Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć, Jajcarze Wielkanocni!

 

Tylko Was zostawić "na chwilę" samych i już jakaś przebudowa...

Czuję się tak samo jak kilka lat temu, kiedy zaczynałem na forum i nie wiedziałem, co jest kim i gdzie...

 

P.s. Chciałem coś tu na szybko znaleźć, ale łatwiej mi chyba będzie wyguglać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na firefoxie forum jakoś chodzi. Przynajmniej godzinę się nie czeka na otwarcie strony.

Zalogowałam się na BD ale tam nic się nie dzieje. Chyba, że się przeniesie większość osób stąd :(

Może o to chodzi redakcji? Pozbyć się tych starych, przyzwyczajonych do starego, co w większości już się wybudowali i za dużo nie kupią. A wyedukowani na forum na byle reklamy też się nie nabiorą? :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania:

 

WC drewniane - kupione jako nowe w czerwcu 2009, stan bez zarzutu, jak nowe, tanio !!!!!!!!!!!!

 

pozdrawiam

 

a ja za chęcią kupię WC drewniane....

Próbowałem PM ale maren100 ma zapchana skrzynkę....

 

a skoro już się odzywam to poszukuję dobrego/taniego składu drewna ( chodzi o drewno na budowę... ) w okolicach Czaplinka (Zgierza)

Edytowane przez Grekier
zmiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie było nas dużo.

Teraz część dzieli czas na FM i BD... Ale dla mnie tam jest nudno, zwykle nie mam czasu na pogaduchy, a konkretów mało...

co co tu zostali siedzą na wontkach o działaniu forum, żeby nie zginąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć:welcome:

ja powoli zaczynam się przyzwyczajać do tego nowego forum, już nie przeraża tak jak na początku, ale pewnie jeszcze nie raz mnie zaskoczy...:yes:

Np. wczoraj uzupełniałam dziennik i wyskoczył mi błąd, że za dużo grafiki na jeden post :o Myślę sobie: 4 zdjęcia, a ten mi krzyczy, że mam 12, a można 10:mad:. A to mordki też się wliczają:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...