Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

mruva to świetnie. Bo my skusiliśmy sie na materiały na dach w Vivaldim. Dali jeszcze lepsza cenę niż nasza hurtownia w Lutomiersku. Więc bierzemy, mimo że to zupełnie nie ten kierunek bo my sie budujemy właśnie koło Lutomierska.

 

Upewnij sie, jak wygląda sytuacja z zamawianiem i dowożeniem brakujących elementów i zwrotami. I pokaż ofertę w swojej hurtowni - być może nadal będą drożsi, ale jak Ci przyjdzie jechać przez całą Łódź po jakiś zapomniany gąsior albo inne cudo, to może ostatecznie okazać się że bliżej i drożej jest taniej i szybciej...

 

(To pisałem ja, kupujący tzw. tanią podbitkę od Zgierza przez Aleksandrów po Chechło...)

 

dzisiaj mój małzonek właśnie tam jedzie pogadać m.in. na temat zwrotówi braków. Nasz "dachowiec" powiedział, ze zawsze stamtąd bierze materiały i nigdy nie ma z niczym problemu... ale lepiej ustalić wszystko osobiście a nie przez Pana Rysia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Zauważyłam na ich stronie, że mają tam też okna... orientujesz sie w cenach tych okien? Może też byłyby tak kuszące jak za dach ;-)

 

Oni głównie handlują Veluxem, ale ja kupiłam u nich Fakro, dostałam lepszą cenę niż na allegro. Ze zwrotami i dowozem nie było problemów, ale nasza działka jest dość blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zauważyłam na ich stronie, że mają tam też okna... orientujesz sie w cenach tych okien? Może też byłyby tak kuszące jak za dach ;-)

 

Oni głównie handlują Veluxem, ale ja kupiłam u nich Fakro, dostałam lepszą cenę niż na allegro. Ze zwrotami i dowozem nie było problemów, ale nasza działka jest dość blisko.

o, widzisz! To mi się podoba... i wzięliście stamtąd okna? Ja mam jeszcze troszke czasu na okna bo od czwartku będzie robiony dach. Niestety potem przestój bo musi dom podeschnąc. Myslę, że do końca maja ... Ale można sie już rozglądnąć uprzednio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie , czy ktoś sobie kupił , albo zna kogoś kto kupił takie chińskie cudo - kabina /sauna/hydromasaż, z deszczownią + osobna słuchawka natrysk, dysze do hydromasażu, nagrzewnica pary, masażer do stóp ??? stało się to relatywnie tanie i chciałabym znać jakieś opinie od użytkowników - czy np nie pieści prądem, czy po miesiącu siadają dysze , czy deszczownia spada na łeb przy pierwszym lub 10tym użyciu .... czy też wszystko jest glanz pomada ????

 

Mam problem z kabiną do jednej łazienki - mam tylko 1 ścianę do której mogę dosunąć kabinę - okazuje się ,że zakup kabiny trójściennej to nierealny sen , lub cena z kosmosu. Dobudowanie ścianki nie za bardzo wchodzi w grę , chociaż jeśli będziemy zmuszeni to to zrobimy - ale taka gotowa zamknięta kabina wolnostojąca załatwiłaby mi sprawę .

Jeśli ktokolwiek - cokolwiek WIE niech da znać:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie , czy ktoś sobie kupił , albo zna kogoś kto kupił takie chińskie cudo - kabina /sauna/hydromasaż, z deszczownią + osobna słuchawka natrysk, dysze do hydromasażu, nagrzewnica pary, masażer do stóp ??? stało się to relatywnie tanie i chciałabym znać jakieś opinie od użytkowników - czy np nie pieści prądem, czy po miesiącu siadają dysze , czy deszczownia spada na łeb przy pierwszym lub 10tym użyciu .... czy też wszystko jest glanz pomada ????

 

Mam problem z kabiną do jednej łazienki - mam tylko 1 ścianę do której mogę dosunąć kabinę - okazuje się ,że zakup kabiny trójściennej to nierealny sen , lub cena z kosmosu. Dobudowanie ścianki nie za bardzo wchodzi w grę , chociaż jeśli będziemy zmuszeni to to zrobimy - ale taka gotowa zamknięta kabina wolnostojąca załatwiłaby mi sprawę .

Jeśli ktokolwiek - cokolwiek WIE niech da znać:):):)

 

Ja nie wiem dokłądnie jak ta łazienka wygląda, ale dostawiłbym osobiście ściankę, dał brodzik / lub płytki i odpływ liniowy ( ale to kasa :roll: ) i ładne drzwi. Robisz wtedy sobie kabine np. 1x1m, szeroka, wygodna do tego panel natryskowy i jest wypasik.

Drzwi do kabiny Ravak, Novellini, ... Huppe ... Za brodzik porządny około 1000 drugie tyle drzwi i panel - razem powiedzmy 3 tysie ale jest nieźle. Nie wiem czy za tyle kupisz tą kosmiczną chińską kabinę :roll: :wink:

No jeszcze jakies grosze za tą ściankę.

A wykonawca Ci to wszystko pięknie zrobi :wink: 8)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jelonek, to jest moja kabina, kupiona na allegro za bodajże 4coś

http://images12.fotosik.pl/115/813db8b68fe5ce13.jpg

taka, o jakiej piszesz. Ma same zalety i jedną wadę - brodzik. Fatalnie ukształtowany, nie rzucało się w oczy, póki wody nie nalałam. Po prostu w narożnikach jest niżej i stoi woda. Może cuś źle zamontowaliśmy? Nie wiem.

Z zalet: zauna - super, ile razy mnie uratowała od kataru, szkło - nie osadza się woda, nie trzeba wycierać. Mam ją rok i nic jej nie jest, nie kopie, nie psuje się, jak uszczelki pleśnieją (a wszędzie pleśnieją, niestety) włączam ozonowanie.

Więc w sumie polecam.

A, i nie trzeba fug pod natryskiem szorować no i ma dach - cieplutko w niej i wytrzeć się można.

moja jest 90, są też większe :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Czy ktos z Państwa może powiedzieć coś o oknach firmy Rąbień ?

Maja fabrykę koło Łodzi. Albo to miejscowość Rąbień, albo Aleksandrów Łódzki ?

 

Mają fabrykę w Rąbieniu na wyjeździe do Konstantynowa. W sumie to nietrudno ich znaleźć.

Opinię o oknach znam tylko zasłyszaną ale niestety nienajlepszą. Może ktoś kto u nich kupił coś więcej powie, ja mam znajomego, który kupił i jest niezadowolony.

Co prawda tanio u nich jest ale niestety jakość nie jest najlepsza, do tego ekipa, która montowała też nie była wysokich lotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może ktoś jest zainteresowany panelami ogrodzeniowymi

http://foto0.m.onet.pl/_m/9e1e217097e1f534862c5fa1538b28c0,3,19,0.jpg

lub

http://foto2.m.onet.pl/_m/17fe8f672db87ab4f76f93176f7cf352,3,19,0.jpg

wiekszych zostało mi ok 40szt(40zł/szt), mniejszych ok 70szt930zł/szt) tel 792-804-763 Konstantynów Łódzki zostało mi też kilka stołow i ławek rozkładanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może ktoś jest zainteresowany panelami ogrodzeniowymi

http://foto0.m.onet.pl/_m/9e1e217097e1f534862c5fa1538b28c0,3,19,0.jpg

lub

http://foto2.m.onet.pl/_m/17fe8f672db87ab4f76f93176f7cf352,3,19,0.jpg

wiekszych zostało mi ok 40szt(40zł/szt), mniejszych ok 70szt930zł/szt) tel 792-804-763 Konstantynów Łódzki zostało mi też kilka stołow i ławek rozkładanych

 

wiesz co bardziej mnie zaitrygował ten stół i ławki ,mógłbys mi podać jaka cena oraz moze jakieś małe zdjęcie jak wygląda , wstępnie bym się pisał , ale potrzebuje więcej szczegółów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może ktoś jest zainteresowany panelami ogrodzeniowymi

 

Można sobie w ogrodzie zrobić ogródek piwny.

Ja tyle nie piję, żeby aż ogródek piwny w domu robić ale może ktoś będzie zainteresowany.

 

A tak mi się akurat przypomniało:

 

O witam sąsiada, hehe, "fioletowe oko". Co tam się znowu stało?

- A idź w cholerę z tymi babami. Moja se ostatnio wymyśliła, że powinienem

sobie jakieś zajęcie koło domu znaleźć, to z wami na browar nie będę tak

często chodził.

- Nie mów, że się zgodziłeś?

- Pewnie, że tak. Powiedziałem jej, że założę za garażem ogródek.

- O to pewnie wniebowzięta?

- No właśnie nie bardzo. Krzesła rozłożyłem, stolik przyniosłem, sprzęt

pożyczyłem od Staśka z pubu... No w każdym razie, ona przyszła jak żeśmy z

Jaśkiem beczkę toczyli i się trochę wkurwiła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Antoniewa jest do mnie kawałek nawet wczoraj komuś tam zawoziłem jeden zestaw .Stoły i ławki w realu można obejżec na ul. Niesięcin 45 pierwsze skrzyżowanie za oknoplastem w strone Konstantynowa w prawo i pierwszy dom po prawo zaraz za warsztatem samochodowym

Zdjęcia ławek wrzuce pod wieczór cena 150zł kmpl stół+dwie ławki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś zadowolony, to jakiś namiar można prosić?.

nie jestem, przed robotą mówili 11zł/m2 po robocie nagle okazało się że cena wzrosła do 13zł/m2, typowe krętacze szukające frajera, a do tego węża czyścili mi przed domem i zachlapali elewację zewnętrzną, jakbym zobaczył to zanim odjechali to nawet 5zł/m2 by nie dostali

doradźcie proszę, iile kw powinien mieć piec na ekogroszek do domu ok. 200 m2 (150 domu + 55 garaz)

15-17KW, chyba że masz domek zgodnie z WT 2009 wtedy 10-13KW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...