Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy kupował ktoś dach w firmie Zamek z Brukowej? Jeśli tak to jakie wrażenia cenowo-zakupowo-organizacyjne ?

Dziś mam odebrać od nich wycenę ale nie wiem czy z nimi warto gadać.

 

Aaaaa i jeszcze jedno. Jesienią zapisałem się na "przechodni" kibelek na budowę.

O ile pamiętam to Jelonek oferował...

Czy to jest aktualne ?

Pozdrawiam

Ya

 

Tak, mam "cały" dach z Zamku. Od dachówki, przez obróbki, po rynny i podbitkę. Wszystko ok, kontakt, ceny na ówczesny czas też, bez problemu odbiór tego co zostało.

 

pozdrawiam, majki

 

PS. Zmniejsz proszę deczko avatarek :wink: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czy ktoś zna Saambę lub Roombę???

Dodatm, że to automatyczne odkurzacze :lol:

Po dw óch dniach pogody mam dość sprzatania, zażądałm wsparcia. teraz muszę określić skuteczność wytypowanych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś zna Saambę lub Roombę???

Dodatm, że to automatyczne odkurzacze :lol:

Po dw óch dniach pogody mam dość sprzatania, zażądałm wsparcia. teraz muszę określić skuteczność wytypowanych modeli.

 

A wiesz, że też o nim myślimy ... Tylko jeszcze nie teraz, dopiero w domu ... Tylko jak coś to już ten sprzątająco-myjący - SCOOBA

np.

http://www.allegro.pl/item603500190_nowe_irobot_scooba_330_5800_full_zestaw_wyprzedaz.html

Gdzieś była dyskusja tu na forum kiedyś, ale nie mam linka :(

Ale też z chęcią bym poczytał opinię kogoś kto ma ... :roll: :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupował ktoś dach w firmie Zamek z Brukowej? Jeśli tak to jakie wrażenia cenowo-zakupowo-organizacyjne ?

Dziś mam odebrać od nich wycenę ale nie wiem czy z nimi warto gadać.

 

Aaaaa i jeszcze jedno. Jesienią zapisałem się na "przechodni" kibelek na budowę.

O ile pamiętam to Jelonek oferował...

Czy to jest aktualne ?

Pozdrawiam

Ya

 

Ya , jak najbardziej - kibelek bedzie możliwy do pobrania około piątku 17-04 , czyli nie w ten ale za tydzień ... oczywiście każdy późniejszy termin też może być - ostatnie brygady wychodzą od nas w tyg. po świętach .

Prześlę do Ciebie tel. na priva , kontaktuj się jak by co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupował ktoś dach w firmie Zamek z Brukowej? Jeśli tak to jakie wrażenia cenowo-zakupowo-organizacyjne ?

Dziś mam odebrać od nich wycenę ale nie wiem czy z nimi warto gadać.

 

Aaaaa i jeszcze jedno. Jesienią zapisałem się na "przechodni" kibelek na budowę.

O ile pamiętam to Jelonek oferował...

Czy to jest aktualne ?

Pozdrawiam

Ya

 

Ya , jak najbardziej - kibelek bedzie możliwy do pobrania około piątku 17-04 , czyli nie w ten ale za tydzień ... oczywiście każdy późniejszy termin też może być - ostatnie brygady wychodzą od nas w tyg. po świętach .

Prześlę do Ciebie tel. na priva , kontaktuj się jak by co :)

Super, akurat my zaczniemy na dobre :)

Odezwę się na pewno !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupował ktoś dach w firmie Zamek z Brukowej? Jeśli tak to jakie wrażenia cenowo-zakupowo-organizacyjne ?

Dziś mam odebrać od nich wycenę ale nie wiem czy z nimi warto gadać.

 

Zdecydowanie warto. Mamy od nich cały dach, konkretnie gont bitumiczny - wszystko bez zarzutu. My kontaktowaliśmy się z panem Tomaszem Bożykiem (dyrektor handlowy).

 

PS. Kto robił niedawno odbiór kominiarski i orientuje się jaka jest cena? No i czy warto dzwonić po kominiarzach, czy brać pierwszego z brzega??? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupował ktoś dach w firmie Zamek z Brukowej? Jeśli tak to jakie wrażenia cenowo-zakupowo-organizacyjne ?

Dziś mam odebrać od nich wycenę ale nie wiem czy z nimi warto gadać.

 

Zdecydowanie warto. Mamy od nich cały dach, konkretnie gont bitumiczny - wszystko bez zarzutu. My kontaktowaliśmy się z panem Tomaszem Bożykiem (dyrektor handlowy).

 

PS. Kto robił niedawno odbiór kominiarski i orientuje się jaka jest cena? No i czy warto dzwonić po kominiarzach, czy brać pierwszego z brzega??? :roll:

 

WItaj Mada_LEna:) Zazdroszcze, że mieszkacie już u siebie:) My zaczynamy na wiosnę w rejonie Dalikowa, więc gdybyście mięli namiar na solidną ekipę budowlaną to chętnie skorzystamy... A maleństwo słodkie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyście mięli namiar na solidną ekipę budowlaną to chętnie skorzystamy...

 

No niestety nie mogę ich polecić.. Mieliśmy głównego wykonawcę, którego polecili nam znajomi, a z którym mamy jeszcze nie zamknięte rozliczenia z powodu licznych i dość poważnych poprawek do wykonania. Poza tym mając naszą budowę, wzięli inną fuchę (ktoś komuś oddawał przysługę), w efekcie czego my wprowadziliśmy się z 2 miesięcznym poślizgiem, bo od połowy sierpnia do połowy października, dom nam budowało 2 ludzi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie Zamku :

- w momencie zamówienia wszystko cacy bo klient płaci tak jak my większą gotówkę za komplet pokrycia ceramicznego czyli np: dachówki, blachę do obróbek , rynny, haki, spinki itd.

- w momecie problemu zachowanie :cry: , przy rozładunku paleta uderzyła w paletę i część dachówek pękło - pani Doroto przywieziemy nowe rok minął dalej ich nie ma. Parę dachówek bocznych pękniętych ( a te dają cenę ) . Zgłoszone nie wymienione. Następny problem wyszedł przy dachówce do przeprowadzenie rur od solarów. Rupp w swojej ofercie takich nie ma, propozycja Zamku : przeprowadzić dachówką do anteny ( fajnie rurki będą piały jak głupie przydałaby się taka wentylacyjna tylko z miększym mostkiem - brak ), ale przy wentylacyjnych wyszło szydło z worka wg. zamówienia większość dachówek wentylacyjnych miały być z sitkiem. Sitek w dachówce dostarczonych na budowę brak. Pięknie. Płacę za dachówkę z sitkiem a dostaję bez. Żeby było śmiesznie sitko to kawałek plastiku w kratkę 4cm.x10cm. Pracownica Zamku na hasło że nie będę robić fermentu i poproszę 10 takich sitek powiedziała 10szt. x 10zł. Podniosła mi ciśnienie. Poszłam do p.Piotrka Bożyka ( bo on przyjmował zamówienie). On się uśmiał nie sitko kosztuje 10 gr. Róznica żadna :evil: Tylko dachówka jest zamontowana i kto teraz wejdzie na dach.

 

Ja osobiście ich nie polecam. Dziękuję bardzo za profesjonalne podejście do klienta :-?

 

Pozdrawiam. Dorota.

 

PS. Zgodnie z wolą większości spotkanie łodzkiej grupy 25 kwietnia.

Z pamięci piszę listę chętnych :

- mruva

- EZS

- agi888

- ja

Chętnych proszę o dopisywanie się do listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym przedstawiam się chyba ponownie (bo już kiedyś zacząłem coś tu pisać). Zaczynam budowę w Czyżeminie koło Zofiówki kolo Tuszyna. Tzn. mam projekt ubiegam sie o kredyt i szukam wykonawców i dobrych rad na początek. Moja budowa to trochę przebudowa pisłaem o tym w wątku "coś z niczego" niestety nie tealizuję swoich planów, tylko plany projektanta...

Miałem nagranego wykonawcę, ale stan zdrowia i brak ekipy nie pozwolił mu na przyjęcie zamówienia.

Tak, że moje pierwsze pytanie brzmi - czy ktoś może polecić jakiegoś wykonawcę, który przynajmniej zacząłby budowę - fundamenty, drobne demontaże, ściany, posadzki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmiodek - może to już "banał" - ale tablica ogłoszeń łódzka się chyba sprawdza 8) :oops: :wink:

Sam ostatnio obdzwoniłem wszystkich hydraulików polecanych tam ( z 5-ciu ich będzie ... ) i wybrałem najlepszego / najtańszego.

Ekip do murów jest też trochę, obdzwoń, popytaj ... Choć pewnie masz świadomość, że w sumie jest sezon i może być kiepsko z "czasowością" :roll:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...