Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze pod sosnami czyli nowe życie starej stodoły


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 32,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DPS

    6661

  • braza

    3758

  • wu

    1831

  • Agduś

    1624

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ania, zabiorę, ale pamiętaj, że wracamy dopiero po tygodniu! ;)

O rany, Ewa, a co to są cukrówki???

Idę poszukać.

 

Znalazłam.

Gołąbek taki...

No to może nie będą się bały człowieka, który zrywa kwiatki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pojechała a ja zarobiona byłam by czystego nieba życzyć :) Arctusia wszak wołała - leć Aneta, leć :rolleyes:

 

a jak nie ma Gospodyni , to ja się tu poszwendam :cool:

 

 

 

z cyklu : cudze chwalicie , swego nie znacie ;)

 

kto zgadnie gdzie byłam ?

IMAG0126.jpg

Edytowane przez relek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerwę miałam :rolleyes:

 

od 6 lat w Żelazowej Woli organizują Dzień Dziecka ..... w tym roku musiałam tam być, bo można było za darmo obejrzeć nową ekspozycję w dworkuIMAG0113.jpg ...oddali a i dołożyli w końcu mebli po Chopinie ;)......... tylko nie jestem pewna czy Skarbków albo Chopinów było stać na chińskie karnisze w oknach ? ;) reszta wyposażenia jakoś tam mieści się w epoce

park po ich rewitalizacji nabrał w końcu rumieńców IMAG0082.jpg i wysłuchanie w tej okoliczności przyrody koncertu fortepianowego połączonego z ptasim koncertem było miodem dla duszy :rolleyes:

kw.jpg i nie przeszkadzały nawet te tłumy drepczących "Warszawiaków" ;)

ale za to dużą uciechę miałam ze spotkania grupy starszych Japonek :) były jak kolorowe ptaki wśród tłumu nijakich przedstawicieli smutnej Polandii ;)

IMAG0088.jpg IMAG0089.jpg

Edytowane przez relek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Polacy noszą się albo czarno albo buro! Bardzo powoli dociera do nich, że lato to jasne kolory powinno się na grzbiet włożyć. Pewnie stare przekonania że jasne bardziej się brudzi:sick:

 

W burej koszuli to i tydzień można chodzić i nic... poza smrodem:rolleyes: ale to zawsze można jaką kolońską podlać, nieeee???:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam , że się napatrzyłam na te dzisiejszą elegancję, siedząc na ławeczce w oczekiwaniu na koncert ( reszta przynależności biegała po parku w grze terenowej :) ) i i to było dziwne :o może 5 osób było ubrane "wyjściowo" ....reszta ...szkoda gadać ...a faceci w dresowych baggach 3/4 :confused: ......dziwnie się na to zjawisko patrzyło ......elegancja nam w narodzie zanika:rolleyes:

 

 

 

 

może ktoś do Biedronki jedzie , bo mi się wino skończyło......... ;) wczoraj tak ciepła noc była , że do 24 piliśmy rieslinga na tarasie :rolleyes:aż szkoda było spać iść ...a dziś wiedziałam, wiedziałam ,:bash: wiedziałam ...nie da się już posiedzieć , bo małpy wylazły z ukrycia i już mnie źrą :mad:

Edytowane przez relek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małpy oddaj do zoo.

dlaczego na imprezę plenerową miał ktoś iść na szpilkach?

 

 

 

 

Czy to normalne, że śliwka kapie żywicą?

Edytowane przez EZS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...