Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze pod sosnami czyli nowe życie starej stodoły


Recommended Posts

Jakbym na FL miała mieć emeryturę, to chyba też bym niekoniecznie do PL chciała wracać.

Zwłaszcza, jeśli całe moje wszystko z dzieckiem związane byłoby TAM. :hug:

Sama zastanawiam się mocno z Sołtysem, czy by na stare lata nie wyjechać z tego pieprzonego kraju.

Np. w Portugalii mogłoby być tanio i miło.

... coraz trudniej cokolwiek zmieniać ... zbudowaliśmy tutaj sobie w miarę spokojny i wygodny byt (niebawem przyjdzie czas "odcinania kuponów") ... nie jestem już " człowiekiem walki" ... zgnuśniałem :) ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DPS

    6661

  • braza

    3758

  • wu

    1831

  • Agduś

    1624

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie zgnuśniałeś. :no:

Uspokoiłeś się. bo masz to, czego Ci trzeba.

Spokojny dom, niedaleko brzeg oceanu, ciepły klimat...

Oj, muszę kończyć, grzmi jak cholera!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i...

Zagrzmiało może z 5 razy, powiało przez 10 minut, popadało przez 5 minut i poszło... :confused:

Może jeszcze przyjdzie...?

Bo my cały czas te zioła na zafoliowanych wałach sadzimy, bardzo by im się przydało, bo podlewanie w dołek nie równa się, nijak.

Jużeśmy większe pół posadzili! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, dopierośmy skończyli na dziś.

Najgorsze jest to, że po raz puerwszy NAPRAWDĘ nie mam na kogo głosować.

Nie chcę legitymizować Komorowskiego i jego partii, bo zawiedli, oszukali, stali się sprzedajni, zdradliwi i łapczywi, vide taśmy "Wprost".

NIE WOLNO wybierać znowu ich przedstawiciela.

I znowu - NIE WOLNO legitymizować w osobie Dudy panów Kaczyńskiego, Macierewicza, pani Fotygi i temu podobnych "geniuszy'.

Chyba po raz pierwszy w życiu świadomie wybiorę pozostanie w domu. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe.. a wcześniej mieliście na kogo głosować? Przecież oni (politycy) wszyscy są tacy sami ;)

Taśmy wprost mnie nie ruszają. Kiedyś była dobra zasada - nie czytać cudzych pamiętników, bo można się dowiedzieć przykrych rzeczy. To, co mówili akurat ci politycy, mówią pewnie i inni. Może nawet bardziej cynicznie. Tylko akurat innych nikt nie miał interesu nagrywać. Nie mam zamiaru tego brać pod uwagę. bardziej mnie martwi, że nasze państwo staje się coraz bardziej opresyjne zamiast pomocne. Ale w tym trendzie maczają palce wszyscy po kolei.

Co do prezydenta- nie ma on wielkiej władzy, ważne żeby jakoś wyglądał i za bardzo nie przeszkadzał. Duda będzie przeszkadzał, bo to taka partia, nie umieją nic stworzyć ale chętnie niszczą. wiec mi z nim nie po drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

politycy to chyba taka nacja , co to jak dostanie koryto , to dostaje wilczych oczu :) .....pamiętam mój szok jak dowiedziałam się , że prawy Rokita zaczął swoje urzędowanie na stołku od remontu resortu , wymiany mebli, dywanów ...choć nie wymagały tego jeszcze..... a były to ciężkie czasy finansowo i od zwolnienia ciężarnej urzędniczki ...od tej pory ma u mnie wyjechane i niech niemce biją

nigdy też nie zrozumiem jak można ogłosić najlepszym prezydentem od 89 faceta , który powiedział do starszego człowieka "spieprzaj dziadu" .....i oni twierdzą , że nie dzielą

a z tą łapczywością urzędników i innymi przywarami , to się naród oswoił, bo ona jest od zarania dziejów ;) pewnie połowa bierze w łapę ...także samo na uczelniach się trafiają i w gminach , powiatach......co nie wiecie o tym ?

 

żeby nie patrzeć z bliska na Maciera i Kamińskiego ( który chodził do mojego liceum :bash:) pójdę głosować na Komora , ale czy to da jakiś rezultat? wątpię :rolleyes: .....zauważyłam zmianę w komentarzach , przedtem równo jechano po D, że myślałam - spoko, IV nie wróci .....a jak wygrał to jadą po K :eek:

a może będzie tak , że to jest prysznic dla rządzących i w końcu usłyszą głos ludu :) ...i śmieszy mnie nagła miłość do Kukiza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taka nagła.

Portal zmieleni.pl znany mi od lat, odkąd głosy zmielono.

I niezalezna.pl. :p

A dzisiaj mam słoneczko, jadę sobie na wycieczkę służbową i mam w nosie,o!

Oejrzę sobie ładne agro, wczoraj też obejrzałam, goście dzisiaj przyjeżdżają na weekend, kupiłam sobie nową używaną lodówkę (bo nie ma zamrażalnika, takiej chciałam) i w ogóle.

Jutro znowu zioła sadzimy.

Pierwsza partia ogórków już posiana, kukurydza rośnie...

Żeby tylko suszy nie było, to nie jest źle.

I te zioła, i ogórki, i kukurydza to są ważniejsze niż wszyscy prezydenci tego świata! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...