Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

czy ktoś z forumowiczów mógłby pomóc w znalezieniu w okolicach Łodzi tartkau, składu itp, gdzie mozna zaopatrzyć się w deski na barierki tarasowe.

Interesują cię impregnowane ciśnieniowo?

Niestety nie potrafię odpowiedzieć, ale sam będę zainteresowany za czas jakiś czyli wiosną.

Jak namierzysz to poproszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 2mm
bagat jeśli koleżanka szuka osiedla w Łodzi, czyli w granicach administracyjnych miasta, to musi zapomnieć o czymś takim jak zupełnie nowe osiedla, gdzie nie ma starych domków.

 

no nie jest tak źle...

mozna takie znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od ceny, ale tak pewnie będę sam impregnował Sadolinem. W zamyśle są i tak stalowe barierki, także chodzi o to, żeby teraz zrobić coś na szybko, aby szkraby moje nie pospadały z tarasów.

Ja wzialem kilka ladniejszych desek, ktore zostaly po szalunkach. Najpierw byly z nich Barierki na schodach, a potem przeszly na balkon. Nawet sa pomalowane na braz, zeby (bardzo) nie straszyly. Nie impregnatem, tylko zwykla bejca do malowania drewan na zewnatrz.

Duzo zalezy od tego, na jaki okres czasu planujesz zrobic te barierki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od ceny, ale tak pewnie będę sam impregnował Sadolinem. W zamyśle są i tak stalowe barierki, także chodzi o to, żeby teraz zrobić coś na szybko, aby szkraby moje nie pospadały z tarasów.

Ja wzialem kilka ladniejszych desek, ktore zostaly po szalunkach. Najpierw byly z nich Barierki na schodach, a potem przeszly na balkon. Nawet sa pomalowane na braz, zeby (bardzo) nie straszyly. Nie impregnatem, tylko zwykla bejca do malowania drewan na zewnatrz.

Duzo zalezy od tego, na jaki okres czasu planujesz zrobic te barierki.

 

barieru trza likwidować a nie stawiać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 2mm
:-? ja nie znam ani jednego osiedla, gdzie byłyby wyłącznie nowe domy. Ale może się mylę.

 

zależy co rozumiemy przez osiedle.

Generalnie chodzilo mi o to ze są enklawy wyłacznie nowych domów a nie coś takiego że na ulicy gdzie stoją domy powiedzmy od 30-50 lat ktoś postawił jeden czy dwa nowe domy np. rok czy dwa lata temu.

Przykładowo mogą to być osiedla wspomiane powyżej. Ostatnio widzialem duże zgrupowanie nowych domów przy ul. Kalinowskiego - region Kolumny-Tomaszowska.

Plus osiedle przy Wycieczkowej - wyłącznie nowe domy.

pozdr. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-? ja nie znam ani jednego osiedla, gdzie byłyby wyłącznie nowe domy. Ale może się mylę.

O popatrz, przypomnialo mi sie to osiedle na Stokach "Zielone Wzgorza".

No jeśli trzy rzędy domów uznać za osiedle, to wszystko sie zgadza. Takich osiedli :roll: można pewnie i z pięć naliczyć. Ale ja o osiedlu myślałam w innych (trochę większych kategoriach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-? ja nie znam ani jednego osiedla, gdzie byłyby wyłącznie nowe domy. Ale może się mylę.

 

zależy co rozumiemy przez osiedle.

Generalnie chodzilo mi o to ze są enklawy wyłacznie nowych domów a nie coś takiego że na ulicy gdzie stoją domy powiedzmy od 30-50 lat ktoś postawił jeden czy dwa nowe domy np. rok czy dwa lata temu.

Przykładowo mogą to być osiedla wspomiane powyżej. Ostatnio widzialem duże zgrupowanie nowych domów przy ul. Kalinowskiego - region Kolumny-Tomaszowska.

Plus osiedle przy Wycieczkowej - wyłącznie nowe domy.

pozdr. :lol:

Zapraszam do naszego klubu - teren Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Nie brakuje tu nowych (dosłownie) osiedli. Są miejsca, gdzie z trudem można znaleźć domy starsze niż 10 lat. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...