budowy i ekip muszę pilnować sam. Mój kiero pojawia się na budowie tylko po moich telefonach, a o moim projekcie (mam wrażenie) wie znacznie mniej niż ja - LAIK Dla zainteresowanych info na priv

 

 

 

W dalszym ciągu jestem zainteresowany kierownikiem więc poproszę o namiary. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Jesteśmy na razie na etapie poszukiwania działki (szukam od jesieni zeszłego roku), niestety z marnym skutkiem. Z zadrością czytam o waszych zmaganiach z budową, też już chcę...

Może słyszeliście o jakichś działkach, zwłaszcza w okolicy Mileszek, Nowosolnej, Wiączynia i innych wiosek dookoła?

Pomóżcie proszę...

Pozdrawiam

milek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Jesteśmy na razie na etapie poszukiwania działki (szukam od jesieni zeszłego roku), niestety z marnym skutkiem. Z zadrością czytam o waszych zmaganiach z budową, też już chcę...

Może słyszeliście o jakichś działkach, zwłaszcza w okolicy Mileszek, Nowosolnej, Wiączynia i innych wiosek dookoła?

Pomóżcie proszę...

Pozdrawiam

milek

 

u nas po sąsiedzku wisi tabliczka - Pani sprzeda 4200 m, z tego co wiem 100 pln/m2, chyba da sie to podzielic na 2. Kalonka Borki, nasza ulica to jakby przedłużenie Marmurowej.

pozdrawiam

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Jesteśmy na razie na etapie poszukiwania działki (szukam od jesieni zeszłego roku), niestety z marnym skutkiem. Z zadrością czytam o waszych zmaganiach z budową, też już chcę...

Może słyszeliście o jakichś działkach, zwłaszcza w okolicy Mileszek, Nowosolnej, Wiączynia i innych wiosek dookoła?

Pomóżcie proszę...

Pozdrawiam

milek

 

u nas po sąsiedzku wisi tabliczka - Pani sprzeda 4200 m, z tego co wiem 100 pln/m2, chyba da sie to podzielic na 2. Kalonka Borki, nasza ulica to jakby przedłużenie Marmurowej.

pozdrawiam

 

 

A ILE TO JEST KILOMETRÓW OD NP. UL. piotrkowskiej ?

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może słyszeliście o jakichś działkach, zwłaszcza w okolicy Mileszek, Nowosolnej, Wiączynia i innych wiosek dookoła?

Pomóżcie proszę...

Pozdrawiam

milek

Przejedź się po tych osiedlach i popytaj ludzi, którzy po sąsiedzku mieszkają. Ja buduję w Nowosolnej, kilkaset metrów przed rynkiem. Na osiedlu jest przynajmniej kilka działek pustych, ale nie wiem czy gminy czy prywatnych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może słyszeliście o jakichś działkach, zwłaszcza w okolicy Mileszek, Nowosolnej, Wiączynia i innych wiosek dookoła?

We Wsi Grabina (ale to brzmi :o), w gminie Nowosolna wisi sporo ogłoszeń, że ktoś sprzeda działki budowlane.

Nie wiem w którym one dokładnie miejscu są (na pewno nie przy mojej działeczce, bo tam wolnych już nie ma :roll: ) i w jakiej cenie, ale możesz tam podjechać i się zorientować.

Takie dodatkowe info (bo ktoś pytał) - z Grabiny do Piotrkowskiej, np. przy Magdzie jest około 14-15 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Robin_lodz - a czemu twierdzisz, że Creaton jest lepszy od Koramica ? Pytam naprawdę powiażnie, bo ja właśnie mam zamiar mieć Koramica E32 cz. angoba i żaden ( a rozmawiałem już z czterema dachowcami ) nie mówił, że jest z nia coś nie tak ... :roll:

Rozwiń temat jak możesz :oops:

Inni też mogą :wink:

 

pozdrawiam, majki

 

 

 

A nie L32 ? Koramic owszem jest dobry, ale wstarczy na własne oczy zobaczyć obok siebie Creatona (idealnie gładkiego i gubego) i Koramica (ma coś takiego co wygląda jakby był zaciek moim zdaniem) i wtedy decyzja nasuwa się sama. Ale wiadomo że to wszystko kwestaia gustu. Myślę, że warto spytać kogoś obiektywnego (jakiegoś dekarza) kto zna te dwie firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Jesteśmy na razie na etapie poszukiwania działki (szukam od jesieni zeszłego roku), niestety z marnym skutkiem. Z zadrością czytam o waszych zmaganiach z budową, też już chcę...

Może słyszeliście o jakichś działkach, zwłaszcza w okolicy Mileszek, Nowosolnej, Wiączynia i innych wiosek dookoła?

Pomóżcie proszę...

Pozdrawiam

milek

 

ten człowiek od którego kupowaliśmy w grudniu ma jeszcze do sprzedania w cenie chyba 70-80 zł (min. 1600 m2) Działki sa przy ul. głównej czyli tej co idzie od Kalonki, przez Bukowiec i Janów do Byszewskiej. Kontakt na priv jak chcesz. Jedyna wada to brak łączy (pracujemy nad tym), wspólna droga i teren górzysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Jesteśmy na razie na etapie poszukiwania działki (szukam od jesieni zeszłego roku), niestety z marnym skutkiem. Z zadrością czytam o waszych zmaganiach z budową, też już chcę...

Może słyszeliście o jakichś działkach, zwłaszcza w okolicy Mileszek, Nowosolnej, Wiączynia i innych wiosek dookoła?

Pomóżcie proszę...

Pozdrawiam

milek

 

ten człowiek od którego kupowaliśmy w grudniu ma jeszcze do sprzedania w cenie chyba 70-80 zł (min. 1600 m2) Działki sa przy ul. głównej czyli tej co idzie od Kalonki, przez Bukowiec i Janów do Byszewskiej. Kontakt na priv jak chcesz. Jedyna wada to brak łączy (pracujemy nad tym), wspólna droga i teren górzysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za oddzew!!!! :p

Jesteście kochani... :oops: Wam jest trochę łatwiej wyłapać jakieś tabliczki w Waszej okolicy, bo często koło nich przejeżdźacie. Ja byłam już nie raz, pytałam też różnych ludzi - albo nic nie wiedzieli, albo wręcz patrzyli na mnie wilkiem.

 

Monika i Wojtek - ta droga - przedłużenie Marmurowej jest wyłożona taką jakby kostką? Po której stronie mam szukac tej tabliczki? Podajcie pliiiiss nazwę ulicy i numer.

Anisia3 - próbowałam już tak sporo razy, jest to dość kłopotliwe, bo ludzie nie są zbyt chętni do pomocy, ale dzięki za radę :) Jakby coś Ci się obiło o uszy o wolnej działce, będę baaardzo wdzięczna.

Sli - wiem, gdzie jest Grabina, pojechaliśmy tam ostatnio na zwiad 8) zobaczyć jedną działkę , ale fakt, że całej nie objechaliśmy. Będę musiała sie rozejżeć. Jakbyś coś zauważył, daj znać proszę.

Robin_lodz - dzięki, będę wdzięczna za namiar :D A jak wygląda ta działka i w którym mniej więcej miejscu (może numer ulicy?)

 

Dziękuję wszystkim, poprawiliście mi trochę chumor, bo już na prawdę byłam zrezygnowana... :-?

Pozdrawiam ciepło.

Emila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milek pusta działka jest na pewno na rogu Wiśniowej i chyba Margerytek. Ale szczerze mówiąc niewyjściowa, bo ze słupem energetycznym i trójkątna, ale na poprzecznych uliczkach do Wiśniowej widziałam puste nieogrodzone I na uliczce, której nazwy nie pamietam, ale tam jest dom widoczny z Brzezińskiej z reklamą :"Światły Lampy".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...