Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuję za informację co do pos. My szambu mówimy stanowcze nie i nie chciałabym w przyszłości być zmuszona do zmiany zdania. Chcielibyśmy się zmieścić w 8 tyś. albo i mniej, będziemy szukać a mamy na to kilka miesięcy.

 

długi - co to znaczy Wedmanowej lub Olechowska, czy mógłbyś przybliżyć, jakieś nazwy firm lub nr ulicy. Będę też rozmawiała z kolesiem polecanym przez mmamada, zobaczymy co on powie.

 

Wedmanowa -AZG-6491985

Olechowska - EKOcośtam - 6493238

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropi, ty tam w okolicy masz multum ogrodników...

Jeden jest prawie naprzeciw takiej maszkary budowlanej (zameczek z basztami) jak się skręca z Brzezińskiej jadąc od miasta w prawo ale przed nowosolną. Tam kupowałam krzaki, świetnie rosną, drzewka też miał. Drugi to Teolin, za nowosolną w lewo. W ogóle, jak tam czasem jeżdżę, to sami ogrodnicy. tylko, że adresów nie znam, bo widzę, jak jadę i tyle. Poza tym w sobote rano stoją na rynku Bałuckim - można wziąć adres..

Będę niedługo jechać po choinkę, to pospisuję :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację co do pos. My szambu mówimy stanowcze nie i nie chciałabym w przyszłości być zmuszona do zmiany zdania. Chcielibyśmy się zmieścić w 8 tyś. albo i mniej, będziemy szukać a mamy na to kilka miesięcy.

 

długi - co to znaczy Wedmanowej lub Olechowska, czy mógłbyś przybliżyć, jakieś nazwy firm lub nr ulicy. Będę też rozmawiała z kolesiem polecanym przez mmamada, zobaczymy co on powie.

 

Wedmanowa -AZG-6491985

Olechowska - EKOcośtam - 6493238

 

Dziękuję - teraz zrobiło się jaśniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS drzewka owocowe kupowałem przed halą sportową na kiermaszu działkowca, na 5 przyjęły się 3, ale mam jeszcze nadzieję że czereśnia odbije z korzenia na wiosnę

 

Jeśli odbije poniżej szczepienia - to wyrośnie dziczka, to samo jeśli puści od korzenia, tylko jeśli odbije powyżej szczepienia to będzie to , to drzewko które kupiłeś

 

Szkółka na Janosika jest "tuż" za takim skrzyżowaniem z torami tramwajowymi, po prawo jadąc od Piłsudskiego w kierunku Brzezińskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ostatnio robił ogrodzenie a przynajmniej podmurówkę czyli wykopanie na 120 cm, szalunek i zalanie ? Interesuje mnie ile teraz licza sobie za mb.

 

Tak, robiliśmy ogrodzenie.

Podmurówka wykopana na około 1m głębokości szpadlami, włożenie związanego zbrojenia ( belka 4xfi12 _ strzemiona ), zalanie betonem, potem u góry szalunek i "dolewka" do równego poziomu - 80 zł/mb.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was,

czy ktos z Was jest juz po odbiorze budynku? Chodzi mi o mapke - musze zlecic geodecie wyrysowanie protokolu koncowego powykonawczego czy jak to zwal. Na mapce do wrysownaia dom, garaz, szambo, ogrodzenie. Gosc ktory wczesniej robil mi protokol przylacza wodociagowego zaczy sobie za te nowa mapke 800 zl. Duzo? W normie?

 

Dzieki,

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płaciłam 700 zł. Wzięłam polecanego na tablicy pana Marcina z Pabianic.

Powiedziałam, że chcę mapę do odbioru, nie wnikałam co tam narysował.

Widocznie to co trzeba bo przy odbiorze nikt się mapy nie czepiał.

Geodeta bardzo mi się spodobał, bo powiedział, że dom jest jest postawiony idealnie w granicach http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_lol.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...