Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Serie Tokio mozesz pomacac na zywo u mnie. Innych nie mam ;)

Właśnie o macanie Tokio mi chodziło :) , bo waham się między Tokio a Jadarem z Paradyża. Jeśli to możliwe, to chętnie skorzystam z zaproszenia.

To zapraszam na priv. Jestesmy jutro w domu miedzy 10 a powiedzmy 14ta -chyba ze mi sie Mlode pochoruje to nie pojedziemy... troche tych plytek moglabym tez Ci taniej odsprzedac, gdybys chciala...

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po otatniej zimie mam bagno na działce! Zabawne. Dzisiaj mój mąż wyciągał mnie na holu z własnej działki. Oczywiście w kontekście samochodów a nie osób :lol:

Wobec tego stanęłam wobec przymusu zrobienia podjazdu z kostki.

Ile kosztuje położenie kostki betonowej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po otatniej zimie mam bagno na działce! Zabawne. Dzisiaj mój mąż wyciągał mnie na holu z własnej działki. Oczywiście w kontekście samochodów a nie osób :lol:

Wobec tego stanęłam wobec przymusu zrobienia podjazdu z kostki.

Ile kosztuje położenie kostki betonowej???

 

35-40 m2 robocizna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki

a oplaca się kostkę z allegro?

bo popatrzyłam ne ceny Libeti czy tym podobnych i szczęka mi w moje bagno wpadła. Na allegro są jakies czerwone niemieckie po 36.

Kto gdzie kupował?

 

A i jeszcze macie poleconych wykonawców. Kogoś, komu by się opłacało połozyć 50m2 ma trudnym terenie (spadek, resztki betonu w trawie :oops: )

 

Na naszej tablicy raptem jeden namiar, bo drugi od Izy i Piotra, których nie znam (mają raptem 4 posty...). BTW bałagan na tej naszej tablicy, pogaduszki, poogladajcie swoje stare posty, może coś da się wywalić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EZS mam namiar na "kostkarza" z którego skorzystałam. Pan Łukasz 662 070 825. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Deszcz nie deszcz a chłopaki śmigali... Polecono nam tę ekpię w hurtowni, gdzie zamawialiśmy kostkę (Albet na Strykowskiej).

U mnie było tej kostki ok. 150 m2. Od nas wział ok. 7 tysiecy jak dobrze pamiętam. Z tym, że był skomplikowany wzór, bo kolega mojego taty wyżył sie artystycznie w projekcie. Różne koła, kwadraty itp. cuda wianki :) Kostkę mamy z Brukbetu Creativ w dwóch kolorach: wapień muszlowy i porfirowe tony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa Panowie i Panie, czy ktoś ma sprawdzone jakieś miejsce w łodzi lub okolicy gdzie można zakupić zdrowe roślinki do ogrodu - potrzebuję trochę owocków - porzeczki, jabłonka, wisienka... poza tym sadzonki wierzby ... i jakies coś

wiosna tuż tuż i czas się zacząć rozglądać

Sarenka, chcesz wierzbę, to przyjedź do mnie - czeka na ciebie mała 'hakuro nishiki'

http://2.bp.blogspot.com/_8OH0U312vu4/SXkOk_ovzaI/AAAAAAAAAGk/SlEEq-6RvS0/s400/Salix+integra+%27Hakuro+Nishiki%27.JPG

Ukorzeniona była dla popcarolki, ale mi się ręka "omksła" i naciąłem troszku za dużo :wink: (przeprowadzkę do Karoliny chyba przeżyła :roll: )

Mam też mandżurską, ale w formie patyka :wink: - do samodzielnego ukorzenienia (może w tym roku mi co palnie to też trochę ukorzenię).

Nadmiaru owocowych póki co nie mam, z wyjątkiem może maliny (odmiana: Polana), a jeśli chodzi o "jakieś coś", to może i być jeszcze co znalazła :wink: :lol:

 

 

 

No Yeti !!!!! jasny gwint !!!! jak na mnie czeka to ja chętnie !!!! i tak mam zamiar się zawierzbić :) daj ,że znac co i jak i kiedy ( tera chyba za wcześnie co ????? zima jeszcze) i ja już odpalam maszynę i pędzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do błota to mogłabym tu napisać z 13 ksiąg , nie tylko na podwórku mam bagno , ale też cała nasza ulica jest jedną wielką błotnistą dziurą - nawet ostatnio w łódzkich wiadomościach mówili o naszym łódzkim zadupiu ... koszmar mówię Wam żałuję że zdjęć nie potrafię wklejać bo bym Wam tu cudowne życie na bagnach zobrazowała :)

Kostka też mi się marzy, ale dudki wyszły :)więc zwykły chamski chodniczek też mnie zadowoli , byle sucha noga do domu wejść :) Czekam z niecierpliwością na wiosnę ...bo bym juz z grabiami polatała po ogrodzie :) powsadzała trochę roślinek .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki

a oplaca się kostkę z allegro?

bo popatrzyłam ne ceny Libeti czy tym podobnych i szczęka mi w moje bagno wpadła. Na allegro są jakies czerwone niemieckie po 36.

Kto gdzie kupował?

 

A i jeszcze macie poleconych wykonawców. Kogoś, komu by się opłacało połozyć 50m2 ma trudnym terenie (spadek, resztki betonu w trawie :oops: )

 

Na naszej tablicy raptem jeden namiar, bo drugi od Izy i Piotra, których nie znam (mają raptem 4 posty...). BTW bałagan na tej naszej tablicy, pogaduszki, poogladajcie swoje stare posty, może coś da się wywalić?

 

Ja kupowałem kostkę bezpośrednio u producenta w Łowiczu - firma Rembud.

Kostka bardzo dobrej jakości, przy "docinkach" nie pękała, atrakcyjna cena.

Podaję stronę firmy: http://www.rembud-lowicz.pl/

 

Pozdr,

 

Eze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem kostkę bezpośrednio u producenta w Łowiczu - firma Rembud.

Kostka bardzo dobrej jakości, przy "docinkach" nie pękała, atrakcyjna cena.

Podaję stronę firmy: http://www.rembud-lowicz.pl/

 

Pozdr,

 

Eze

szkoda, że na stronie cen nie mają. Po ile płaciłeś (i jaki kolor)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja nadal mam kilka ton (10?) lupka granitowego do oddania, 100 zl/tona. Z tony wychodzi ok 6-7m2. Odbior wlasny pod Pabianicami, zapraszam ;)

 

poczekaj, zaklepuję do wieczora, pogadam z mężem, bo opcji granitu nie braliśmy pod uwagę...

ile go masz i skąd wiesz ile? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj, zaklepuję do wieczora, pogadam z mężem, bo opcji granitu nie braliśmy pod uwagę...

ile go masz i skąd wiesz ile? :lol:

Skad wiem - tylko na oko, wiem ile bylo na calej ciezarowce i ile wybrukowalismy tym ;) Sciagalam ze Strzegomia z kamieniolomu. Wyszlo taniej niz betonowa..

Niedaleko mamy wage samochodowa, wiec jakbys Ty (lub kto inny) sie zdecydowal, to wiadomo ile bierze ;) Juz 1 osobie sprzedalam na jesien - zaladowalismy na przyczepke, podjechalismy na wage, wyszly niecale 2 tony. Zapraszam. Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popcarol, obejrzałam zdjęcia w dzienniku, ale takie mało... dokładne. Rozumiem, że to się układa na piasku z cementem, a co w dziury między? czy da się ułożyć ściśle? Żeby zafugować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...