Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy znacie kogoś (Łódź lub okolice), kto podjąłby się zrobienia niewielkiej kuchni w bloku - najlepiej jakiś mały zakład lub prywatna osoba. Nie ukrywam, że duże znaczenie ma cena, remontujemy małe mieszkanko i mamy ograniczony budżet.

Wymyśliłam już wstępną koncepcję zabudowy. Myślałam też, żeby zrobić to samemu, ale więksość prac robimy we własnym zakresie i obawiam się, że z powodu braku czasu nie wprowadzilibyśmy się przed Gwiazdką Gotowe meble nie wchodzą w grę, bo pomieszczenie jest dość nietypowe...

 

A może ktoś wie, gdzie można w Łodzi kupić akcesoria do mebli kuchennych do samodzielnego montażu - np. ociekarka do szafki wiszącej czy wysuwany kosz na śmieci?

 

Będę wdzięczna za pomoc...

 

Ul. Elektronowa "MIKOMAX" mają wszystko co bedziecie potrzebować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Uaktualniam listę na spotkanie które się zgłosiły:

-Contelek

-majki

-Yeti

-Skony71

-ja

-EZS

-mruva

-agi888

-Jelonek72 z mężem

 

Impeza zaplanowana u mnie w Aleksandrowie. Na taką pogodę jaka jest przewiduję kłopoty z dojazdem na działkę aut z tylnim napędem. Na części działki po której nie jeździmy jest ponad 40cm śniegu. Ale to mam taką propozycję umówimy się np: na Statoilu w Aleksandrowie i Was dowiozę na miejsce. Dla chcącego nic trudnego.

Kuchnia, garnki, talerze itp. znajdzie się. Możecie przynosić co chcecie. Wszystko mile widziane, tylko wszystko będziecie musieli zjeść. :lol:

Yeti zwracam honor

Skony ślinka mi już cieknie na WZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Uaktualniam listę na spotkanie które się zgłosiły:

-Contelek

-majki

-Yeti

-Skony71

-ja

-EZS

-mruva

-agi888

-Jelonek72 z mężem

 

Impeza zaplanowana u mnie w Aleksandrowie. Na taką pogodę jaka jest przewiduję kłopoty z dojazdem na działkę aut z tylnim napędem. Na części działki po której nie jeździmy jest ponad 40cm śniegu. Ale to mam taką propozycję umówimy się np: na Statoilu w Aleksandrowie i Was dowiozę na miejsce. Dla chcącego nic trudnego.

Kuchnia, garnki, talerze itp. znajdzie się. Możecie przynosić co chcecie. Wszystko mile widziane, tylko wszystko będziecie musieli zjeść. :lol:

Yeti zwracam honor

Skony ślinka mi już cieknie na WZ

 

Jakiś alkohol ... ? 8)

Piwko, winko ???

 

Termin ... ?

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto kupował/wie gdzie kupić ,żywicę na podłogę ??? jakąś Sarzynę , Daitermana albo cóś inne bylo dobre i nie drogie . Ewentualnie jakąś firmę od posadzek wz żywic za rozsądne pieniądze ......bo czasu jeszcze mniej niż kasy :roll:

 

Długi, zainteresowałeś mnie :roll:

mam w Łazience na podłodze korek. Ze względów ociepleniowych no i milutko. Ale jest to korek techniczny. Pomalowaliśmy go lakierem ze 4 razy, pije jak głupi i doszłam do wniosku, że nie tędy droga. Przydała by się jakas żywica, co by go zaimpregnować, szczególnie łączenia. Oglądałam już w necie posadzki epoksydowe, ale nie bardzo wiem, jak to ugryżć. Potrzebna mi na ten korek warstwa niegruba, przezroczysta, ale żeby móc łączenia dobrze zalać, żeby woda mi pod korek nie wpływała. Jak myslisz, taka żywica...???

 

żywica powinna mu pomóc ,chociaż techniczny na podłogę to nie najlepszy pomysł .......

Jako podkład tak ale jako podłoga zasadnicza to raczej bym się nie odważył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

żywica powinna mu pomóc ,chociaż techniczny na podłogę to nie najlepszy pomysł .......

Jako podkład tak ale jako podłoga zasadnicza to raczej bym się nie odważył

 

Ja chcialam polozyc posadzki przemyslowe z zywicy, ale okzalo sie ze chcialam warstwe 1 cm, a zeby byla stabilna i z gwarancja daje sie ok 5cm... wiec sie wyleczylam, chociaz na podlogowke podobno sie nadawala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

żywica powinna mu pomóc ,chociaż techniczny na podłogę to nie najlepszy pomysł .......

Jako podkład tak ale jako podłoga zasadnicza to raczej bym się nie odważył

 

Ja chcialam polozyc posadzki przemyslowe z zywicy, ale okzalo sie ze chcialam warstwe 1 cm, a zeby byla stabilna i z gwarancja daje sie ok 5cm... wiec sie wyleczylam, chociaz na podlogowke podobno sie nadawala...

 

5 cm :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majki na mężczyzn przypadnie chyba przydział alkoholowy. Termin jakiś ustalcie. Skony pisał o sobocie tylko której ?

Jakiaś propozycja co do terminu poproszę.

 

Sobota chyba tylko wchodzi w grę bo pewnie większość z nas pracuje a w niedzielę to nie wypada malować komuś domu i płytek kłaść.

Ta sobota u mnie nie wchodzi w rachubę ale kolejne jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majki na mężczyzn przypadnie chyba przydział alkoholowy. Termin jakiś ustalcie. Skony pisał o sobocie tylko której ?

Jakiaś propozycja co do terminu poproszę.

 

Sobota chyba tylko wchodzi w grę bo pewnie większość z nas pracuje a w niedzielę to nie wypada malować komuś domu i płytek kłaść.

Ta sobota u mnie nie wchodzi w rachubę ale kolejne jak najbardziej.

 

Kto za 28-02

kto za 7-03

 

 

Ja 7-03, bo może już śniegu nie będzie i da się dojechać... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

żywica powinna mu pomóc ,chociaż techniczny na podłogę to nie najlepszy pomysł .......

Jako podkład tak ale jako podłoga zasadnicza to raczej bym się nie odważył

 

Ja chcialam polozyc posadzki przemyslowe z zywicy, ale okzalo sie ze chcialam warstwe 1 cm, a zeby byla stabilna i z gwarancja daje sie ok 5cm... wiec sie wyleczylam, chociaz na podlogowke podobno sie nadawala...

 

5 cm :o :o :o

Może ona myślała na kruszywie?? :roll:

 

Długi, a jaka żywica i skąd ją wziąć?

Widziałam w necie, ale tyle tego, że nie mam pojęcia co wybrać no i wszystkie kolorowe a ja chcę przezroczystą. A korek miał być jako podkład ale na razie nie ma pomysłu, co na wierzch :roll: Więc pomysł pierwszy był - pomalować i się zobaczy. Kiepski pomysł ze względu na łączenia. No to myślimy dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 cm :o :o :o

Może ona myślała na kruszywie?? :roll:

 

Orientowalam sie co do posadzek z zywic poliestrowych chyba, uzywanych w halach produkcyjnych, np w przetworstwie spozywczym, gdzie trzeba utrzymywac higiene i posadzki sie zuzywaja (jezdzi sie jakimis wozkami, rzuca mrozonkami itp) i jak sie podloga uszkodzi to sie nie ukruszy i nie wpadnie do mrozonki czy paczki z jakims jedzonkiem. Stad ta wymagana grubosc, ktora zreszta usztywnia te posadzke...

ale tematu dalej nie zglebialam a te informacje dostalam od firmy gdzies ze Zdunskiej woli chyba ktora chcialam zmolestowac zeby nam takie posadzki w calym domu zrobila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majki na mężczyzn przypadnie chyba przydział alkoholowy. Termin jakiś ustalcie. Skony pisał o sobocie tylko której ?

Jakiaś propozycja co do terminu poproszę.

 

Sobota chyba tylko wchodzi w grę bo pewnie większość z nas pracuje a w niedzielę to nie wypada malować komuś domu i płytek kłaść.

Ta sobota u mnie nie wchodzi w rachubę ale kolejne jak najbardziej.

 

Kto za 28-02

kto za 7-03

 

 

Ja 7-03, bo może już śniegu nie będzie i da się dojechać... :cry:

 

Ja też optuję za marcem, może już ciepło będzie i zrobimy kopanie ogródka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

żywica powinna mu pomóc ,chociaż techniczny na podłogę to nie najlepszy pomysł .......

Jako podkład tak ale jako podłoga zasadnicza to raczej bym się nie odważył

 

Ja chcialam polozyc posadzki przemyslowe z zywicy, ale okzalo sie ze chcialam warstwe 1 cm, a zeby byla stabilna i z gwarancja daje sie ok 5cm... wiec sie wyleczylam, chociaz na podlogowke podobno sie nadawala...

 

5 cm :o :o :o

Może ona myślała na kruszywie?? :roll:

 

Długi, a jaka żywica i skąd ją wziąć?

Widziałam w necie, ale tyle tego, że nie mam pojęcia co wybrać no i wszystkie kolorowe a ja chcę przezroczystą. A korek miał być jako podkład ale na razie nie ma pomysłu, co na wierzch :roll: Więc pomysł pierwszy był - pomalować i się zobaczy. Kiepski pomysł ze względu na łączenia. No to myślimy dalej...

 

CHEMIKOLOR - Morgowa 4 epoksydowe

BAZYLIA II - Kaletnik ,Klonowa 7

to na górze to Organika Sarzyna

 

a to DEITERMANN

ul. Łąkowa 11

90-562 Łódź

tel. 042 639 53 05

fax 042 639 53 05

mgr inż. Robert Socha

tel. komórkowy 0 602 338 647

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 cm :o :o :o

Może ona myślała na kruszywie?? :roll:

 

Orientowalam sie co do posadzek z zywic poliestrowych chyba, uzywanych w halach produkcyjnych, np w przetworstwie spozywczym, gdzie trzeba utrzymywac higiene i posadzki sie zuzywaja (jezdzi sie jakimis wozkami, rzuca mrozonkami itp) i jak sie podloga uszkodzi to sie nie ukruszy i nie wpadnie do mrozonki czy paczki z jakims jedzonkiem. Stad ta wymagana grubosc, ktora zreszta usztywnia te posadzke...

ale tematu dalej nie zglebialam a te informacje dostalam od firmy gdzies ze Zdunskiej woli chyba ktora chcialam zmolestowac zeby nam takie posadzki w calym domu zrobila...

 

poliestrowe też są cienkowarstwowe :) do takich obciążeń jak w domu można 2-4 mm. Nie odparzają pod warunkiem ,że nie ma gdzieś plamy oleju no i jest suchooooooo....

W przemyśle spożywczym pracuję od zawsze ale 5 cm wylewek żywicznych to w życiu nie widziałem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BAZYLIA II - Kaletnik ,Klonowa 7

l

 

Zapomniałes dopisać "KOLUSZKI". A już prawie wsiadałam w samochód, bo Klonowa o rzut beretem... :D

 

Musze podzwonić

Jeszcze jest opcja - folia w py\łynie na nią laiker. Robiliśmy próbki - folia trochę uszcelnia. Ale czy to nie zlezie...

Zupełnie nie mamy pomysłu, co na tą podłogę. Jedno jest pewne - korek i NIE płytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...