Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie!

Co dobrego na Waszych budowach? Mam nadzieję, że prace idą szybkim tempem...

U siebie pogoniłem ekipę do tych samych ruchów tylko 2x szybszych i stwierdzam, że kolory, które wybraliśmy na ściany są po prostu "oczoje***ne", jak to określił jeden z malarzy :wink:

Ja i tak uważam, że są ładne w swojej oczo***... :D

 

Z innych newsów - położyli mi kostkę w ogrodzie (nostalit melanż - wygląda super).

 

Pozdrawiam

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Grupko, widzę, że co poniektórzy bardzo pracowicie spędzili weekendowe dni - i chwała im :lol: Ja sobie poleniuchowałam nieco, żeby nie było, że jak już w Unii - to od razu nic tylko robota i robota!!! Tradycje narodowe też trzeba szanować :lol: :lol: :lol: Co do spotkania, to jeśli Wam pasuje też jakiś dzień w tygodniu proponuję 11, 12, 13 lub 14 maja. Niepotrzebne skreślić. Mam już zdjęcia z naszej ostatniej balangi - bardzo fajnie wyszły. Tommco na każdym zdjęciu uśmiechnięty - żeby nie uszy to pewno by się śmiał na okrągło. Areksam za to bardzo poważny, jakby z Izby Skarbowej, czy co..... :lol: . Dodatkowo Maciej spreparował film ze spotkania w Warszawie w wersji słowno-muzycznej. Mam płytkę i się zastanawiam, jak można by to upublicznić.

Serdeczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra niech będzie 14 maja, piątek godz. 19. Pisać szybko proszę kto się zechce spotkać. Rezewację zrobimy może w poniedziałek - w Va BANQ - bo było fajnie.

Wczoraj umyłam wszystkie okna w salonie - ależ były brudne.

Nastąpiła historyczna chwila - zamontowany został kibelek!!!!

Poza tym bałagan jak się patrzy. Ale by mógł być porządek najpierw musi być bałagan. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciechako Masz super łazienkę...sam zastanawiałem się nad tymi żółto-błękitnymi kafelkami, ale wydawały mi się za bardzo oczoj.......(tak jak "zwykł" to mawiać MILeq - bardzo dobre określenie). Jedan na zdjęciach wyglądają super...i teraz trochę żałuję, że się na nie nie skusiłem w małej łazience. Co do kafelków w tulipanki, to też bardzo mi się podobały...ale szefowej nie przypadły do gustu...

 

Mi spotkania w piątek średnio pasują, bo zamiast rozwijania mięśni na siatce, rozwijam wtedy mięśnie piwne...ale co tam. Ja mogę i 7mego i 14ego. Nawet w inne dni też mi pasuje.

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo efektowne panele na poddaszu, a ta zółto-niebieska łazienka to zapewne tubądzin, znajoma ma takie same kafelki, naprawdę są bardzo ładne, kolekcja nazywa się zdaje się laponia labo alaska, cos w tym połnocnym guscie, miłe pastele.

 

moze jednak spotkanko nie w przyszly weekend? do pozostalych dopasuje sie, please, please :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Trochę przedłużyłem sobie weekend :lol:

Po powrocie od razu niespodzianka ze skarbowego. I proszę o pomoc jeżeli ktoś coś wie. Nie załapałem się na ulgę budowlaną. W listopadzie '02 kupiłem dom w stanie surowym. Za zeszły rok wrzuciłem wiele rachunków w "małą ulgę budowlaną" czyli remontową. A dziś dzwoni pani i mówi, że mogę zapomnieć o uldze i muszę skorygować zeznanie, bo to nie był remont tylko wykończenie/rozbudowa. Powiedziała mi, że aby zaliczyć dom do remontowanego, musi być zrobiony wcześniej odbiór. Tyle, że w ustawa tego nie precyzuje. Co więcej wiem, że wiele osób korzysta, czy skorzystało w ten sposób z ulgi i nie mieli problemów. To samo powiedziano mi w biurze rachunkowym. A tu problem. Pomóżcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze spotkanie 14 beze mnie. Niestety wyjeżdżam, następny weekend też mnie nie ma. :cry: :cry: :cry: Co bedzie w czerwcu tego jeszcze nie wiem?

 

Co do doradzania to postaram się jakoś pomóc. Chcę ponadto dodać, że nie pracuję w Izbie Skarbowej :)

 

Iro daj mi trochę czsssu odezwę się jutro albo pojutrze. Dzisiaj już nie mam siły gadać o podatkach. Sprawa nie jest łatwa ale nie jest beznadziejna,muszę trochę poczytać. Ok?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nareszcie skończyli ocieplać poddasze, instalować właz itd. Dziś też skończyli wyrównywać i wzmacniać wylewkę. Tak więc nie ma już kurzu w domku. Teraz muszę zaprosić kogoś do wieszania grzejników, instalowania parapetów. Do końca maja muszę też wymórować wannę na zbiorniki oleju, trochę wykończyć garaż, oraz położyć terakotę w kotłownio-przedsionku. Jak pójdzie woda instalacją, to wtedyzabiorę się za robienie łazienek i wykładanie posadzki.

 

Pozdrawiam

 

 

PS. Teraz mi wpadło do głowy, że nic nie stoi na przeszkodzie, żebym chwycił w dłoń wałek i malował ściany...tylko czy czas mi pozwoli...przecież zbliża się sesja....:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...