Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze pod sosnami czyli nowe życie starej stodoły


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 32,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DPS

    6661

  • braza

    3758

  • wu

    1831

  • Agduś

    1624

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

i co w środku ? :p

 

mam dziś orzechowe palce , bo mnie sie orzechówki zachciało, a w rękawiczkach dziury porobiłam szpikulcem ...i w palcach tyż :lol2:

po przejściu neta wzdłuż i wszerz najbardziej mi przypadła orzechówka Dziadka Feliksa i takąż ją czynię :D

 

Czy Wnuk Dziadka Feliksa mógłby mi powiedzieć jak zalać 1 kg orzechów 1/2ą l spiryta ? bo mnie się nie przykrywa :( ... ile dziadek Feliks dziurek robił ? bo dociekliwa jestem .....i czy Dziadek Feliks użyłby zamiast miodu cukru ? bo uczulona jestem ...:D

 

( wszędzie orzechy kroją na ósemki , w plasterki , a Dziadek Feliks se dziurki robił ...ciekawe ?)

 

 

jakieś szatańskie pomietło czuwa żeby nam za dobrze nie było :mad: ....jak komary odpuszczają , to nasłał czarne przecinki , co się sypią na człowieka jak manna z nieba ...a jak człek se do basena wskoczy coby uciec , do głowę ino może wystawić , bo ślepaki napadają :sick: co za lato ?????

Edytowane przez relek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co w środku ? :p

 

mam dziś orzechowe palce , bo mnie sie orzechówki zachciało, a w rękawiczkach dziury porobiłam szpikulcem ...i w palcach tyż :lol2:

po przejściu neta wzdłuż i wszerz najbardziej mi przypadła orzechówka Dziadka Feliksa i takąż ją czynię :D

 

Czy Wnuk Dziadka Feliksa mógłby mi powiedzieć jak zalać 1 kg orzechów 1/2ą l spiryta ? bo mnie się nie przykrywa :( ... ile dziadek Feliks dziurek robił ? bo dociekliwa jestem .....i czy Dziadek Feliks użyłby zamiast miodu cukru ? bo uczulona jestem ...:D

 

( wszędzie orzechy kroją na ósemki , w plasterki , a Dziadek Feliks se dziurki robił ...ciekawe ?)

 

...

Dziadek Feliks zdunem buł ... do dziurek szacunek miuł ... zalewał zielone orzechy w płaskim naczyniu (pewnie jak mu szprytu nie starczyło by przykryć, to uszukiwał i dolewał wody) :) ... dziadkową orzechówkę pijałem kiedy byłem jeszcze smarkaty (było to całkiem niedawno) ;) ... Dzidek tą nalewkę nazywał " likarswo" ... i serwował po każdym posiłku na dobre trawienie (po śniadaniu tyż) :)

 

ps - kiedyś dostałem od Dziadka wpierdol, ponieważ zamiast jednej porcji "likarstwa" wyżłopałem pół flaszki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy się ...nie zdążyłeś policzyć ile Dziadek Feliks tych dziurek narobił? ;)

na drugie pytanie odpowiem sobie sama :D zamienię w połowie miód na cukier :yes: jedno likarstowo będzie miał mążiniemąż drugie ja :p

 

była burza , szła z zachodu ...jeden podmuch chciał mnie zabrać , a potem było spoko :) ładnie padało ...w lubuskim mówią gorzej ....Depsia melduj !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani - jeszcze raz dziękuję za wszystkie życzenia! :hug:

 

A z burzą to u nas na szczęście spokój, przyszła, ale zupełnie zwyczajna była, pogrzmiała, pobłyskała, porządnie podlała i poszła, dokoła jakoś bardziej się wyżywała, bo opowiadali nam.

Udało nam się tym razem, burza była taka, jak powinna być porządna zwyczajna burza. :)

Lecę, kochani, bo roboty mam huk i tak będzie teraz dłuuuuuugo, na pewno do któregoś-tam-sierpnia będzie bardzo intensywnie, potem będzie tylko intensywnie...

Nie gniewajcie się, że się nie odzywam, ale naprawdę nie mam czasu, latam jak poparzona! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPS-ia, nie lataj tak, przysiądź na chwilę, bo jeszcze ja wpadam z życzeniami i uściskami.

Wszystkiego co wymarzone, wyśnite, wyczekane...niech nadejdzie i zostanie :hug:

 

U nas też bardzo przyzwoita burza była, pięknie podlało,

trochę postraszyło grzmotami, powietrze odświeżyło i poszło.

Ale dziś wieje niemiłosiernie.

Gdyby tak wiatraki za domem postawić, to energii nakręciłoby dla całej gminy.

Pięknego tygodnia wszystkim tu zaglądającym :) :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zdrowi, strat brak... drzewa uprzątnięte, jeszcze trzeba tylko ogród pozamiatać i zgrabić :bye:

 

Uff, całe szczęście. :hug:

 

Dziewczyny porządki robię i wyciągam koce, kapy na pojedyncze łóżka, pasiaki jako pokrowce na poduszki i jakieś inne podobne materiały. Czy ktoś z prowadzących agroturystykę reflektuje ? Tylko ciężkie toto, tak w całości. Jeszcze mam jakieś flokati :rolleyes:

 

Gosiek - dziękuję, że pomyślałaś o nas, agrogospodyniach, ale u nas pełne wyposażenie, więc dla nas nic nie jest potrzebne. Ale... może Osiowa Sonia skorzystałaby z jakiegoś starego kocyka, jeśli wciąż niszczy swoje posłania...?

 

I jeszcze jedna spóźnialska:

 

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ANETKO....

 

...jak najmniej pracy, jak najwięcej efektów :D

 

Dziękuję, kochana, bardzo dziękuję! :hug:

 

No - to pędzę dalej, paść na dziób. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...