Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rolety zewnętrzne ktoś zakładał ????? :D

potrzebuję taką dłuższą okienko 3 m a wiedzy żadnej :cry:

 

Ja zakładałam, ale razem z oknami

Okienko 3 m to ci zrobią, ale napęd musi być, bo to już ciężar.

czego nie wiesz? Jak już masz okna wstawione, to zostają ci elewacyjne. A system - jaki bądź, ilu znajomych, każdy ma inne i nikt nie narzeka

 

elewacyjny tio wiem :)

w styropianie chcę schować skrzynkę

nie wiem tylko gdzie są jakieś firmy które zajmują się montażem i sprzedażą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, naogół tam gdzie okna. Rozumiem cię, bo swego czasu też szukałam samych rolet i miałam problem ze znalezieniem. A potem przy zamawianiu okien po prostu powiedziałam + rolety i problem jakoś zniknął. OK. Moi rodzice montowali same rolety, są bardzo zadowoleni ale muszę z nimi pogadać. Wieczorem ci prześlę, to w okolicy na Andrespol, czyli gdzieś koło ciebie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podszedłem do ekipy i powiedziałem że daję 9 tys i resztę rozliczę jeśli zostaną dokonane poprwaki oraz znikną ślady z gresu , oni że ok i że mam rację ale żebym tego nie mówił szefowi

BRAWO

gonić dziadów, masz u mnie wirtualne piwo

 

PS ja dzisiaj pogoniłem tynkarzy, bo szew właśnie się zastanowił i stwierdził ze żadnej umowy nie podpisze bo on za żadne reklamacje odpowiadać nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki[/b] - w najbliższym czasie będę wiedziała coś na temat ogrodów - dam znać, jeżeli jeszcze jesteś zainteresowany.

 

Tak, jestem, temat nie "gorączkowy", ale zaczęlibyśmy już się powoli orientować w tej kwestii ...

 

dzięki, pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namiary na rolety mama nadal szuka :wink:

 

A tak poza tym przeleciałam nasza tablicę i jakoś nikt nie polecał gdzie kupić tanią i dobrą podbitkę PCV. Nikt nie robił czy nikt nie trafił na sensowną? Nie mam czasu jeździć po mieście , wolałabym jechać w konkretne miejsce. Miałam brać z APK ale podobno jakiś miękki szajs mają teraz.....

A co z np brązowym sidingiem podbitkowym? Ktoś widział? Ktoś wie? Albo rasową podbitke byle tanio proszę. Kolorową w dodatku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namiary na rolety mama nadal szuka :wink:

 

A tak poza tym przeleciałam nasza tablicę i jakoś nikt nie polecał gdzie kupić tanią i dobrą podbitkę PCV. Nikt nie robił czy nikt nie trafił na sensowną? Nie mam czasu jeździć po mieście , wolałabym jechać w konkretne miejsce. Miałam brać z APK ale podobno jakiś miękki szajs mają teraz.....

A co z np brązowym sidingiem podbitkowym? Ktoś widział? Ktoś wie? Albo rasową podbitke byle tanio proszę. Kolorową w dodatku :lol:

 

No tak, nie wpisałem ... :oops:

Orobel, belgijska, 10 lat gwarancji, "Zamek" Brukowa.

Nie taka typowa, tylko w formie paneli PCV.

Zdjęcia z wersji grafitowej u mnie w dzienniku.

Nawet mam jeszcze próbnik w domu :lol:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majki, po ile????

 

a już przeczytałam :D A nie za miękka? Nie wiotka? Dobrze leży?

 

Jak dla mnie 8) po 25 zł/m2

Nie za miękka - wręcz o wiele sztywniejsza niż te z Boryszewa, Plastiwanu czy innych ...

Nie wiotka, choć są w listwach po 3 i 6 m długości, no to taka listwa 6 m to jest wiotka :wink:

Leży cudownie 8)

Zapraszam ... :p

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadę w takim razie jutro do zamku, ciekawe czy jeszcze mają i po ile...

 

A propos, z czego masz parapety? To coś jest bardzo ładne ale nie mogę doczytać, bo wklejasz duże zdjęcia i mi sie strona otwiera 5 minut :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos, z czego masz parapety? To coś jest bardzo ładne ale nie mogę doczytać, bo wklejasz duże zdjęcia i mi sie strona otwiera 5 minut :roll:

 

Parapety granitowe > Labradoryt na Rokicińskiej ...

Zdjęcia ładne, to duże :wink: :lol:

Albo wolne łącze :(

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namiary na rolety mama nadal szuka :wink:

 

A tak poza tym przeleciałam nasza tablicę i jakoś nikt nie polecał gdzie kupić tanią i dobrą podbitkę PCV. Nikt nie robił czy nikt nie trafił na sensowną? Nie mam czasu jeździć po mieście , wolałabym jechać w konkretne miejsce. Miałam brać z APK ale podobno jakiś miękki szajs mają teraz.....

A co z np brązowym sidingiem podbitkowym? Ktoś widział? Ktoś wie? Albo rasową podbitke byle tanio proszę. Kolorową w dodatku :lol:

Ja kupilam firmy Gamrat - polska produkcja, gdzies spod Nowego Sacza. Kupilam w firmie Hydro Term ze Zdunskiej Woli. Wykonawca chwalil. Byla chyba po ok 26 zl/m

 

A wyglada tak:http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/rf/rg/hq0i/gaBBSuIai9Fm0a0w5B.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może którędy ma przebiegać obwodnica Nowosolnej? Szukam wszędzie i nie mogę żadnych konkretów znaleźć :roll:

 

wieczorkiem mapki podeślę

a coś się pozmieniało od czasu, kiedy o obwodnicy rozmawialiśmy?

 

*milek*, obwodnica raczej nie bedzie biegla przez Boginie ;), sa trzy warianty: polnocny przez okolice Janowa i dwa poludniowe, zahaczajace o Mileszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podszedłem do ekipy i powiedziałem że daję 9 tys i resztę rozliczę jeśli zostaną dokonane poprwaki oraz znikną ślady z gresu , oni że ok i że mam rację ale żebym tego nie mówił szefowi

Odrobine przesadzajac: przekupili Cie za ~1500?

 

Jesli nie masz szansy na reklamacje w przypadku awarii, to pedzel w dlon...

Jesli chcesz pogonic niesolidnych wykonawcow - to dzwon.

 

Tak orientacyjnie wykonalbym jakis ruch (telefon do ekipy?), zeby szef nie kazal Ci za miesiac doplacic roznicy, bo "przeciez ma Pan pomalowane".

 

Intryguje mnie, co o Tobie powiedzieli szefowi. Przeciez musieli dac jakies wyjasnienie dlaczego przywiezli za malo pieniedzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...