Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

mają też podobno duży wybór kominków od tanich po drogie - muszę sie tam wybrać ... :wink:

jakbyś spotkał tam wolno stojący piec na drewno przystosowany do pobierania powietrza z rury to daj znać

 

A kurczę, odczytałem dopiero teraz "zapotrzebowanie" a już tam byłem ... Ponieważ ja na takie piece nie zwracam uwagi, to nie specjalnie się rozglądałem, ale widziałem, że trochę ich stoi.

W ogóle spora hala pełna kominków, warto pojechać i popatrzeć, bo i wybór spory i fajnie chętni do tłumaczenia ludzie ...

Widziałem fajny kominek za 2 dychy ... :roll: Szyba tak na oko 1,5x1m ... 8)

Chyba mi sie coś widzi, że kupimy tam kominek. Prawdopodobnie Dovre model 2175 CBS cena jest 4300, a wkład fajniutki 8)

No i masa rzeczy do DGP, kratek, rur spiro itp. Wygląda jakbym był ich handlowcem :lol: ale jestem tylko pod dużym wrażeniem sklepu i wyboru ...

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mają też podobno duży wybór kominków od tanich po drogie - muszę sie tam wybrać ... :wink:

jakbyś spotkał tam wolno stojący piec na drewno przystosowany do pobierania powietrza z rury to daj znać

 

Ja też tam dzisiaj byłam, rzeczywiście ogromny wybór kominków i mają te o które pytasz firmy Romotop (pisała o nich Mirka2M). Mnie się bardzo podobają ale mój małż stwierdził, że chce mieć obudowany.

 

Majki - wygląda na to, że się mineliśmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko przy wyborze kominka wolnostojącego kupujcie z drzwiami dodatkowymi z boku. mam taki (Dovre coś tam) i ta opcja jest nie do przecenienia. Nie brudzi się tak w pokoju, można dołożyć nawet przy mocno rozpalonym piecu, nic nie bucha.

A co do szyby, jest czysta, jak się pali czystym drewnem i to liściastym. My teraz spalamy stemple, to szyba czysta nie jest....

Mój kominek jest przystosowany do spalania drewna i węgla i węgiel to jest to. Zimą wrzucaliśmy kilka kawałków w żar wieczorem, już idąc spać i piec był nagrzany do rana. Przy drzewie trzeba by naładować całą kozę, żeby mieć taki efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to zabrzmi jak herezja, ale ostatnio wszystko, czego "nie było", "zabrakło" bądź "nie dało się zorganizować wcześniej niż..." kupiłem po prostu w Castoramie. 8) Pytałeś?

Wrrrrrrrrrrrrrrróć!

29 cm? :o A po chu Ci takie?

Najdłuższe jakie znam mają 26 cm, np. tutaj, o dłuższych nie słyszałem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to zabrzmi jak herezja, ale ostatnio wszystko, czego "nie było", "zabrakło" bądź "nie dało się zorganizować wcześniej niż..." kupiłem po prostu w Castoramie. 8) Pytałeś?

Wrrrrrrrrrrrrrrróć!

29 cm? :o A po chu Ci takie?

Najdłuższe jakie znam mają 26 cm, np. tutaj, o dłuższych nie słyszałem :roll:

 

Jestem ojciec samotnie wychowujący ...... a jutro kolki na "cito"......

q............... czasu nie ma a kupić trza

styra 20 klej z 1cm to 5 w maxa nie wiem czy nie zamalo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

styra 20 klej z 1cm to 5 w maxa nie wiem czy nie zamalo ...

 

Moim zdaniem mało ... Ja przy 15 cm miałem kołki 25-26 cm. Po około 10 cm w PTH.

A czasem jak wszedł dokładnie w "szparę" :oops: to był luźny cały ... :lol:

Dżizas o czym my tu gadamy :lol: :lol: :lol:

 

Ale serio to są 30 cm :

http://www.koelner.pl/c?lang=pl&mod=products&c=product&p1=686

 

pozdrawiam, majki

 

/edit/

No i zapraszam do siebie :lol:

 

Koelner Oddział Pabianice

95-200 Pabianice,

ul. Piłsudskiego 34

tel. 0(42) 227 19 49

tel./fax 0(42) 227 01 39

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

styra 20 klej z 1cm to 5 w maxa nie wiem czy nie zamalo ...

 

Moim zdaniem mało ... Ja przy 15 cm miałem kołki 25-26 cm. Po około 10 cm w PTH.

A czasem jak wszedł dokładnie w "szparę" :oops: to był luźny cały ... :lol:

Dżizas o czym my tu gadamy :lol: :lol: :lol:

 

Ale serio to są 30 cm :

http://www.koelner.pl/c?lang=pl&mod=products&c=product&p1=686

 

pozdrawiam, majki

 

/edit/

No i zapraszam do siebie :lol:

 

Koelner Oddział Pabianice

95-200 Pabianice,

ul. Piłsudskiego 34

tel. 0(42) 227 19 49

tel./fax 0(42) 227 01 39

[email protected]

 

nic ci nie będę w żadną szparę wtykał ....... :lol: :lol: :lol: :lol:

 

handlujesz tym towarem ????

jak nie yknę w Łodzi to podjadę ale q...czasu szkoda a przez te rwmonty tak sie jeździ ....... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

styra 20 klej z 1cm to 5 w maxa nie wiem czy nie zamalo ...

 

Moim zdaniem mało ... Ja przy 15 cm miałem kołki 25-26 cm. Po około 10 cm w PTH.

A czasem jak wszedł dokładnie w "szparę" :oops: to był luźny cały ... :lol:

Dżizas o czym my tu gadamy :lol: :lol: :lol:

 

Ale serio to są 30 cm :

http://www.koelner.pl/c?lang=pl&mod=products&c=product&p1=686

 

pozdrawiam, majki

 

/edit/

No i zapraszam do siebie :lol:

 

Koelner Oddział Pabianice

95-200 Pabianice,

ul. Piłsudskiego 34

tel. 0(42) 227 19 49

tel./fax 0(42) 227 01 39

[email protected]

 

nic ci nie będę w żadną szparę wtykał ....... :lol: :lol: :lol: :lol:

 

handlujesz tym towarem ????

jak nie yknę w Łodzi to podjadę ale q...czasu szkoda a przez te rwmonty tak sie jeździ ....... :evil:

 

A w życiu, niczym nie handluję :lol: Po prostu znam ten sklep :wink:

No a remonty fakt ... Ja mam do roboty z domu same remonty, zaczynam mysleć że droga do pracy to jeden wielki objazd i składa się z samych znaków o robotach drogowych :roll: :evil:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj grupo łódzka.

Bedziemy budować na wiosnę w Pabianicach dom z betonu komórkowego. Co do projektu to się zastanawiam nad M09 "W dobrym guście". Nie możemy się z żoną zdecydować tyle tego!Już się ucze na waszych opowiadaniach czego unikać a co robić.Sam chyba będe budował bo boje się naszych budowlańców!

maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupowaliście materiały na dach i jakich firm polecacie dachówki -ceramiczne lub cementowe?

 

Pokrycie dachowe IBF - dachówka cementowa, a polecam skład Izolpap z Pabianic ( mają też siedzibę w Zgierzu i Bełchatowie) , można cały dzień przesiedzieć i obgadać z panem Krzysiem szzegół szczegółu :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No "uprzejmnię" donoszę ,że mamy stan surowy otwarty :) dach skończono wczoraj , murarka też niemal zakończona ( przyjadą jeszcze za tydzień schody wylać) i uffffff na razie chwila oddechu . A instalacje , okna, alarmy itp ruszają już :wink: 20 X !!!

 

 

A propos czy ktoś ma kominy obite struktonitem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy możecie mi podpowiedzieć, gdzie mogę kupić bloczki fundamentowe od producenta za rozsądną cene? Nie upieram się na producenta, ale wydaje mi się, że tam będzie najtaniej. Znalazłem na tablicy ogłoszeń jedynie namiar na Dąbrówkę k/Zgierza. A może ktoś kupował w ostatnim czasie i ma rozeznanie co do cen.

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...