Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chyba masz Aniu rację. Tyle, że czasami, jak się coś samemu zrobi, to jest później duża satysfakcja. Ścian nie mam jeszcze pomalowanych, ale nie zdążę przed robieniem kotłowni i odpalaniem instalacji. Zdjąć grzejnik nie taka sztuka, a jak nie to najwyżej odwalę fuszerkę i za kaloryferami będzie biało... :roll: Malować chciałem tuż przed kładzeniem podłogi...żeby się ściany nie skurzyły i nie pobrudziły.

 

Luśka Gratuluję i witam na Bałutach :) To piękna dzielnica (hehe) :lol:

 

Z egzaminem niby sukces, ale niepełny. Zdawałą w tym terminie 38 osób. Zdało 17 na same 3 i 3,5. Ja dostałem 3. I teraz, ze względu na chorą ambicję, umówiłem się z kobitką, że sobie z nią porozmawiam w przyszłą środę. Gdyby nie ta chora ambicja, to w zasadzie miałbym już wakacje...ehhh...czasami jestem zbyt porządny. Swoją drogą oblać 21 studentów z 38 ( i to jeszcze tych lepszych co im się chce nauczyć na zerówkę), to też żadkie dziadostwo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochani!

Nareszcie i ja mam swoją galerię. Z braku czasu na razie rok ubiegły czyli stan surowy "zabity dechami". Wnętrza będą niedługo. Za wszelkie uwagi z góry dziękuję.

Namysliłam sie na trzecie okno połaciowe i moi panowie są "bardzo zadowoleni" :evil: (ocieplenie, stelaże, folia i płyty g-k juz są!). To moja druga zmiana w trakcie prac. (pierwsza to przestawienie ścianki działowej). Nie ma nic gorszego niz taki niezdecydowany inwestor.

Po niedzieli chyba zaczniemy ocieplać i kłaść tynk zewnętrzny. Domek zyska kubraczek. I znowu dylemat: kolor biały (ja) czy lody waniliowe (reszta rodziny). Uffffffffffffff...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj urlop poświęciłem uzgodnieniom z hydraulkiem, bo zakłada grzejniki i uruchamia piec CO i mojej walce z wentylacją i instalacją elektryczną. Szkoda, ze dzień jest taki krótki, bo jeszcze bym posiedział na budowie, ale perspektywa dzisiejszego rannego wstawania do pracy zdopingowała mnie wczesnego powrotu około 22:30.

 

Tommco trzymam kciuki (myślę, że 4-ka będzie :wink: ).

Luśka nie ma jak to mieszkać pełna gębą.

Aniu kiedy poczytamy w Muratorze o tobie??

Agata i Darek nie dajcie się; tak pozytywnie podchodzicie do budowlanych problemów, że teraz rzczej już z górki.

 

Pozdrawiam

Leszek

 

PS

A z ciekawostek powiem jak nas wczoraj zszokowała nasza 4-letnia Marysia.

Oglądała wczoraj rano jakiś program dla dzieci, później przyszła do żony z narysowanym sercem (wg jej dziecinnych, ale szczerych możliwości), mówiąc to dla ciebie mamusiu. A nikt jej nie mówił, że to dzień matki. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOMCO Mamy do Ciebie taką prośbe a mianowicie abyś napisał nam coś o swoim alarmie tzn. :

Ile masz czujek i jakie ?

Ile okien idrzwi wejściowych ?

Jaką masz centralkę ?

Jaka firma Cię ochrania i ile za wszystko zapłaciłeś ?

Bedziemy Ci bardzo wdzięczni ,ponieważ mamy dylemat co robić ?

Czy zlecić wykonanie alarmu firmie czy zrobić to samemu a tylko wynająć firmę do ochrony ?

W całym domku mamy tylko 8 okien+drzwi wejściowe+bramę garażową .

Wydaje się nam ,że to niewiele .Firma ochraniarska krzyknęła nam chyba ciut z dużo .

ANIA 99 Dzięki za zaproszenie napewno skorzystamy ,ale w niedzielę czekamy na Ciebie u nas !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem w bardzo bojowym nastawieniu, w negatywnym tego słowa znaczenia-mam 2 scieżki wojenne w pracy- to już najgorszy etap-współpracy.

 

Ponadto wymyśliłąm, że jak za jakiś miesiąc pozegnam budowlańców to ajde na kilak dni JURA Krakowsko-Czestochowska-i mam to wszystko głęboko w ...... nosie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady z siatką. Cena jej w ciągu roku wzrosła prawie dwukrotnie do 11 zł za mb (1,5m) stąd jak kupie to wmuruje, pomaluje, przyspawam i nie wiem co jeszcze zrobie żeby nie kupować jej trzeci raz. A może macie jakieś namiary na tanie siatki?

 

Jestem na etapie kończenia ogrodzenia . Sprawdziłem wsystkie siatki w okolicy i najtańsza jest chyba w Strykowie. Ja za siatkę 1.5mx4mm oczko6x6placiłem 20 pln. Gosciu ma też tańsze .Na front kupiłem od niego czeską w otulinie 1.5x2.5 5x5 po 8 zł. Cienka ale na jakiś czas może być .

Namiary na priv.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi Tommco ja jeszcze nie ten etap, ale Ania polecałą ekipę od wykończeniówki, która wczesniej pracowała u Gregga, w tej ekipie jest tez kafalekarz: Robert Machnicki 601 887 545, sprawdź, Gregg i Ania są z nich zadowoleni

 

Dominoxs narobiłeś nam smaczku z tym dekarzem i co? :wink: bez odzewu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A... witam.

 

A ja byłam u Agaty i Darka, no cóż galanta budowa, jak pałac:)

 

A moi budowlańcy mnie wnerwili..... cholernicy ...na szczęście był kierownik i wszystko ok:)

 

Poza tym słońce-chce sie zyć.

 

 

PRZEMYCĘ małe ogłoszonko:)

 

POSZUKUJĘ PILNIE kogoś do przyłącza wodnego, a może i z hydrauliką w domu, ale teraz przede wszystkim PRZYŁĄCZE.... please:)

prive lub tutaj:)

Będę dźwieczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...