Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Za namową Długiego wklejam tu też ostrzeżenie przed moim wykonawcą- OSZUSTEM. Nazywa się SZYMON Z. z Głowna 0790 573 983 ,519 807 752

Zatrudniał ludzi ale im nie płacił więc sobie poszli.Dałam mu kilka mniejszych zaliczek, reszte nakradł sobie sam (wełnę,kafelki,kratki,armaturę). W sumie kilkanaście tysięcy strat i rozgrzebana robota.

 

 

Jak nakradl to policja i prokurator się klania i to z urzędu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!! Wylewki Boguś - Telefon !!!

 

Pliz, pliz, ma ktoś namiary ? Ten z tablicy jest już zmieniony, odpowiada inna osoba :cry:

 

Z góry dzięki, pozdrawiam, majki

 

Jakby co to dzwoń do Dzikiego na pewno będzie mial :D

 

Spoko, już mam :D

A braliście od Bogusia z materiałem, czy bez, bo mnie namawia mocno na wersję "z materiałem" ... ?

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem komuś nie została po budowie jakaś koza? ;)

 

Chętnie bym się jakąś zaopiekował, mam dla niej dużo pozostałości drewnianych do pożarcia :lol: :lol: :lol:

 

Moze lepiej zapros grupe łódzką na ognisko? :D

 

Tym bardziej, że niektórzy mają rzut beretem 8) , niektórzy wiedzą jak dojechać ... :wink:

Popalimy, nie tylko deski :lol:

Jeśli tacy jesteście - to ja nikogo nie będę zapraszał!!!

 

Tym bardziej nie ma po co, bo dzisiaj większość desek sobie pojechała :D :D :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spoko, już mam :D

A braliście od Bogusia z materiałem, czy bez, bo mnie namawia mocno na wersję "z materiałem" ... ?

 

pozdrawiam, majki

Ja brałem "z" bo jestem z natury leniwy :oops: Do tego nie znam się na tym do tego stopnia, że oszukać mnie na budowie to jak ślepemu wydać w rublach transferowych - żadna frajda. Gdyby ktokolwiek chciał mnie naciągnąć, to spokojnie wyprowadziłby kupione przeze mnie worki z cementem, a ja bym jeszcze podziękował za pomoc w sprzątaniu :lol: . Boguś był a/ terminowy, b/ schludny, c/ profesjonalny, nie sądzę aby opłacało mu się buchnąć cementu za 100 zł i popsuć sobie opinię. A znaleźć połączenie tych cech w jednej osobie wykonawcy to naprawdę duża rzadkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A braliście od Bogusia z materiałem, czy bez, bo mnie namawia mocno na wersję "z materiałem" ... ?

 

pozdrawiam, majki

Ja bralam BEZ, ale to dlatego ze szwagier ma wtyki w skladzie budowlanym i cement i piach mialam troche taniej. Ale nie sadze zeby oszukiwal... wprawdzie on sam u nas nie wylewal, ale czlowiek przes niego polecony (bogusiowy mixokret zaszwankowal), ale i tak jestesmy zadowoleni. Pozdrawiam, ide ogladac Twoj odgrom.

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide ogladac Twoj odgrom.

Karolina

 

Ale mnie tam teraz nie ma ... :wink: :(

Zapraszam po południu, będzie chyba sli podziwiał odgromówkę :lol:

 

pozdrawiam, majki

Ja tylko wirtualnie, na zdjeciach... na swojej budowie jestem rzadkim gosciem, od Yetiego mam zaproszenia wielokrotnie powtarzane a wybrac sie nie moge.. na zdjeciach wyglada ok, daj znas czy polecasz.

Mimo to bede atakowac tego mojego z Beskidow, ponad polowe tanszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maki, rozmawiałam z panem od podbitki, czułam się jakbym jakieś hasło wypowiadała, ale chyba zadziałało. Tylko zapomniałam zapytać, czy cena dotyczy tylko grafitowej czy brązowej też :roll: Jadę dziś obejrzeć szczegóły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być Mariusz Łódź ale Radom też brzmi ładnie :lol:

 

Zamówiłam podbitkę, tego odobela z Zamku (dzięki Majki). wzięłam próbkę i.... mój dekarz ją zjechał. Że to nie podbitka, ale panel sidiingowy, że trzeba będzie ją robić na blaszki, tak jak panele, że ma wąskie pióro i jak będzie ściana nierówna, to trzeba ją przycinać bo nic się nie wyrówna inaczej... i że ruszt musi zrobić gęściej (co 30 cm) .... jednym słowem był baardzo niechętny, aczkolwiek zrobi. Wiem w czym dzieło, robi się trudniej a fachowiec, aczkolwiek znajomy i zaprzyjaźniony, chciał mieć łatwiej. Ale teraz pytanie - czy ktoś jeszcze narzekał w taki sposób, czy to tylko wymówki, bo mu się nie chce? I co z tymi blaszkami? I rusztem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być Mariusz Łódź ale Radom też brzmi ładnie :lol:

 

Zamówiłam podbitkę, tego odobela z Zamku (dzięki Majki). wzięłam próbkę i.... mój dekarz ją zjechał. Że to nie podbitka, ale panel sidiingowy, że trzeba będzie ją robić na blaszki, tak jak panele, że ma wąskie pióro i jak będzie ściana nierówna, to trzeba ją przycinać bo nic się nie wyrówna inaczej... i że ruszt musi zrobić gęściej (co 30 cm) .... jednym słowem był baardzo niechętny, aczkolwiek zrobi. Wiem w czym dzieło, robi się trudniej a fachowiec, aczkolwiek znajomy i zaprzyjaźniony, chciał mieć łatwiej. Ale teraz pytanie - czy ktoś jeszcze narzekał w taki sposób, czy to tylko wymówki, bo mu się nie chce? I co z tymi blaszkami? I rusztem?

 

Jak panel to sztywniejszy więc dlaczego ruszt gęściejszy ?????

Panele można mocować na specjalne blaszki , gwoździki , takerem ,wkręty ....do wyboru

Robić mu się nie chce :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...