Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stuknięty Bliźniak :))))))))


Recommended Posts

Witam wszystkich po małej przerwie.

Ale sie zapusciłem z dziennikiem hhehee, normalnie wstyd. A tyle sie zmieniło na naszej szalonej budowie.

Z racji tego,że mamy zaprojektowaną kanalize ciśnieniową, szukamy zbirnika do przydomowej oczyszczalni ścieków.

Czy ktos wie gdzie można takie ustrojstwo kupić?

Edytowane przez stukpuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 510
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wieczorową porą...................

Niech mnie wreszcie ktoś kopnie w dupsko i zmusi do częstszego uzupełniania dziennika.......

Z ostatnich dużych prac na budowie: zlikwidowaliśmy nasze mini szambo i przeszliśmy na kanalizę miejską, czyli w końcu udało się wybudować przydomową przepompownie ścieków. A ile nas to nerwów kosztowało!!!! Normalnie zgrać te kilka prostych rzeczy (wykonawcę,kierownika budowy, geodetę,odbiory)itp..., normalnie wstyd.

Nie wiem czy już pisałem, ale w końcu udało mi się namówić żonę na ten cholerny barek (z cegły rozbiórkowej) przykryty został grubą. krzywą , szeroką , starą deską bukową!!!! (jak wreszcie ogarnę wlepianie zdjęć od nowa to się pochwalę) teraz szukam jakiegoś dobrego sposobu jak go przymocować??? Może ktoś podpowie? Najchętniej żeby w razie grubszego remontu można by było go łatwo zdjąć........

Nie za bardzo mam ochotę go dziurawić......ewentualnie myślałem o jakiś starych, kutych kątownikach od spodu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha,przy okazji budowy przydomowej przepompowni..............ekipa wykonawcza zakosiła mi mój ulubiony młotek i nowiutką drabinę aluminiową.............normalnie ręce opadają!!! Po kilku próbach ponownego kontaktu, szef ekipy stwierdził,że to chyba pracownik wrzucił moje narzędzia przypadkowo do samochodu.......... no coment!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 10 months później...
  • 2 months później...
  • 8 months później...
  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...