Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 20,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja tez sie kiedys nabralam na koparkowego :(

W naszej okolicy rok temu 85zl/h pracy

Kopalismy pod GWC. Wykonawca - powazna firma - ocenila ze wykop moze zajac dzien pracy, a ze byli z daleka to my mielismy zabezpieczyc koparke. Facet bral 85zl/h, ale ja sie uparlam na wycene. I wielka dziure na pol dzialki wycenil mi na 750 zl. Potem okazalo sie, ze kopal 3h :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie kiedys nabralam na koparkowego :(

W naszej okolicy rok temu 85zl/h pracy

Kopalismy pod GWC. Wykonawca - powazna firma - ocenila ze wykop moze zajac dzien pracy, a ze byli z daleka to my mielismy zabezpieczyc koparke. Facet bral 85zl/h, ale ja sie uparlam na wycene. I wielka dziure na pol dzialki wycenil mi na 750 zl. Potem okazalo sie, ze kopal 3h :(

Ale podejrzewam, że gdybyś umówiła się na godz. to kopał by min. 9 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę uprzejmie namiary na bardzo solidnego Pana koparkowego

 

http://lh3.ggpht.com/_Pu5H2T0ZyQM/S_rD6Zpj-eI/AAAAAAAAAFM/uv5C63xX17w/s640/Budowa%2026.04%20%2852%29.JPG

 

 

 

Nie wiem tylko dlaczego foto takie maluśkie :bash:

 

telefon 608 583 253

 

Okolice Zgierza

 

 

 

:D

Edytowane przez Jędruśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

śpieszę donieść, że dzisiaj odebrałem decyzję o PnB. Teraz 14dni na uprawomocnienie, 7 dni na zgłoszenie i zaczynamy budowę. Musiałem się trochę nachodzić, a i tak trwało to ponad 5 tygodni (Aleksandrów/Zgierz). Gdybym nie dzwonił, nie jeździł, to pewnie za 3 miesiące bym dostał PnB.

 

Teraz czekam żeby tylko wody gruntowe opadły, bo wczoraj zrobiłem test i na głębokości 60cm napływała już woda.

 

Pozdr,

sailor_man

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do gratulacji :) I proszę o suszę !!!

Jeszcze przed "wielką wodą" wykopaliśmy długi na 60m, głeboki na prawie 1,5 m rów na kabel elektryczny. Ponieważ podszedł trochę wodą, zadecydowaliśmy, że zaczekamy trochę, aż woda się wchłonie :bash: No i mamy teraz na działce własną rzeczkę :) Wody jest równo z terenem... I tym sposobem mamy zaplanowany weekend - romantyczny wypad na przedmieście z pompą do brudnej wody...

A propos, da się takie ustrojstwo wypożyczyć? Chyba nie powinno być z tym problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...