Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja zaglądam i witam się po dłuższej przerwie :)

 

Od zeszłej środy jest nas już trójka - a mała Matylda wprowadziła się do naszego domku w niedzielę :D

 

pozdrawiam! m.

 

 

gratulacje Mada lena - niech maleństwo zdrowo rośnie :) a rodzicom Matyldy życze by dziecię jak najmniej wywaliło Wasze życie do góry nogami :) chociaż to chyba mało realne życzenie - "cóś" o tyym wiem jako matka polka dwóch synalków ::):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaglądam i witam się po dłuższej przerwie :)

 

Od zeszłej środy jest nas już trójka - a mała Matylda wprowadziła się do naszego domku w niedzielę :D

 

pozdrawiam! m.

 

I ja się dołączam do życzeń : zdrowia dla Małej i radości dla Rodziców.

 

I przespanych nocy ... :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem na ul. Teresy (bodajże się nazywa ta firma Stalbet)

Jeśli chodzi o wytrzymałość to bez zarzutu, kształty prawie OK. Pewnie za wcześnie z formy wyjmowali bo kazdy bloczek był lekko zwichrowany w jedną stronę. W sumie moi budowlańcy byli zadowoleni a ja na razie nie widzę nic przeciw nim./

 

Jesli moge coś doradzić to Stalbetuna Teresy nie polecam lepszy jest Nast-Bud, Genbud albo Raab Karcher. Ja brałam belki i gary stropowe od Stalbetu i były strasznie krzywe, murarze bardzo psioczyli przy układaniu, a na reklamacje nikt nie raczył przyjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla osob, ktore sa na podobnym etapie jak ja, czyli dopiero niedlugo rozpoczna swoja przygode z budowa wlasnego domku :lol: :lol: :lol:

zrobilam przegląd cen bloczków fudnamentowych i wygladaja one nastepująco:

Beton Serwis - 3 zł/szt

Nast-Bud - 2,9 zł/szt

Junikost w Dabrowce Wiel. - 3,3 zl/szt

Centrobud w Ozorkowie - 2,8 zl/szt

 

to są ceny netto czy brutto?

 

to sa ceny netto ewentualnie bez faktury

 

A spytalas o wymiary tych bloczkow? Bloczek bloczkowi nierowny...

 

a i jakość bywa różna ........................

 

 

rozmiar "12"

 

a co do jakosci to nie mam pojecia ale jak kto moze to niech pochwali sie gdzie kupowal bloczki i jakiej jakosci

:o ??? co to jest "12"??????

 

ja kupowałem na Teresy - STALBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaglądam i witam się po dłuższej przerwie :)

 

Od zeszłej środy jest nas już trójka - a mała Matylda wprowadziła się do naszego domku w niedzielę :D

 

pozdrawiam! m.

 

I ja się dołączam do życzeń : zdrowia dla Małej i radości dla Rodziców.

 

I przespanych nocy ... :wink:

 

pozdrawiam, majki

 

Ja równiez gratuluje. My jestesmy w trójkie od 2,5 roku i ciągle sie przyzwyczajamy :D

 

P.S. majki, dzięki za wszystko!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jesli moge coś doradzić to Stalbetuna Teresy nie polecam lepszy jest Nast-Bud, Genbud albo Raab Karcher. Ja brałam belki i gary stropowe od Stalbetu i były strasznie krzywe, murarze bardzo psioczyli przy układaniu, a na reklamacje nikt nie raczył przyjechać.

 

Odnośnie belek stropowych się nie wypowiadam bo nie potrzebowałem. Możliwe, ze rzeczywiście nie maja zbyt prostych. Brałem od nich jeszcze Lki nad progi i w sumie nie były najgorsze.

Ja osobiście w raabkarcherze bym nie kupował ale to tylko moja opinia. Oni jak wiekszość firm handlowych szuka najtańszego nie najlepszego rozwiązania.

Stalbet rzeczywiście przypomina trochę zamierzchłe czasy komunizmu i jak chcesz sobie przypomniec jak dawniej się pracowało w firmach to tam bez wątpienia się dowiesz.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak własnie wpisuje i zobacz jak wychodzi: "dziennik" osobno i link osobno :evil: kurcze

 

Musisz wpisać znak [ przed tym linkiem , tylko bez spacji ...

url=http://forum.muratordom.pl/jedyny,t151739.htm]Dziennik[/url]

:wink:

Ja nie moge wpisać, bo od razu kod HTML przerobi na link i tego nie widać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo muszisz wpisać :

 

url=http://forum.muratordom.pl/jedyny,t151739.htm]Dziennik[/url]

 

i

 

url=http://forum.muratordom.pl/post3087647.htm#3087647]Komentarze[/url]

 

wklej jak jest do profilu tylko dodaj do każdego zwrotu znak [ na samym początku

 

majki, zobacz!!!!! hihihihihihi, jeszcze raz dzięki

p.s. przepraszam za małą zmiane tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany, jaki gwar!

To może mi ktoś powie, ile można zapłacić za położenie płyty onduline na dachu? Szwagier domek remontuje i podejrzewa, ze chcą z niego zedrzeć... To chyba trzeba by liczyć jak blachę? Lub taniej. Dajcie jakies wartości liczbowe, plizzz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...