Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze pod sosnami czyli nowe życie starej stodoły


Recommended Posts

na ten ser tyż :rolleyes:

 

z tą pogoda nad morzem to też ściemniają , co?

mówią w tv że paskudnie , leje , wieje , a wracają z wypoczynku opaleni i zachwyceni pogodą ...a my się cieszymy , że Kowalski ;) na wczasach nie użył

...to tak a propos wyjazdu domowego starszego do Władysławowa .....za :mad: ciężkie pieniądze :mad::mad:

 

Depeszka , mnie 2 razy nie powtarzaj ...pokażę co mam :pWP_20150708_001.jpg WP_20150708_002.jpg

śtrasznie się namęczyłam nad bieżnikiem, bo mnie pomroczność walnęła i wzięłam z rąk domowego szkudnika ołówek wyciskany :mad: pięknie się to rysowało , ale doprać tego za cholerę :bash: nawet gotowanie nie dało rady ....a i tak okazało się , że mi te kratki na w...., bo liczyłam i hafciłam bez kratek :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DPS

    6661

  • braza

    3758

  • wu

    1831

  • Agduś

    1624

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Relka - pięknie wyszło, ten wzór to płaski haft czy krzyżykowy?

Ja ślepa, na zdjęciu nie widzę, ale wygląda jak krzyżykowy.

Jeśli tak, to domagam się wzoru na maila!

Bardzo ładnie, naprawdę!

A Ty bierz i przyjeżdżaj, damy Ci sera. :D

 

Tarcia - no sama wiesz, to zazwyczaj tak, że szewc bez butów chadza. ;)

Ja w tym roku razem ze Sołtysem odkryłam piękny kryty basen z saunami 3 km od granicy, zdębieliśmy, w takiej maluśkiej wioseczce!

Ale co tam, lepiej późno niż wcale.

A Wy się bawcie dobrze w Waszym basenie, odpoczywajcie przy piąteczku.

 

Prababko - szerokości, odpoczywaj, wrócisz to opowiesz, jak było! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie chce gruba być Rikota - proszę się nie martwić, nie głodzimy jej. :p

Dostaje tyle, że zostawia.

A wystraszona to ona jest raptus śmieszny, jak zobaczyła znienacka mnie z aparatem, to ogon momentalnie dostała jak szczotka do butelek.

U gości kocha być, tulą ją, bawią i podziwiają cały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rikota dzisiaj wyszła na dwór w puszorku, bardzo śmiesznie było, bo na każdy nieznany sobie dźwięk podskakiwała na pół metra w górę. :lol2:

Póki co najbardziej pewnie czuje się w stodolnej kuchni i jadalni, tam jest jej mały świat.

Ale... dzisiaj już spokojnie obserwowała ze stolika na dworze, jak Sołtys kosą trawę kosi.

Oczywiście posmyrana, przyjęła z królewską godnością. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu Ryśkowi od smyrania natychmiast się mruczadełko włącza... ale tylko do MOJEGO smyrania:cool:

 

Rikota słodziasta, ale faktycznie wystrachana, Rysiek widać albo za młody na strachanie albo geny po tacie rysiu odziedziczył;)

nie stracha się nawet na widok dwóch czarnych potworów!

 

za to jakby jago matka przebierała łapami z taką prędkością jak Ryś biegnący do pańci to na bank osiągnęła by prędkość światła! Normalnie łapek nie widać!!!:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Rikoty dzisiaj znaczące postępy - wyszła na caaaaaaałą stodołę!

Przesiedziała i przełazikowała tam cały dzień, eksplorując i zaczepiając Karusia.

Najbardziej podobał jej się Karusiowy ogonek, merdający lekko na widok pańci.

Od razu łapką usiłowała złapać.

No i nauczyła się, że jak Karuś coś je, to nie wolno go zaczepiać, bo robi się bardzo groźny.

Oczywiście tylko ostrzegł ją, absolutnie nie ugryzł, ale Rikota pojęła chyba o co mu chodziło. :lol2:

Najśmieszniej było, jak staliśmy oboje z Sołtysem w stodole nawołując Rikota1 Kici kici! Rikota! - i tak przez dłuższą chwilę, a Rikota siedziała od razu spokojnie na progu kuchni i nieco zdumiona obserwowała nas wołających ją.

I nie mogła zrozumieć, co z państwem nie tak, skoro przyszła przecie od razu, siedzi tuż za nimi! :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...