Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie,

 

czy możecie mi napisać gdzie kupowaliście drzwi zewnętrzne do domu? Czy ktoś z Was kupował firmy LUPOL? czytam , czytam i nie mogę nic wybrać. Acha i jeszcze jedno pytanie: brama do garażu Normstahl? - ktoś z Was ma i użytkuje i jest zadowolony? Z góry dzięki za odpowiedź

 

my zdecydowaliśmy sie na drzwi z Włoszczowej, a kupilismy je w Bartku w Koluszkach, bramę garażową mamy Wiśniowskiego.

i jedno i drugie jest w porządku (a sporo przeszły).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie,

 

czy możecie mi napisać gdzie kupowaliście drzwi zewnętrzne do domu? Czy ktoś z Was kupował firmy LUPOL? czytam , czytam i nie mogę nic wybrać. Acha i jeszcze jedno pytanie: brama do garażu Normstahl? - ktoś z Was ma i użytkuje i jest zadowolony? Z góry dzięki za odpowiedź

Ja kupiłem na Wydawniczej drzwi drewniane z Włoszczowej. O ile drzwi i montaż polecam (monter jest na tablicy ogłoszeń) to samą firmę niekoniecznie - chyba mają za dużo klientów, bo trochę zlewają.

Brama segmentowa Krispol u gościa z Curie-Skłodowskiej, wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Powiedzcie mi bo zgłupiałam już :oops: jak to jest z wełną w skosy. Czy Rockwool czy Isover. Różnica jest w oporze cieplnym i współczynniku przewodzenia ciepła. Jak to było które powinno być wyższe a które nizsze.

Skleroza nie choroba a trza się nachodzić. Jak możecie to przypomnijcie mi co to jest opór cieplny a co to jest współczynnik przewodzenia ciepła. Pora kupić wełnę w skosy a w głowie bezpiecznik sie przepalił. :wink:

 

Pozdrawiam. Dorota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Potrzebuje namiar nawzglednie tani wywoz smieci pobudowlanych - kontener, duza ciezarowka itp ...

 

Pozdrawiam,

Mateusz.

Chętnie się podłączę, u mnie będzie tego może na 1/3 kontenera, też bym już posprzątał... Z tego co wiem zamawia się toto w MPO albo u Rethmanna ale może są ciekawsze propozycje? Nawet nie wiem ile to ma kosztować...

 

SylwiaSzŁódzka tablica ogłoszeń znajduje się na samym czubku spisu GRUP BUDUJĄCYCH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje namiar nawzglednie tani wywoz smieci pobudowlanych - kontener, duza ciezarowka itp ...

Chętnie się podłączę, u mnie będzie tego może na 1/3 kontenera, też bym już posprzątał... Z tego co wiem zamawia się toto w MPO albo u Rethmanna ale może są ciekawsze propozycje? Nawet nie wiem ile to ma kosztować...

Właśnie 2 dni temu, niedaleko Was, zamówiłem kontener (około 7 m3) podstawiony bez problemu na kilka dni - koszt 350 zł.

Druga opcja to ciężarówka z HDS-em (ponad 20 m3) i ludźmi do ładowania, łączny koszt: 1200 zł.

Kontakt - Pan Ornoch, (603) 670-482 - jest z Nowosolnej.

W moim przypadku do załadowania gruzu do kontenera dodatkowo będę brał koparkę (płatne oczywiście osobno).

 

PS. Sprawdzałem też 3 inne firmy - za kontener 7 m3 wszystkie chciały 535 zł (jakby się umówili :roll: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego czasu wywoziłem śmieci "przy użyciu" znanego tu Pana Walenciaka :oops:

Za wywrotkę 4 osiową brał 250 zł za wywóz + praca koparki osobno.

Na 2 wywrotki zabrał mi całą stertę śmieci :D

A teraz już sam wywożę, po woreczku ... :evil:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...