Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeżeli jesteś zadowolony, to jakiś namiar można prosić?.

nie jestem, przed robotą mówili 11zł/m2 po robocie nagle okazało się że cena wzrosła do 13zł/m2, typowe krętacze szukające frajera, a do tego węża czyścili mi przed domem i zachlapali elewację zewnętrzną, jakbym zobaczył to zanim odjechali to nawet 5zł/m2 by nie dostali

 

No właśnie, czasem lepiej parę zł dołożyć i mieć zrobione nie mówię porządnie, ale schludnie i czysto zostaje po ekipie.

Ale to faktycznie papropki, szkoda że miałeś już el. zew. ... :(

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało niewiele

http://foto3.m.onet.pl/_m/817da3b1e72ef449ca049e933a6b6e17,3,19,0.jpg

http://foto1.m.onet.pl/_m/463363163adde1075720cbfafbfd35a5,3,19,0.jpg

http://foto1.m.onet.pl/_m/8638da3bcce1f92cb6c6ae902949f1d9,3,19,0.jpg

Nie są to rzeczy nowe i to co zostało wymaga troche pracy , częśc nadaje sie do pomalowania a częśc do poskładania ale idzie coś z tego zrobic tel 792-804-763

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak kupię 18, max. 20 KW to będzie ąz za dobrze... :)

jest na tym forum wątek ile spalają średnio kotły na groszek, ludzie podają tam średnio za styczeń 25-30kg/dobę co oznacza 6-7KW razem z CWU dla średniej temperatury stycznia -8, nawet zakładając super mrozy -30 stopni to 18KW jest i tak z zapasem

 

ten drugi hydraulik to typowy paroch, który kiedyś usłyszał ze 120W/m2 i tak mu zostało, nawet nie zastanowił się że kocioł 25KW potrafi miesięcznie 4,5 tony węgla pożreć pracując z tą mocą, czyli tyle co ludzie spalają na cały sezon

Ale to faktycznie papropki, szkoda że miałeś już el. zew. ... :(

oni starali się do momentu aż usłyszeli że: widziały gały co brały, i że umowa rzecz święta, dopiero jak zaskoczyli ze nie dostaną nic więcej niż umówione 11zł/m2 zaczęli paproczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś zadowolony, to jakiś namiar można prosić?.

nie jestem, przed robotą mówili 11zł/m2 po robocie nagle okazało się że cena wzrosła do 13zł/m2, typowe krętacze szukające frajera, a do tego węża czyścili mi przed domem i zachlapali elewację zewnętrzną, jakbym zobaczył to zanim odjechali to nawet 5zł/m2 by nie dostali

 

Dzięki, czyli biorę Bogusia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jak uszczelki pleśnieją (a wszędzie pleśnieją, niestety)

 

Może to kwestia wentylacji ... ?

 

pozdrawiam, majki

nie tyle wentylacji, co wilgoci. Nie chce mi się bawić w wycieranie kabiny po każdym myciu. A w kabinie, gdzie stoi sobie woda i schnie samoistnie, pleśnie na silikon wejdą, nie ma cudów. Ale to ozonowanie pomaga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ewa - zachęciłaś mnie , coraz bardziej jestem za:)

 

Majki - co do dobudówek itp - to nie mam na to czasu :) wszak święta tuż tuż 8) a wykonawca ma do zrobienia dolną łazienkę + kuchnie + hol i górna łazienką na razie zostaje na "później" - zresztą i tak fundusze na razie kiepskie , więc może do lata uda się uskrobać i ... no zobaczymy :) jakoś powiem Ci ,że wolałabym bum w pół godz. wstawić cały chiński kombajn , niż walczyć z murkami, doświetleniami, i innymi bzdetami przez tydzień albo i dłużej - mam pierwsze objawy "wstrętu" do polki galopki którą sobie narzuciłam :):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z grupy łódzkiej. Buduję domek w Konstantynowie. Czytam Was od dawna a teraz chciałam Was prosić o pomoc.

Poszukuję solidnego fachowca z okolic Łodzi wykonującego schody drewniane oraz fachowca robiącego meble na zamówienie.

 

Przeszperałam już foum i niestety nie za wiele znalazłam.

 

Może macie kogoś kogo możecie polecić. Licze na Was. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy ktoś wie jak ma iść w końcu obwodnica Nowosolnej?

 

Kiedyś była taka strona internetowa "łódzkieaustostrady" ale nie działa. A w rodzinie chcą kupić mieszkanie w bloku przy Pomorskiej, a mnie coś tak pachnie że gdzieś tam ma iść ta obwodnica.

 

Szukam w necie i szukam i nic sensownego ni znajduję :(

 

Oleniek, wiesz już może coś w tym temacie? Ja mam w tej okolicy na oku działkę, ale się wstrzymuję ze względu na ową obwodnicę, owianą tajemnicą :-? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ofertę na kupno mieszkania, ale i wątpliwości.

Kilkoro z Was też miało mieszkania na sprzedaż. Sprzedaliście w tym roku ?

Czy coś się ruszyło na rynku nieruchomości, czy u mnie mieszkanie atrakcyjne i cena niska więc ruch się wzmógł :wink:

Mogłabym jeszcze poczekać ze sprzedażą ze trzy m-ce więc siedzę i się biedzę :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie o aktualne ceny usług w łódzkim

 

za ile się znajdzie ekipę/człowieka porządnie wykonujących swoje usługi - godnych polecenia

 

- elektryk (punkty, rozdzielnia)

- tynkarz (tynki wewnętrzne - ręczne - cementowo - wapienne)

 

byłbym wdzięczny za odpowiedzi w tym temacie albo na ogólnym albo na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ofertę na kupno mieszkania, ale i wątpliwości.

Kilkoro z Was też miało mieszkania na sprzedaż. Sprzedaliście w tym roku ?

Czy coś się ruszyło na rynku nieruchomości, czy u mnie mieszkanie atrakcyjne i cena niska więc ruch się wzmógł :wink:

Mogłabym jeszcze poczekać ze sprzedażą ze trzy m-ce więc siedzę i się biedzę :cry:

 

Witaj, ja ze sprzedażą mieszkania męczę sie juz od września, ale nadarzyła sie okazja ( niestety niższa niż zaplanowalismy) i juz prawie sfinalizowaliśmy sprawę. Stwierdziliśmy, że nie ma sensu czekac , bo jak słychac może to jeszcze potrwać! :evil: A marzenia czekają!! :wink: Także myslę, że jesli nie musisz, to czekaj, ale jesli masz jakies bliższe plany do zrealizowania i są one związane ze sprzedażą mieszkania, to bierz!! Mam wielu znajomych, którzy tez sprzedają i strasznie długo czekają na oferty.tzn oglądających jest wielu, ale konkretnych ofert mało. Jeśli kupiec płaci gotowką lub ma już decyzje banku i jest na dobrej drodze otrzymania kredytu, to chyba nie ma sie nad czym zastanawiać. Pozdrawiam i trzymam kciuki :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...