Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

Co nie zmienia faktu, że trochę mi przykro, bo piszę tu po to, by otrzymać wsparcie, a dostaję prztyczka w nos :cry:

 

 

 

Pozdrawiam

Nie gniewaj się. Po prostu z boku lepiej widać wady i zalety różnych rzeczy. ja też nie raz napalałam się na jakies lokalizacje. Dwa razy mysleliśmy za długo i uprzedzili nas inni ludzie dając zadatek. A teraz Bogu dziękuję, że się w tamte domy, bo to były gotowe domy, nie wpakowaliśmy.

Po prostu zobacz ile osób ci mówi, ze możesz mieć kłopoty z tą dzialką. Naprawdę poczytaj dziennik EZS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Co nie zmienia faktu, że trochę mi przykro, bo piszę tu po to, by otrzymać wsparcie, a dostaję prztyczka w nos :cry:

 

 

 

Pozdrawiam

Nie gniewaj się. Po prostu z boku lepiej widać wady i zalety różnych rzeczy. ja też nie raz napalałam się na jakies lokalizacje. Dwa razy mysleliśmy za długo i uprzedzili nas inni ludzie dając zadatek. A teraz Bogu dziękuję, że się w tamte domy, bo to były gotowe domy, nie wpakowaliśmy.

Po prostu zobacz ile osób ci mówi, ze możesz mieć kłopoty z tą dzialką. Naprawdę poczytaj dziennik EZS.

 

Ok, nie gniewam się :roll:

Dziennik Ewy czytałam.

Robię co mogę, żeby zdobyc jakieś info dot. przyszłego przeznaczenia tych terenów, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś widział gdzieś beton z gruchy B20 na fundament poniżej 200 zł/m3 ?? jeśli tak dajcie znać gdzie

 

 

jestem na bieżąco http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif

B20 poniżej 200 zł? marzenie http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_confused.gif

 

znalazłam po 215 a był i po 274

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś widział gdzieś beton z gruchy B20 na fundament poniżej 200 zł/m3 ?? jeśli tak dajcie znać gdzie

 

 

jestem na bieżąco http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif

B20 poniżej 200 zł? marzenie http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_confused.gif

 

znalazłam po 215 a był i po 274

 

Jak cofnelibyśmy się w czasie o dwa trzy miechy to nie byłoby problemu ale teraz to tak jak canna napisała. MARZENIE. Ja też wyrwałem za 215/m3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cofnelibyśmy się w czasie o dwa trzy miechy to nie byłoby problemu ale teraz to tak jak canna napisała. MARZENIE. Ja też wyrwałem za 215/m3.

 

czyż nie z firmy mieszczącej sie na Sadowej w Zgierzu???

firma rodzinna -strasznych chytrusów ....nie opuszczą ani grosza ...mają taniej ale nie wiem czy na czymś nie oszukują ......sama od nich brałam ale juz ani grama więcej nie wezmę :x

płaciłam u nich gotówką ponad 5 tys bo inaczej u nich nie można -przelewem

do równej sumy brakowało mi 10zł a on nie miał też wydac 10zł, więc , zaproponowałam żeby przy takiej kwocie darował mi te grosze ale nie ....

gościu biegał wszędzie żeby uskładać drobnymi byleby wydać .........

to było żałosne .....gdzie indziej bez problemu jak kupuje np. piasek to przy płaceniu mówie że może tak jakis upuścik i pan z uśmiechem przytakuje głową że może być :lol:

przeciez to czysty marketing..on liczy mniej a ja korzystam dalej z usług jego

firmy :lol: a ta dyszka to przecież nie duże pieniądze ...dla mnie to coś , bo widze że można z nim sie zawsze dogadać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cofnelibyśmy się w czasie o dwa trzy miechy to nie byłoby problemu ale teraz to tak jak canna napisała. MARZENIE. Ja też wyrwałem za 215/m3.

 

czyż nie z firmy mieszczącej sie na Sadowej w Zgierzu???

firma rodzinna -strasznych chytrusów ....nie opuszczą ani grosza ...mają taniej ale nie wiem czy na czymś nie oszukują

To fakt , że trudno negocjować choć są już i tak tani... no znaczy mają ch...wy PR. Ale brałem od nich na fundamenty i teraz też poszło ponad 30 metrów na stropy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyż nie z firmy mieszczącej sie na Sadowej w Zgierzu???

z firmy mieszczącej się na Wieniawskiego w Łodzi, co nie zmienia faktu, że to ta sama firma http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_confused.gif

 

a ten co kupiliście przeszedł test na budowie ?? nie kruszy się itp. dostaliście B20 a nie oszukany B10 ??

dzisiaj go wylali, jaki test?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działka nie jest w Gminie Nowosolna, jest na terenie Łodzi, w okolicy ulicy Okólnej. Na tym terenie nie ma jeszcze planu, właśnie opracowują studium.

A jeśli chodzi o urok miejsca - ostatnio naprawdę sporo działek oglądałam i mimo wiosennych klimatów wszędzie było tak sobie, a tam urokliwie...

Działki obok są też rolne, więc jedyna nadzieja w tym, że faktycznie te tereny przeznaczą pod budownictwo, jak ponoć obiecali...

Poczytaj EZS. Ona ma własnie tam działkę i tysiąc problemów.[/url]

 

Anisia, zdaje mi się, ze mam właśnie jeden problem mniej. Ale jak dostanę papierek w rękę to napiszę dokładnie. Nadzieja mi świta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłek

Będzie lepiej a potem gorzej. :D :o

Teraz tak - ten plan nadal istnieje i jest obowiązujący, w każdym razie do 29 maja, kiedy będzie następna rozprawa. Studium właśnie opracowywane opiera się w gruncie rzeczy na tym planie, więc jeżeli na planie był obszar budowlany, to raczej taki zostanie. Idz do Samodzielnej pracowni geodezji i coś tam w UM (są bodajże na Tymienieckiego) i popytaj- może powiedzą. Wystąp też o wypis i wyrys z planu na Bałuty. TERAZ, w ciągu kilku dni. Pooowinni wydać. I będzie jasność. Jeżeli będzie rolna, to trzeba wystąpić chyba do prezydenta o zmianę, ale to już ja nie wiem dokładnie. W każdym razie studium będzie wyłożone do wglądu, zawsze jest to bardzo po cichu i trzeba pilnować kiedy, ale wtedy można zgłaszać uwagi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj go wylali, jaki test?

przede wszystkim czy zaakceptowali go budowlańcy i kierbud ?? nie narzekali że za jasny ?? że po zastygnięciu za bardzo sie kruszy ?? itp ?? bo jeśli są takie obawy to wtedy pobiera sie wycinek do dokładniejszego zbadania

Ja brałem beton od Walenciaka ze śląskiej w Łodzi , majster mówił że ok , byli najlepsi cenowo :)

to ten co był jeszcze miesiąc temu po 170 zł/m3 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim czy zaakceptowali go budowlańcy i kierbud ?? nie narzekali że za jasny ?? że po zastygnięciu za bardzo sie kruszy ?? itp ?? bo jeśli są takie obawy to wtedy pobiera sie wycinek do dokładniejszego zbadania

 

nie narzekali i zaakceptowali http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif

a jaki jest po zastygnięciu to zobaczy się dzisiaj jak pojedziemy go podlewać bo wczoraj nikt na to nie czekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomóżcie

 

mam wycenę od czterech firm od okien

 

1. M&S

5 komorowy Brugmann 6875,25

 

2. OKNO-BUD

5 komorowy Aluplast, Roto NT 5700,00

 

3. OKNO-STYL

GEALANT S8000 6-l=komorowy, Roto NT 5670,00

 

4.ABATEX

5 Komorowy Brugmann 6100,00

 

nie wiem którą firmę wybrać macie jakieś doświadczenia z tymy firmami głownie chodzi o montaż

 

A może kupowaliście w innych miejscach

Ja mam zamówione okna w StanMalu. Jeśli chodzi o ofertę okna na profilu Salamander 5 komorowe; okucia Winkhaus, cena.... to już indywidualna sprawa ale myślę że możesz spróbować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomóżcie

mam wycenę od czterech firm od okien

1. M&S 5 komorowy Brugmann 6875,25

2. OKNO-BUD 5 komorowy Aluplast, Roto NT 5700,00

3. OKNO-STYL GEALANT S8000 6-l=komorowy, Roto NT 5670,00

4.ABATEX 5 Komorowy Brugmann 6100,00

nie wiem którą firmę wybrać macie jakieś doświadczenia z tymy firmami głownie chodzi o montaż

A może kupowaliście w innych miejscach

ja jak na razie zamówione mam w Abatexie i zapłacona zaliczka (profil Salamander) w M&S 5 komorowy Brugmann jest dużo droższy niz w Abatexie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...