Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Widziałam że niektórzy z tego forum nabyli przedmiot moich marzeń czyli płytki woodentic. Czy poratowaliby mnie sprawdzonym namiarem na sprzedawce?

 

Pozdrawiam wszystkich

 

p.s

/u nas stan surowy zamknięty + hydraulika elektryka + tynki / za 1,5 mies. przeprowadzka ;)

 

 

Bardzo optymistycznie zakładasz, że w 1,5 miesiąca się wykończysz. Ja taki stan jak u Ciebie miałem pod koniec stycznia. Od tamtej pory udało się ocieplić i wykończyć poddasze k-g oraz zrobić na parterze gładzie i sufity podwieszane. Ekipa 3 chłopa pracuje cały czas. A i tak mnie pocieszają, że może na koniec czerwca będzie się można przeprowadzić. A zostało jeszcze trochę pracy: glazura, terakota, kominek, deski i panele, malowanie, montaż kuchni i łazienek, tynk na zewnątrz, kostka.... Dużo jeszcze tego, a czasu wcale aż tak dużo nie zostało.

Także życzę powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bardzo optymistycznie zakładasz, że w 1,5 miesiąca się wykończysz. Ja taki stan jak u Ciebie miałem pod koniec stycznia. Od tamtej pory udało się ocieplić i wykończyć poddasze k-g oraz zrobić na parterze gładzie i sufity podwieszane. Ekipa 3 chłopa pracuje cały czas. A i tak mnie pocieszają, że może na koniec czerwca będzie się można przeprowadzić. A zostało jeszcze trochę pracy: glazura, terakota, kominek, deski i panele, malowanie, montaż kuchni i łazienek, tynk na zewnątrz, kostka.... Dużo jeszcze tego, a czasu wcale aż tak dużo nie zostało.

Także życzę powodzenia!!!

wszystko zależy czy chcesz, czy musisz.

najważniejsze czy stoi wanna i czy woda z kranu leci i ma gdzie odpływać. Resztę można zrobić potem, choć zapewne wygodniej jest przedtem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widziałam że niektórzy z tego forum nabyli przedmiot moich marzeń czyli płytki woodentic. Czy poratowaliby mnie sprawdzonym namiarem na sprzedawce?

 

Pozdrawiam wszystkich

 

p.s

/u nas stan surowy zamknięty + hydraulika elektryka + tynki / za 1,5 mies. przeprowadzka ;)

 

Uderz do Yeti, wlasnie kupowal po jakos 90 zl/m2 - info z wtorku ;)

 

PS mielismy stan surowy na poczatku 2008 roku i nadal nie mieszkamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skłaniam się do Stanowiska EZS :D Jak będą łazienki to reszta mam nadzieję da się znieść .Pracuje u nas ekipa 6 chłopa. Właśnie wzięli się za ocieplanie a domek malutki 140 m2. Mamy plan awaryjny zamieszkania w altance która jest na działce heh / mieszkanie sprzedane z terminem wyjścia czerwiec/ trzymajcie kciuki.

 

btw do yeti niestety nie da się pm wysłać bo ma zapchaną skrzynkę.Mam nadzieję że ktos obaczy zapytanie na forum. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

niebawem ruszam z budową (Rąbień) i poszukuję betonu B20, stali i piasku (do zasypania fundamentów) w dobrej cenie.

 

Możecie dać namiary? Jak teraz kształtują się ceny?

 

A cha, wciąż szukam Kierownika budowy. Do tej pory znalazłem fajną Panią kierownik, ale chciała 3500zł za prowadzenie budowy. To chyba trochę za dużo. Jak sądzicie ?

 

Pozdr.

sailor_man

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swoim dachu planuję położyć dachówkę Tondach Stodo 12 kolor "Glazura szyfrowo czarna" (http://www.tondach.pl/dachowki/suwakowe/stodo-12/).

 

W Łodzi i okolicy tą dachówką handluje tylko APK. Czy znacie jakąś inną hurtownię?

 

Co sądzicie o tej dachówce? Może znacie lepszy/tańszy odpowiednik?

 

Pozdr.

sailor_man

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

niebawem ruszam z budową (Rąbień) i poszukuję betonu B20, stali i piasku (do zasypania fundamentów) w dobrej cenie.

 

Możecie dać namiary? Jak teraz kształtują się ceny?

 

A cha, wciąż szukam Kierownika budowy. Do tej pory znalazłem fajną Panią kierownik, ale chciała 3500zł za prowadzenie budowy. To chyba trochę za dużo. Jak sądzicie ?

 

Pozdr.

sailor_man

 

Stal to kupisz najtaniej w Metaleksie na rogu Rąbieńskiej i Szczevcińskiej. W sumie to nigdzie bliżej chyba nikt stali nie ma a oni są raczej solidni i dobre ceny mają.

Kierownik budwy za 3.500 to według mnie niezbyt wiele. Wydajesz 350.000 na budowę a szkoda ci 1% na nadzór nad robotnikami??? Ja bym tak nie żydził. Jak ci się kobietka podoba to ponegocjuj jeszcze trochę cenę i zaczynaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

btw do yeti niestety nie da się pm wysłać bo ma zapchaną skrzynkę.Mam nadzieję że ktos obaczy zapytanie na forum. :D

 

 

Coś z tymi skrzynkami namieszali bo ja mam informację, że ktoś się próbował ze mną skontaktować ale miałem skrzynkę zapchaną a jak chce wysłać do kogoś to też dostaję taki komunikat. Coś to nowe forum jeszcze do końca nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ponieważ forum uznaje wszystkie skrzynki za zapchane i chyba rzeczywiście dopuszcza tylko 50 wiadomości a ja nie mam czasu zrobić porządku, informację dotyczącą okien podaję na tablicy w moim poście na stronie nr 2.

 

Zrobiłam porządek jakby co to zapraszam.

Edytowane przez mruva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szybko, mam tondach, zobacz sobie w dzienniku

teraz muszę iść, wieczorem mogę pogadać

no, jestem

więc Tondachem rzeczywiscie handluje APK. Dachówki bardzo dobre, leżą dwa lata i robią dobre wrażenie. Chłopcy z APK są super. Moją dachówkę przez rok trzymali na składzie :cool: Dekarza yez miałam od nich i była to jedna z lepszych ekip na mojej budowie.

Co właściwie chcesz wiedziec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, jestem

więc Tondachem rzeczywiscie handluje APK. Dachówki bardzo dobre, leżą dwa lata i robią dobre wrażenie. Chłopcy z APK są super. Moją dachówkę przez rok trzymali na składzie :cool: Dekarza yez miałam od nich i była to jedna z lepszych ekip na mojej budowie.

Co właściwie chcesz wiedziec?

 

Czy możesz dać mi namiary na ekipę dekarzy? Chyba dobrze byłoby gdyby mieli doświadczenie w Tondach'u. MOże pa PRIV lub maila bo forum ostatnio kiepsko działa :)

 

sailor_man

grizmo[at]o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caramba4u napisałem do Ciebie na Priv, ale przy tym nowym forum nie mam pewności czy doszła wiadomość.

Czy możesz napisać jaką dachówkę masz na dachu? Creaton Domino ?

 

Jeśli możesz podaj mi proszę namiary na ekipę dekarzy; widać że u Ciebie wykonali kawał dobrej roboty.

 

Z góry dzięki,

sailor_man

grizmo[at]o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz dać mi namiary na ekipę dekarzy? Chyba dobrze byłoby gdyby mieli doświadczenie w Tondach'u. MOże pa PRIV lub maila bo forum ostatnio kiepsko działa :)

 

sailor_man

grizmo[at]o2.pl

wydaje mi się, że ich kładłam na tablicy ogloszeń. Nazwisko - Leszek Pleczuk. . Ale po pierwsze, jak robili u mnie, to mówili, że biorą zlecenia tylko przez APK. No, wtedy mieli kalendarz na pół roku zajety. Miało to tą zaletę, ze placiłam z vatem 7%. po drugie uczciwi byli i dokładni, ale... nie robili (wtedy) skomplikowanych koszy. Czyli dachy bardzo skomplikowane odpadały. teraz - nie wiem.

Koniecznie telefon chcesz? Bo nie wiem, czy mam jeszcze. Zawsze można do APK zadzwonić i poprosić o kontakt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że ich kładłam na tablicy ogloszeń. Nazwisko - Leszek Pleczuk. . Ale po pierwsze, jak robili u mnie, to mówili, że biorą zlecenia tylko przez APK. No, wtedy mieli kalendarz na pół roku zajety. Miało to tą zaletę, ze placiłam z vatem 7%. po drugie uczciwi byli i dokładni, ale... nie robili (wtedy) skomplikowanych koszy. Czyli dachy bardzo skomplikowane odpadały. teraz - nie wiem.

Koniecznie telefon chcesz? Bo nie wiem, czy mam jeszcze. Zawsze można do APK zadzwonić i poprosić o kontakt...

 

Dzięki za namiary. Znalazłem numer telefonu na stronie APK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw do yeti niestety nie da się pm wysłać bo ma zapchaną skrzynkę.Mam nadzieję że ktos obaczy zapytanie na forum. :D

Coś z tymi skrzynkami namieszali bo ja mam informację, że ktoś się próbował ze mną skontaktować ale miałem skrzynkę zapchaną a jak chce wysłać do kogoś to też dostaję taki komunikat. Coś to nowe forum jeszcze do końca nie działa.

Mam tak samo - też nie mogę nic wysłać, mimo że nad skrzynką odbiorczą już kiedyś posiedziałem i usunąłem kupę wiadomości. Niestety wygląda na to, że i nadawcza musi być pusta, a póki co nie mam sił ani ochoty na kolejną posiadówkę. Gdzieś już pisałem, że był to fajny notatnik - pod ręką były osoby z którymi się kontaktowałem i sprawa, której ten kontakt dotyczył.

Zasadniczo odkąd pojawiła się ta nowa wersja (Beta), przeniosłem się tutaj i chyba posiedzę tam co najmniej tak długo aż na FM wszystko zacznie chodzić. Tym bardziej, ze sporo "naszych" też tam się przeflancowało:D

Tam mam skrzynkę wolną;)

Caramba, przypomnij się "za dnia" to spróbuję odnaleźć kontakt. Facet prowadzi sprzedaż wysyłkową, jest z Opoczna i lepszej ceny jak dotąd na tą płytkę nie znalazłem. Kupowałem tego długiego woodentica beige.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

niebawem ruszam z budową (Rąbień) i poszukuję betonu B20, stali i piasku (do zasypania fundamentów) w dobrej cenie.

 

Możecie dać namiary? Jak teraz kształtują się ceny?

 

A cha, wciąż szukam Kierownika budowy. Do tej pory znalazłem fajną Panią kierownik, ale chciała 3500zł za prowadzenie budowy. To chyba trochę za dużo. Jak sądzicie ?

 

Pozdr.

sailor_man

 

Witaj,

 

mogę polecić mojego kierownika budowy. Moja budowa w Aleksandrowie Łódzkim, więc nie daleko. Ma duże doświadczenie. Zawsze jest na budowie, kiedy trzeba, albo kiedy o to poprosisz. Jest już na emeryturze, więc ma czas. Cena to już sprawa indywidualna każdej budowy, wielkości, czasu trwania, skomplikowania itp. Musisz do niego zadzwonić. Pan Andrzej Przygodzki - tel; 605-699-493;

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caramba4u napisałem do Ciebie na Priv, ale przy tym nowym forum nie mam pewności czy doszła wiadomość.

Czy możesz napisać jaką dachówkę masz na dachu? Creaton Domino ?

 

Jeśli możesz podaj mi proszę namiary na ekipę dekarzy; widać że u Ciebie wykonali kawał dobrej roboty.

 

Z góry dzięki,

sailor_man

grizmo[at]o2.pl

 

Witaj,

 

mogę polecić dekarza, który robił u mnie dach i podbitkę. Robota zrobiona bardzo dobrze i sprawnie. Proszę zadzwonić i porozmawiać. Pan Kubicki Tomasz - tel. 512-007-855; lub 601-744-103;

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...