Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze pod sosnami czyli nowe życie starej stodoły


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 32,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DPS

    6661

  • braza

    3758

  • wu

    1831

  • Agduś

    1624

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U nas dzisiaj jak dotychczas i tak postęp - CHMURKI MAMY!

Nie smaży i nie pali, choć i tak gorąco jak w piekle.

Wczoraj puchową kołdrę wyprałam rano, wieczorem była już suchuteńka!

O fuuuuj, słońce właśnie wychodzi... :sick:

Tęsknię za ożywczym powietrzem i zielenią bujną.

 

I wiecie co?

Ze zgrozą stwierdziłam, że wakacje w PL to naprawdę trudna rzecz.

Ceny noclegów nie są niskie, zwłaszcza w popularnych miejscach.

Jak poszukałam, to taniej wychodzi mi hotel albo pensjonat na Cyprze niż np. wakacje w Karpaczu! :confused:

Edytowane przez DPS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukałam.

Znalazłam.

Na Cyprze!

Jedziemy i już.

Po sezonie, w październiku, tam akuracik fajna temperatura znośna dla nas się zrobi.

Nie uwierzycie, ale przelot, 7 noclegów w hotelu i wypożyczenie auta na tydzień w sumie kosztowało nas 2200 zł.

Za dwie osoby razem.

Tanie linie, skromny hotel, małe autko.

Powinno być super! :D

Ktoś chętny jechać z nami? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wk...aj mnie :mad:

 

I nie przejmuj się dłońmi, pies tancował z tymi, którym się to nie podoba :yes:

 

Brazunia, a czemu nie wkurzać...?

Może jak się wkurzysz, to pojedziesz...? :p

 

Wusia - oj, Ty to zawsze nie możesz... :(

A ja w tym roku tupnęłam nogą i już.

Najwyżej jeszcze nie kupię mojej wymarzonej lustrzanki.

A co to, kiedy pojedziemy z Sołtysem, jak będziemy starzy?

A Troodos jest magiczne, cudne, zielone, z bardzo komfortową temperaturą, godziną drogi autem do plaży pod palmami i pół godziny drogi do wyciągu narciarskiego.

Że o cypryjskich oliwkach, winach, figach i pomidorach tudzież cytrusach nie wspomnę.

I jogurt, mają fantastyczne jogurty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chętnie jechała ale jak zwykle chęci sobie możliwości sobie:(

 

Cieszę się z Wami... ale jakoś mnie nie rajcują wyjazdy, czy ja się już zestarzałam :confused:

 

Mnie najlepiej w lesie :lol2:

Może też się zestarzałam...

 

checi i mozliwosci mam ale...........................chyba tez sie zestarzalam a moze nie lubie juz:cool: na pewno nie lubie latac. ale samochodem kto wie moze by mnie skusilo. na pewno na tapecie u nas Lazurowe i włoskie klimaty - wycieczka laczona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idzie chłodne :mad: ...............:bash: ale ja nie chce żeby było chłodniej !!! burze , deszcze mnie omijają , to chu, niech będzie upalnie, w domu chłodno a woda w basenie ulgę daje :)

 

mnie to nosiło jak miastowa byłam , a odkąd mieszkam na wsi , to nawet do tego mojego miasta z oporem jadę..... a jak już dojadę, to zdziwienie dopada - "a kiedy to wybudowali ? to kiedy ja tu ostatnio byłam ?"

a na wyjazdy wakacyjne szkoda mi czasu , bo stracę czas spędzony w moim "raju" .....:lol2:

a i tak koleżanka Depesinka mnie uziemniła ;) ....pokazała raz serwetę z różami i ja teraz hafcę i hafcę :) ........ bieżnik i 6 serwetek kawowych , to na rozjazdy nie mam czasu :cool:

 

"Zima jak troska, długo trwa, a lato jak szczęście, mija chwilą. " MR :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkieśmy wioskowe nieruszalne prawie!

Ale jak mówię - w tym roku tupnęłam nogą.

Skandynawia, Niemcy to nasze stałe kierunki, teraz trzeba trochę na południe się ruszyć.

Tarcia - Lazurowe też już znamy, ale... w sumie to już nie dla nas chyba, za gorąco.

Północne Włochy też już znamy.

Ale kto wie, może kiedyś jeszcze się wybierzemy np. dp Florencji albo i do Rzymu nawet, kto wie!

Relcia - mam nadzieję, że jak już nahafcisz to pokażesz i pochwalisz się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez znam i co z tego, bardzo tam lubie jezdzic, tam mieszka nasz przyjaciel, tam nigdy glowa mnie nie boli, miejsca sa cudowne, kuchnia jest wspaniala, wino tez ;) owoce morza sa tanie i smaczne, klimat sprzyja milosci - tam czuje sie doskonale. ZAWSZE :) Skandynawia juz mnie znudzila, Niemcy nigdy nie pociagaly ale mam tam rodzine wiec czasem mus bylo jezdzic, Hiszpaniola za daleko :cool: do Chorwacji juz mnie nawet wołami nie zaciagna po ostatnich wakacjach, no chyba zeby na wycieczke do Plitvic raz jeszcze. Drogo i brudno a sami Chorwaci nie szanuja swojego pieknego kraju:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musieć jest bosko. :D

Dlatego postanowiłam jechać nieprzymuszona. :lol2:

Tak mam, że co jakiś czas w roku włączają mi sie szwendacze, czasem jedzie się wtedy do znajomych, a czasem... gdzieś dalej. :cool:

 

Jak gorąco dzisiaj było, kurczę!

Wieczorem powietrze cięższe niż wtedy, kiedy było 37*C w cieniu za dnia.

Chyba nam w nocy konkretnie burza przywali...

Nie lubię, boję się, już tu we wsi niejedno widziałam.

Dwie spalone stodoły, zawalone ściany i mury, trzaśnięcia w anteny na domach i spalenia całego sprzętu, szkody po wietrze i ulewach burzowych.

Aż dziwne, bo przecież nasza wioseczka maleńka jest, a tyle się tu działo burzowo.

Tym dziwniejsze, że zazwyczaj burze nas omijają bokiem, bo wieś leży w obniżeniu, takiej kotlince, stąd susze i brak częstych burz.

No ale raz - dwa razy w roku zdarza się tutaj burza.

Zazwyczaj taka konkretna wtedy.

Nie lubię, nie lubię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...