Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ponoć cennik taki jak układanie glazury.

A jeśli chodzi o te faktury to mnie pani w skarbówce pokazała nawet, jak wpisywać. :o I naprawdę nie trzeba wyszczególniac w każdej linijce pozycji i powtarzać nr faktury. A jak odliczamy wszystkie pozycje to można nawet napisać faktura nr....., poz 1 - 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my składaliśmy w Zgierzu miesiąc temu i pani była bardzo zadowolona, że "tak ładnie wniosek wypełniony", absolutnie nikt się nie domagał żadnych potwierdzeń zapłaty za faktury przelewowe a było ich kilka i to oczywiście te najwyższe wartościowo. A przy okazji jak długo czekaliśce na zwrot?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o te faktury to mnie pani w skarbówce pokazała nawet, jak wpisywać. :o I naprawdę nie trzeba wyszczególniac w każdej linijce pozycji i powtarzać nr faktury. A jak odliczamy wszystkie pozycje to można nawet napisać faktura nr....., poz 1 - 17.

 

Jak sie odlicza wszystkie pozycje, to nic nie trzeba pisac :)

Zeby dostac wskazowki z US, to ja musze wziac dzien urlopu :( a wole go wykorzystac w milszy sposob...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wstawiali dwa okna wymiary 120*60 - lukfery podwójne - wzieli 300 zl za wszystko. Zrobiła to ekipa która buduje domy

 

 

quote="carolco"]Witam

 

Czy orientujecie sie ile bierze sie za m2 postawienia luksferów. Mam do wywalenia okno 350 cm x 90 cm na klatce schodowej i chce wstawic luksfery. Moze ktos sie podejmie?

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie może jakieś namiary na firmy/osoby z Łodzi i okolic, które znają się dobrze na wentylacji z rekuperacją?

 

Chcę z jakimś fachowcem przedyskutować kwestię wyboru sprzętu i rozprowadzenia kanałów (zanim zacznę budowę), a później chciałbym aby prawdziwy fachowiec zainstalował mi to całe ustrojstwo.

 

A może ktoś chciałby powymieniać jakąś osobistą wiedzę lub doświadczenia - chętnie się spotkam i porozmawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie: nasi fachowcy cenią się nadmiernie

 

zakończyłam poszukiwania fachowca od elektryki

akurat w tej branży jest sporo namiarów na naszym forum, więc sądziłam, że bez problemu znajdę kogoś w rozsądnej cenie http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_confused.gif

 

otóż nie było łatwo

 

jeden poinformował mnie od razu, że w wakacje to on jedzie na urlop

 

drugi dostarczył mi cennik, bardzo skąpy, większość cen "do uzgodnienia w czasie pracy", za zakup materiałów 10% ceny dla niego plus koszty dowozu na budowę

 

trzeci przez kilka dni nie odbierał telefonu, więc się zniechęciłam

 

czwarty z piątym (firma) spotykali się ze mną na budowie 3 razy, zrobili mi pranie mózgu czyli urabianie klienta, w końcu podali cenę: 23.000 http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_eek.gif na pytanie czemu tak drogo? usłyszałam: my nie kupujemy materiałów w Castoramie, zabrzmiało to tak, jakby w Castoramie panowała zakaźna choroba

 

wreszcie sięgnęłam do annałów forumowych i znalazłam dawno polecanego elektryka - no i ten okazał się rozsądny, cennik szczegółowy, zakup materiałów logiczny, robocizna bez zdzierstwa, w sumie w zależności od fanaberii powinno wyjść około 8.000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie tydzień temu uświadomiłam elektryka, że nie zapłacę mu 25 zł za punkt tak jak napisał sobie na karteczce w wycenie, tylko 22 zł (jak było ustalone) i za podłączenie do rozdzielni też myślał, że dostanie ekstra 200 zł :o A tego miało nie być. Chyba sie wkurzył. Czekam na zwrot dziennika z wpisem. Coś długo mu schodzi. Może kasy nie chce. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie tydzień temu uświadomiłam elektryka, że nie zapłacę mu 25 zł za punkt tak jak napisał sobie na karteczce w wycenie, tylko 22 zł (jak było ustalone)

 

O, dobrze wiedzieć http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif

 

W cenniku mojego aktualnego elektryka jest 20 zł za punkt - punkt dla niego http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_lol.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem nowym uczestnikiem forum,ale czytam je od dawna.Właśnie się buduję i podzielę się moją wiedzą jeśli ktoś będzie potrzebował takowej.Na dzień dzisiejszy to ja potrzebuję myślącego i uczciwego elektryka,będę wdzięczna za podanie kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...