Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Marzin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

w związku że grupa nam sie rozpisała i znalezienie namiarow na ekipe, hurtownie itp.. jest bardzo kłopotliwe postanowilem zrobic prosta stronke w ktorej umiescilem juz (narazie malo wiekszosc to od krys 1 -dzieki! ) troche namiarow

 

strona to moj prototyp i planuje w miare mozliwosci ja uzupełniać, modernizować i ulpeszac !!!

 

najbliższe modernizacje to mozliwosc dodawania z pozycji strony namiarow ale narazie prosze na maila

 

 

tam mozna spamowac :wink:

 

a prosze o krytyke i propozycje

 

zaznaczam ze to moja pierwsza strona w zyciu wiec dlatego wyglada bardzo prosto - dopiero sie ucze jak to sie robi !!! 8)

 

>> TU <<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki krys1 moze cos sie uda nasza ekipa stwierdzila ze wyjezdza do Francji wiec zostalismy na lodzie. Nie mialam czasu przesledzic calego forum ale widze ze miales jakies problemy z wyborem projektu my tez przeslismy przez cos podobnego wkoncu wybralismy Dom na 102 z Muratora jak chcesz napisz na priva zeby sie tu za duzo nie rozpisywac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już wiem to wcale nie z projektem problem tylko z kasą nie martw sie musi jakoś być my tez mamy zamiar na całość wziąć kredyt może się okazać że nie mamy zdolności bo kiedy sprawdzaliśmy zdolność materiały były tańsze o połowę. Ale tak to chyba z budową jest jak już zaczynasz wychodzić na prostą pomyślisz że teraz to chyba już będzie lepiej zaczyna się nowy problem. Ale uszy do góry zaoszczędź na budowie na czym się da i do przodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w związku że grupa nam sie rozpisała i znalezienie namiarow na ekipe, hurtownie itp.. jest bardzo kłopotliwe postanowilem zrobic prosta stronke w ktorej umiescilem juz (narazie malo wiekszosc to od krys 1 -dzieki! ) troche namiarow

 

strona to moj prototyp i planuje w miare mozliwosci ja uzupełniać, modernizować i ulpeszac !!!

 

najbliższe modernizacje to mozliwosc dodawania z pozycji strony namiarow ale narazie prosze na maila

 

 

tam mozna spamowac :wink:

 

a prosze o krytyke i propozycje

 

zaznaczam ze to moja pierwsza strona w zyciu wiec dlatego wyglada bardzo prosto - dopiero sie ucze jak to sie robi !!! 8)

 

>> TU <<

 

Ładna stronka, ja mogę podać geodetę - może nie jest ekspresowy, ale jestem zadowolony z jego usług

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już wiem to wcale nie z projektem problem tylko z kasą nie martw sie musi jakoś być my tez mamy zamiar na całość wziąć kredyt może się okazać że nie mamy zdolności bo kiedy sprawdzaliśmy zdolność materiały były tańsze o połowę. Ale tak to chyba z budową jest jak już zaczynasz wychodzić na prostą pomyślisz że teraz to chyba już będzie lepiej zaczyna się nowy problem. Ale uszy do góry zaoszczędź na budowie na czym się da i do przodu.

 

Niektóre problemy rozwiązują się same, byleby się nie poddawać na starcie, ale to - to juz zasługa grupy WZw2007

 

zaznaczam ze to moja pierwsza strona w zyciu wiec dlatego wyglada bardzo prosto - dopiero sie ucze jak to sie robi !!!

 

>> TU <<

Ho, ho, to wygląda coraz lepiej. Też kiedyś chciałam stworzyć taką baze danych, ale to trzeba potrafić zrobić. Zapisuję Cię do grupy tych co to mają "fach w ręku" :wink: :wink: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PILNE

 

czy ktos ma rozstaw krokwi co 90cm? krokwie w projekcie mam grube 22,5 X 10, ale co 90cm. dekarz mowi ze to za szeroko. bab w projekcie napisala zreszta ze to jest tylko rysunek pogladowy i nie moze sluzyc jako podstawa do budowy dachu. chcialabym zwezyc ten rozstaw ale inwestor nr1 s buntuje i kaze mi liczyc cos :o

też mam co 90cm i wyrysowane to mam na przekrojach i rzutach a nie ryusnkach poglądowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włoczykij a jak grube masz krokwie- mozesz napisac?

w konstrukcji dachy istotne jest nei tylko grubosc i szerokosc krokwi ale takze dlugosc kat nachylenia dachu miejsca podparcia oraz pokrycie dachowe a swoja droga to dziwne jak mozna sprzedawac projekt niekompletny? bo kto w sumie ma ten dach wyrysowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.projekty.oknonet.pl/projekty2.php?s=4&id=28&r=1

 

poza tymi wadami domek jest uroczy i cieszymy s ze go wybarlismy- tylko s bardzo trzeba pilnowac na budowie. w srodku troche pozmienialismy :-)

 

pozdrawiam

Brzydlak, widziałam Waszą furę wczoraj na działce, ale byłam nie swoim samochodem, więc głupio mi się było zatrzymywać, ale nie o tym chciałam...mamy projekt tej samej Pani architekt, Twój bardzo mi się podoba, zwłaszcza te dwa tarasy z czego jeden zadaszony-super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PILNE

 

czy ktos ma rozstaw krokwi co 90cm? krokwie w projekcie mam grube 22,5 X 10, ale co 90cm. dekarz mowi ze to za szeroko. bab w projekcie napisala zreszta ze to jest tylko rysunek pogladowy i nie moze sluzyc jako podstawa do budowy dachu. chcialabym zwezyc ten rozstaw ale inwestor nr1 s buntuje i kaze mi liczyc cos :o

Ja mam co 90-94 cm. Lekko się chłopakom poprzestawiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...