Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

ale generalnie straszne paproki z nich były i chyba jechali na jakichś prochach - niedawno spotkałem jednego z nich w praktikerze i wyglądał już jak doświadczony amfetaminista :-? W każdym razie nie dość że wszędzie krzywo to tynk twardy jak rumuński żelbeton i gdzie niegdzie wyłażą "pajączki". Żałuję, że ich od razu nie pogoniłem, ale obiecywali poprawić :roll:

Czy ten "amfetamista" nie mial przypadkiem na imie Krzysztof? Długi, jak myslisz, czy to ten sam?

Masz jakies zdjecia tej ekipy? Bo u mnie przy tynkach zewnetrznych przewinelo sie kilku (nastu?) chwilowych pracownikow Wiesia i ide o zaklad, ze ktorys z nich u Ciebie tez cos sp... popsul.

 

Krzyś to ch.... wie co brał , u mnie był na odwyku bo nie pieprzył roboty tak bardzo a u ciebie sie pogniewał za zjebkę :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kropi, górale mają to do siebie, że mają licznych krewnych i znajomych i ich biorą, bo są tani (dla nich). Moi górale (znam ich od 10 lat z wakacji) też właśnie poprawiają dach "dachówkowy" bo im kuzyn sp...Ł. A kuzyn, jak to kuzyn, wziął ekipę sąsiadów, bo swoim musiałby zapłacić, i wyszło jak wyszło. Tanio w każdym razie :D

 

Nadal liczę na jakieś wieści o cenach kostki, nawet betonowej, byle tanio. A może gdzieś bruk zrywają? Ciągnę na resztkach, na elegancję już nie ma kasy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images27.fotosik.pl/170/313aa5df9ff41f1bm.jpg

Czy to normalne że z luksusowych okien z Abatexu złazii farba z rogów podczas mycia (u góry foto) ?????

 

Czy to normalne że część okien po zdjęciu folii jest błyszcząca a część matowa i nie można tego domyć ???

 

Czy to normalne że zamiast szyb chcą zastepczo wkładać drewniane płyty ??

 

Czy to normalne że spóźniają sie o ponad trzy tygodnie ????

 

Czy to normalne że informują o zmianie terminu dwa dni przed planowaną instalacją ?????

 

Czy to normalne że nawet przepraszam nie powiedzą????

 

Czy to normalne że okna z łukiem nie chciały się otwierać i zapierały się o ściany ????????

 

 

Pomocy, wielu z was kupiło te okna !!!!!!!!

 

Ja boje się tam dzwonić bo już raz wydzwaniałam jak niedotrzymali terminu i facet dawał mi do zrozumienia że panikuję , nie chce wyjść na głupią !!!!!

 

Cała historia jest opisana w moich poprzednich postach :evil: :oops: :evil: :oops: :evil: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne że z luksusowych okien z Abatexu złazii farba z rogów podczas mycia (u góry foto) ?????[/b]

Raczej nie.

Czy to normalne że część okien po zdjęciu folii jest błyszcząca a część matowa i nie można tego domyć ???

Jesli chodzi Ci o miejsca po naklejkach - mozna domyc. Sprobuj benzyna, a jak nie, to oni maja na pewno odpowiednie srodki.

Czy to normalne że zamiast szyb chcą zastepczo wkładać drewniane płyty ??

NIE!!!

Czy to normalne że spóźniają sie o ponad trzy tygodnie ????

Nie.

Czy to normalne że informują o zmianie terminu dwa dni przed planowaną instalacją ?????

U mnie tak bylo, ale przesuneli termin TYLKO o jeden dzien. I tak bylem zly, bo musialem brac ekstra urlop.

Czy to normalne że nawet przepraszam nie powiedzą????

To nie jest normalne, ale czesto spotykane.

Czy to normalne że okna z łukiem nie chciały się otwierać i zapierały się o ściany ????????

Moze wystarczy regulacja, a moze sa zle zamontowane?

Pomocy, wielu z was kupiło te okna !!!!!!!!

 

Ja boje się tam dzwonić bo już raz wydzwaniałam jak niedotrzymali terminu i facet dawał mi do zrozumienia że panikuję , nie chce wyjść na głupią !!!!!

Cała historia jest opisana w moich poprzednich postach :evil: :oops: :evil: :oops: :evil: :oops:

Dzwon, nie przejmuj sie. Ja tez nie bylem ich najlepszym klientem.

 

Moim zdaniem zgubili lub pomylili Twoje zamowienie, ew. szyby im nie doszly na czas i teraz nadrabiaja zaleglosci, co wszystkim Wam odbija sie czkawka. Zakladam, ze masz umowe z terminami i warunkami zamowienia - mozesz duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi Ci o miejsca po naklejkach - mozna domyc. Sprobuj benzyna, a jak nie, to oni maja na pewno odpowiednie srodki.

 

Właśnie ze nie, okna z łukami są błyszczące, a zwykłe matowe !!!!!

Jak umyję benzyną to zejdzie pewnie farba !!!!!

 

U mnie tak bylo, ale przesuneli termin TYLKO o jeden dzien. I tak bylem zly, bo musialem brac ekstra urlop.

My jesteśmy wk....., uciekły nam ekipy od tynków i wylewek, czekalismy na nich pół roku !!!!!!! (z polecenia prawdziwi fachowcy). W umowie jest zapis że mogą sie spóżnić 3 tygodnie i co ja moge .....

 

Moze wystarczy regulacja, a moze sa zle zamontowane?

Sami instalatorzy mówili że powinna byc u góry listwa poszerzajaca - a jej nie dali !!!!!. Powiedzieli że jest na umowie mój podpis i umyli ręce !!!!!!

 

 

 

Moim zdaniem zgubili lub pomylili Twoje zamowienie, ew. szyby im nie doszly na czas i teraz nadrabiaja zaleglosci, co wszystkim Wam odbija sie czkawka. Zakladam, ze masz umowe z terminami i warunkami zamowienia - mozesz duzo.

Podobno wszystko jest zgodnie z umową, a farbe zamalują jakimiś mazakami !!!!!!!!

znasz niezależnego eksperta od okien żeby to zobaczył ????????

 

Wydalismy kupe forsy i mamy bubel !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups - my też mamy zamówione okna z Abatexu- piszcie więc jak najwięcej żebym była mądra przed ewentualną szkodą ....!!!

 

Daj Ci Boże żebyś nie miała takiej przygody jak ja :(

 

Kupa straconych nerwów i pieniędzy :evil:

 

Ja szukam jakiegoś eksperta od okien, będe dzwoniła do Włocławka tam gdzie produkują te ramy salamndra (podobno miały być niemieckie :evil: ) żeby zrobił oględziny i odrazu oddam sprawę do sądu, nawet do nich nie zadzwonie :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ze nie, okna z łukami są błyszczące, a zwykłe matowe !!!!!

Jak umyję benzyną to zejdzie pewnie farba !!!!!

Teraz rozumiem, ze to nie chodzi o szyby tylko profil. Tak nie moze byc.

My jesteśmy wk....., uciekły nam ekipy od tynków i wylewek, czekalismy na nich pół roku !!!!!!! (z polecenia prawdziwi fachowcy). W umowie jest zapis że mogą sie spóżnić 3 tygodnie i co ja moge ....

Ja mialem tynki i wylewki przed montazem okien. A Ty podpisalas taka umowe, ze nic nie mozesz...

Sami instalatorzy mówili że powinna byc u góry listwa poszerzajaca - a jej nie dali !!!!!. Powiedzieli że jest na umowie mój podpis i umyli ręce !!!!!!

Na umowie czy na protokole odbioru? Na umowie razej nie powinno miec znaczenia. Na protokole odbioru potwierdzilas, ze montaz jest ok. Ale istnieje jeszcze gwarancja i rekojmia, na podstawie ktorych mozesz zadac usuniecia wad.

Podobno wszystko jest zgodnie z umową, a farbe zamalują jakimiś mazakami !!!!!!!!

Takim mazakiem zamalowywali tez u mnie zarysowanie. Jest ok. Ale bylo tylko jedno zarysowanie.

znasz niezależnego eksperta od okien żeby to zobaczył ????????

Na forum jest pchelek, pracowal dla Instytutu Techniki Budowlanej, zajmuja sie takimi rzeczami na co dzien.

Wydalismy kupe forsy i mamy bubel !!!!

Tak wlasciwie to jaki profil wybraliscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten "amfetamista" nie mial przypadkiem na imie Krzysztof? Długi, jak myslisz, czy to ten sam?

Masz jakies zdjecia tej ekipy? Bo u mnie przy tynkach zewnetrznych przewinelo sie kilku (nastu?) chwilowych pracownikow Wiesia i ide o zaklad, ze ktorys z nich u Ciebie tez cos sp... popsul.

Wiesz, nie wiem, nie byliśmy aż tak blisko żebym do dziś pamiętał - ale kręcą się na pewno po okolicy, robili np. wylewki w słynnym 1000-metrowym domu w Nieckach, nawet powiesiłem gdzieś numer telefonu ku przestrodze. Ten główny taki trochę do Bońka podobny, ryży blondyn, gęba kostropata, wzrok lekko cielęcy - zdjęć nie robiłem a szkoda, obkleiłbym cały internet :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten "amfetamista" nie mial przypadkiem na imie Krzysztof? Długi, jak myslisz, czy to ten sam?

Masz jakies zdjecia tej ekipy? Bo u mnie przy tynkach zewnetrznych przewinelo sie kilku (nastu?) chwilowych pracownikow Wiesia i ide o zaklad, ze ktorys z nich u Ciebie tez cos sp... popsul.

Wiesz, nie wiem, nie byliśmy aż tak blisko żebym do dziś pamiętał - ale kręcą się na pewno po okolicy, robili np. wylewki w słynnym 1000-metrowym domu w Nieckach, nawet powiesiłem gdzieś numer telefonu ku przestrodze. Ten główny taki trochę do Bońka podobny, ryży blondyn, gęba kostropata, wzrok lekko cielęcy - zdjęć nie robiłem a szkoda, obkleiłbym cały internet :lol:

 

Kropi ...mieszkasz ?????

zjazd zrobieś ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasciwie to jaki profil wybraliscie?

 

Niby niemiecki salamander z trzema uszczelkami (jezeli włocławek jest w niemczech :evil: )

 

Teraz jeszcze bluźnie przy myciu, bo tam jest taki rowek w ramie od dodatkowej uszczelkii nie mogę wydobyć z niego pozostałości po tynkach :evil: :evil: :evil: - a u jezierskiego mnie przed tym ostrzegali !!!!!!

 

Wieczorem zobaczyłam ze te uszczelki są pomarszczone ja fale dunaju :evil: - to też chyba jakiś bubel ????? :evil: :oops:

 

Na forum jest pchelek, pracowal dla Instytutu Techniki Budowlanej, zajmuja sie takimi rzeczami na co dzien.

 

A niewiesz czy jeszcze pracuje - potrzebuje udokumentować ogledziny !!!!!!!!!, żeby mogło to stanowic opinie dla sądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasciwie to jaki profil wybraliscie?

 

Niby niemiecki salamander z trzema uszczelkami (jezeli włocławek jest w niemczech :evil: )

 

Teraz jeszcze bluźnie przy myciu, bo tam jest taki rowek w ramie od dodatkowej uszczelkii nie mogę wydobyć z niego pozostałości po tynkach :evil: :evil: :evil: - a u jezierskiego mnie przed tym ostrzegali !!!!!!

 

Wieczorem zobaczyłam ze te uszczelki są pomarszczone ja fale dunaju :evil: - to też chyba jakiś bubel ????? :evil: :oops:

 

Na forum jest pchelek, pracowal dla Instytutu Techniki Budowlanej, zajmuja sie takimi rzeczami na co dzien.

 

 

a nie lepiej najpierw pogadać z firmą ????/ tak na spokojnie ???

sąd ani im ani tobie nie jest potrzebny .Trochę to trwa a efekt może być różny . Firma z tego co słyszę cieszy się niezłą opinią więc może warto z nimi pogadać na spokojnie i przedstawić swoje racje , WYSŁUCHAĆ drugiej strony i dopiero jakieś decyzje .

 

 

A niewiesz czy jeszcze pracuje - potrzebuje udokumentować ogledziny !!!!!!!!!, żeby mogło to stanowic opinie dla sądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej najpierw pogadać z firmą ????/ tak na spokojnie ???

sąd ani im ani tobie nie jest potrzebny .Trochę to trwa a efekt może być różny . Firma z tego co słyszę cieszy się niezłą opinią więc może warto z nimi pogadać na spokojnie i przedstawić swoje racje , WYSŁUCHAĆ drugiej strony i dopiero jakieś decyzje .

 

Juz raz próbowałam rozmawiać przy instalacji, dla panów były wtedy to takie błachostki że nie bede się denerwować jeszcze raz

Najpierw rozmawiałam z instalatorami, potem z panem który zbierał wymiary i na koniec z szefem instalatorów - wszyscy dali mi do zrozumienia że przesadzam , a ten kierownik to tylko przytakiwał , powidział że oddzwonią i cisza ... mineło troche czasu i pewnie mysla że dalismy sobie spokój :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Jestem strasznie wk.... i chcę opinii eksperta, dopiero jak ja bede miała mogę tam zadzwonić, muszę mieć argumenty, żeby mi nie wciskali bajek

 

Postaw sie w mojej sytuacji :evil:

 

Długo szukaliśmy okien a te nie były najtańsze :oops:

 

Nie wspomne ze czekaliśmy na tynki pół roku !!!!!!!! - bo ekipa nie mogła czekać na okna i poszła na inna robotę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej najpierw pogadać z firmą ????/ tak na spokojnie ???

sąd ani im ani tobie nie jest potrzebny .Trochę to trwa a efekt może być różny . Firma z tego co słyszę cieszy się niezłą opinią więc może warto z nimi pogadać na spokojnie i przedstawić swoje racje , WYSŁUCHAĆ drugiej strony i dopiero jakieś decyzje .

 

Juz raz próbowałam rozmawiać przy instalacji, dla panów były wtedy to takie błachostki że nie bede się denerwować jeszcze raz

Najpierw rozmawiałam z instalatorami, potem z panem który zbierał wymiary i na koniec z szefem instalatorów - wszyscy dali mi do zrozumienia że przesadzam , a ten kierownik to tylko przytakiwał , powidział że oddzwonią i cisza ... mineło troche czasu i pewnie mysla że dalismy sobie spokój :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Jestem strasznie wk.... i chcę opinii eksperta, dopiero jak ja bede miała mogę tam zadzwonić, muszę mieć argumenty, żeby mi nie wciskali bajek

 

Postaw sie w mojej sytuacji :evil:

 

Długo szukaliśmy okien a te nie były najtańsze :oops:

 

Nie wspomne ze czekaliśmy na tynki pół roku !!!!!!!! - bo ekipa nie mogła czekać na okna i poszła na inna robotę :evil:

 

ja na tynki czekałem rok jak mnie dwie ekipy w ch....zrobiły ale są zrobione .

Myslę ,że podchodzisz do tego mocno nerwowo,

jeżeli Twoje uwagi są przez kogoś tam zbywane to złóż oficjalną reklamację na piśmie . Muszą się ustosunkować . A sąd to ostateczność .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam okna z ABATEXU plastikowe, profil Brugmann i jestem baaardzo zadowolona.

Obsługa super uprzejma i pomocna, montaż super profesjonalny. Nawet ankietę dotyczącą zadowolenia klienta mi dali do wypełnienia.

Regulację robili mi niedawno i też bez najmniejszego problemu, zapytali kiedy sobie życzę, żeby przyszli. I byli.

Żadnych problemów z firmą i z oknami. I cena była bardziej niż zadowalająca (po ostrym targowaniu oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam okna z ABATEXU plastikowe, profil Brugmann i jestem baaardzo zadowolona.

Obsługa super uprzejma i pomocna, montaż super profesjonalny. Nawet ankietę dotyczącą zadowolenia klienta mi dali do wypełnienia.

Regulację robili mi niedawno i też bez najmniejszego problemu, zapytali kiedy sobie życzę, żeby przyszli. I byli.

Żadnych problemów z firmą i z oknami. I cena była bardziej niż zadowalająca (po ostrym targowaniu oczywiście).

 

Może i ja powinnam kupić te Brugmany ??

 

Albo ty miałaś szczęście, albo ja pecha, albo cos sie tam zmieniło :evil: :evil: :evil:

 

Dawno kupowałaś, może masz tel bezposrednio do szefa firmy ??? - na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...