Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze pod sosnami czyli nowe życie starej stodoły


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 32,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DPS

    6661

  • braza

    3758

  • wu

    1831

  • Agduś

    1624

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja ogórkową, grzybową i inne takie bardzo lubię, bardzo!!! ;)

 

Relcia, a kogo chcą tam pochowac, bo ja nic nie wiem? Mam ostatnio mówiąc niekulturalnie, wywalone na politykę!!!

Edytowane przez braza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te zupy to ja lubię.

Gotować nie lubię!

Też nie wiem, kogo mają chować na Jasnej Górze...

Lenie... Mirek, a co one są, podrzucisz jakiegoś linka?

Ciekawa jakby jestem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja taam nie wiem , nic już nie wiem ...też se wywalę na politykę jak Brazka ....choć jak czytam teraz to w lubuskim se najbardziej wywalili na politykę :rolleyes:.......a na JG to mieli w sobotę kawałek Generała pochować , ale czy Jasna Panienka się na to zgodziła :o:jawdrop:

póki co to ja se wszystko ciepłym strumieniem ......z kranu :) IMG_20150510_122646.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego Elutek :) ... spełniam toast Twoją ulubioną Tequila :)

 

 

... u Anetki się pochwalę :) ... a co mi tam :)

 

... moje pierwsze własnoręczne Bonsai Tree ... zobaczymy ... może nie ostatnie :)

http://www.chefpaul.net/FB/DSC02708s.jpg

 

ulubione "dzieci" Tereni ... tia ... tylko kto je co niedziela kąpać musi ;)

http://www.chefpaul.net/FB/DSC02711s.jpg

 

 

magnolie lubimy oboje (mieliśmy w Kórniuku) ... kwitną w kwietniu i w maju

http://www.chefpaul.net/FB/DSC02739s.jpg

 

mój przydomowy chwastownik (zawszeć to bliżej niż na ryneczek, gdy jakiegoś zielska do kuchni potrzeba) :)

http://www.chefpaul.net/FB/DSC02717s.jpg

 

 

ps - żal dupę ściska, żeby w 40-to milionowym Państwie nie było godnego Kandydata na Prezydenta ... politykę mam wiecie gdzie ... szkoda się denerwować

Edytowane przez Chef Paul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki :) choć taki wiek że co niektórzy goście pomylili wannę z ......ostatecznym legowiskiem (złośliwiec) i nie wiem czy to byly urodziny czy stypa ........

 

 

Tak Pawełku wielki kraj a urzędu prezydenta nie szanują i miernoty po zaszczyty się wybierają........moja prognoza jest taka - Komorowski nie chcial apartamentów po nieboszczku' poszedł mieszkać w belwederku.....' wygra Duda i zamieszka w belwederku a w pałacowych pokojach po bracie zamieszka Jaro i bedzie sterował przemysłem rozliczeń' pokarań i upamiętnień......:) a my dalej w czarnej doopie

Edytowane przez relek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Pawełku, jak miło, że właśnie u mnie florydzkie ogrody! :hug: :hug: :hug:

Bonsai piękny, zobaczymy, jak będzie się rozwijał.

A kąpiesz storczyki co tydzień...?

Je się kąpie...?

Pytam, bo na storczykach się nie znam, a Babcia ma, może bym jej coś podpowiedziała.

A głosować w drugiej turze to już naprawdę nie ma na kogo... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jakieś wybredne storczyki. Moje niekąpane też rosną, podlewam je jak mi się przypomni czyli raz na kilka tygodni a kwitną jak głupie, bo chyba czują, że mają na karku nakaz eksmisji z odroczonym wykonaniem. Nie lubię storczyków ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

... :) a my dalej w czarnej doopie

Elutek ... nie przesadzaj :) ... to ja (jeszcze przez półtora roku) ;)

 

 

Oj, ...

A kąpiesz storczyki co tydzień...?

Je się kąpie...?

Pytam, bo na storczykach się nie znam, a Babcia ma, może bym jej coś podpowiedziała.

...

moje doniczki do storczyków mają specjalne otwory (jak zapewne zauważyłaś) ... "kąpiel" polega na zanurzeniu całych doniczek w wodzie na pięć minut raz w tygodniu ... zamiast podlewania ... kwitną nieustannie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawełek , a co ? przechodzisz na emeryturę i wracasz ? wracaj :rolleyes: jak na Florydzie ogródek się ma w doniczkach, to u nas tyle ziemi leży, że tylko brać i siać :p.....

 

tyle rządów przeżyłam i co? jajco :rolleyes: nic mi się nie zmienia ....a najgorzej to mam za tych 2 ostatnich :bash: bywa , że własnego męża oglądam przez godzinę na dzień, bo potem on zamyka oczy , ja zamykam ....a jak otwieram, to już Go nie widzę :) .........

Edytowane przez relek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym na FL miała mieć emeryturę, to chyba też bym niekoniecznie do PL chciała wracać.

Zwłaszcza, jeśli całe moje wszystko z dzieckiem związane byłoby TAM. :hug:

Sama zastanawiam się mocno z Sołtysem, czy by na stare lata nie wyjechać z tego pieprzonego kraju.

Np. w Portugalii mogłoby być tanio i miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz Pawełku , że Miami tylko 2 metry brakuje , żeby znaleźć się pod wodą :rolleyes: już teraz wylewa studzienkami ....tak w naszym Świecie Wiedzy napisali ;) to ja nie wiem, czy dla emeryta to nie za mokra przystań :p

 

i dzięki za pomysła :p w jednym miejscu za dużo i za gęsto nasadziłam iglaków ...wtedy nie wiedziałam, że one rosną :wiggle:chyba ...........jak już przejdą same siebie , to ich na bonzaje poprzemieniam :rolleyes: bo rozstać się z nimi nie rozstanę , nie mam tej oprawczej natury jak niektórzy , że raz sadzą a raz wykopują :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...