Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Opolszczyzna czyli między Wrocławiem a Gliwicami


Szadam

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Alex!!! Nooo to jest jeszcze ktoś kto czyta te strony. W sumie wkoło minie wiele osób buduje ( sąsiednie działki). Tłumaczę im jakim dobrodziejstwem dla takich amatorów jest forum. I nic, wolą uczyć się na błędach. Ja każdy etap który pokonuję z góry obczytuję ( o ile czas pozwala). Nie wiem jak ty ale bardzo mi to pomaga.

Gratuluję Wam tej pięknej chwili. Naszym marzeniem jest spędzenie świąt w nowym domu. Boże ile jeszcze roboty ( i forsy).

Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, glowa do gory! Czas leci tak szybko, do mnie jeszcze nie dociera, ze to juz koniec...Zbudowalismy sie w rok.Pomogl kredyt ale zabraklo na urzadzenie ogrodu.

Ja tez sporo korzystalam z forum, np troche za pozno odkrylam watek o rekuperatorach i zostala nam paleta pustakow wentylacyjnych a w stropie monolitycznym trzeba bylo robic dziury pod instalacje do rekuperatora.

Wiecej to jednak czytam niz pisze.

Napisala do mnie tez jedna dziewczyna z Opola, moze tu trafi, to bedzie nas wiecej.

Ja w sumie tez dziwie sie dlaczego ludzie wola myslec swoje a nie szukac innych rozwiazan. Wszystkim polecam, kto sie buduje, ale fatalne zainteresowanie.

Pozdrawiam

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
:D Czesc chlopaki ja swoja osade bede budowal w Gorkach czyli blizej Prudnika niz Tarnowa op.I choc narazie mam tylko poletko ziemi to forum czytam juz od kilku miesiecy i im wiecej czytam to jestem bardziej madry albo glupi to zalezy od tematu.Ja mysle ze tutaj na forum tak malo nas bo wiekszosc co buduje jest zajeta zarabianim euro a nie siedzeniem przed komputerem.A jesli moge sie dowiedziec to chodzi mi o te okna z tarnowa Gaubauer czy sa naprawde warte tych pieniedzy to nara i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juma! Witamy. Skoro masz już poletko to pierwszy krok za tobą. Z mojej obserwacji wynika, że czytanie do spodu tematów wykraczających po za bieżący etap powoduje zamęt. Z tego powodu doszedłem do takiego stylu korzystania z forum. Mam wybrać jakieś konkretne rozwiązanie - to poszukuję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o okna Gebauera, to lokalni mowia, ze nie sa tak dobre jak sie powszechnie uwaza. Jak prosilam i wycene, zrobili fachowo, szybko, ale nawet z 30% rabatem, byla to najdrozsza z 20wycen jakie otrzymalam. Ostatecznie mamy 5komorowe plastiki Rehau Brilliant Design i jestem z nich bardzo zadowolona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Coś zamarło to forum.

Pora na zmiany. OPOLSZCZYZNO OBUDŹ SIĘ

Co prawda nie buduje się ale za to remontuje 80-letni budynek który generalny remont przeszedł chyba po wojnie :wink:

I czasami zazdroszczę tym którzy robią od podstaw.

Mam nadzieje że wrócicie na to forum bo miałbym wiele pytań dotyczących materiałów, firm, ekip z naszego regionu.

Pozdrowienia

Adam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
Adam, glowa do gory! Czas leci tak szybko, do mnie jeszcze nie dociera, ze to juz koniec...Zbudowalismy sie w rok.Pomogl kredyt ale zabraklo na urzadzenie ogrodu.

Ja tez sporo korzystalam z forum, np troche za pozno odkrylam watek o rekuperatorach i zostala nam paleta pustakow wentylacyjnych a w stropie monolitycznym trzeba bylo robic dziury pod instalacje do rekuperatora.

Wiecej to jednak czytam niz pisze.

Napisala do mnie tez jedna dziewczyna z Opola, moze tu trafi, to bedzie nas wiecej.

Ja w sumie tez dziwie sie dlaczego ludzie wola myslec swoje a nie szukac innych rozwiazan. Wszystkim polecam, kto sie buduje, ale fatalne zainteresowanie.

Pozdrawiam

Ola

Cześć Alex

Bardzo podoba mi się Twój domek. Czy możesz podzielić się informacją, jaki jest szacunkowy koszt budowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...