Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Marzin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

brachol, chyba już wiem, która Twoja dzialka. Czy masz aż 3 szopki?

Widziałem też silke na paletach i 1 wartwe już ułożoną na ścianie. To u Ciebie?

to ta dzialka sa 3 baraki i silka a ta warstwa na fundamencie z przodu to jest tylko docisk papy polozona podczac klejenia i tak sobie na razie lezy

 

brzydlak i jak drewno zamowione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesik wszystkim. Nio u mnie ostatnio prace trwają bardzo osssstttrrrooo!!!!. Właśnie ekipa skończyła wod kan i co. Teraz elektrycy. Najgorzej że drzwi dopiero za 2 tygodnie. Będzie trzeba zabić hmm dechami.

 

Świerszczu brama w końcu się robi i się robi :o :o Facet montuje sam. We wtorek cały dzień a jutro ma skończyć. W sumie sam brama śliczniusia gorzej z Panem W. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już mi się mózg lasuje od telefonu - obdzwoniłem 75 miejsc w sprawie betonu komórkowego i nie jestem zadowolony tym co wiem, może zdecyduje się na keramzytobeton...

 

Włoczykij,

i co - zdecydowałeś się na keramzytobeton? Mamy tego samego wykonawcę, podpisaliśmy z nimi umowę :) i też proponują nam kera (na razie jeszcze nie zamówiony bo nie mamy PNB ale lada chwila trzeba będzie sie zdecydować ostatecznie). Co do keramzytu to słyszałem niemal same dobre opinie, zastanawiałbym się tylko nad marką - proponują od Muchy (http://www.mucha.com.pl), nie udało mi się dotrzeć do nikogo kto by z tego wybudował dom. Ale podobno inne materiały od Muchy są OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już mi się mózg lasuje od telefonu - obdzwoniłem 75 miejsc w sprawie betonu komórkowego i nie jestem zadowolony tym co wiem, może zdecyduje się na keramzytobeton...

 

Włoczykij,

i co - zdecydowałeś się na keramzytobeton? Mamy tego samego wykonawcę, podpisaliśmy z nimi umowę :) i też proponują nam kera (na razie jeszcze nie zamówiony bo nie mamy PNB ale lada chwila trzeba będzie sie zdecydować ostatecznie). Co do keramzytu to słyszałem niemal same dobre opinie, zastanawiałbym się tylko nad marką - proponują od Muchy (http://www.mucha.com.pl), nie udało mi się dotrzeć do nikogo kto by z tego wybudował dom. Ale podobno inne materiały od Muchy są OK.

 

Jak pewnie wiecie u mnie jest keramzyt. Jak wątpliwości pytajcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świerszczu brama w końcu się robi i się robi :o :o Facet montuje sam. We wtorek cały dzień a jutro ma skończyć. W sumie sam brama śliczniusia gorzej z Panem W. :wink:

wiesz własnie przeczytałem dopiero ten post i musze ci powiedzieć że ty się ciesz że pan W. zakładał ci to sam... jest bardziej dokładniejszy możesz mić pewność że brama bedzie hulac ok - ten drugi to cholerny paprok, strasznie niedokładny i robiący na odpier...l. raz się tak na niego wkur... bo chciał mi wmóić że niezamykająca brama się zamyka :o :evil:

poprostu kosmos! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świerszczu brama w końcu się robi i się robi :o :o Facet montuje sam. We wtorek cały dzień a jutro ma skończyć. W sumie sam brama śliczniusia gorzej z Panem W. :wink:

wiesz własnie przeczytałem dopiero ten post i musze ci powiedzieć że ty się ciesz że pan W. zakładał ci to sam... jest bardziej dokładniejszy możesz mić pewność że brama bedzie hulac ok - ten drugi to cholerny paprok, strasznie niedokładny i robiący na odpier...l. raz się tak na niego wkur... bo chciał mi wmóić że niezamykająca brama się zamyka :o :evil:

poprostu kosmos! :lol:

 

Nie powiem żeby brama w 100% była idealna. Słychać że są z jedenej strony naprężenia linki. Ale tynkowanie przed nami tak więc pewnie dopiero po tynkach będzie trzeba to doregulować na fest. Pewnie w rezultacie zajmie się tym mój małzonek bo hmm on niestety albo stety jest technicznie dużo lepszy i gdy Pan W walczył od kilku godzin to on 2 pokręceniami śruby zrobił że było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość

Jak pewnie wiecie u mnie jest keramzyt. Jak wątpliwości pytajcie?

 

Jak pytać to pytam: 8)

Jak w keramzyciejest z robieniem bruzd pod instalacje ??

Czy nie kruszy się za bardzo ??

Czy nie pęka przy obróbce ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świerszczu brama w końcu się robi i się robi :o :o Facet montuje sam. We wtorek cały dzień a jutro ma skończyć. W sumie sam brama śliczniusia gorzej z Panem W. :wink:

wiesz własnie przeczytałem dopiero ten post i musze ci powiedzieć że ty się ciesz że pan W. zakładał ci to sam... jest bardziej dokładniejszy możesz mić pewność że brama bedzie hulac ok - ten drugi to cholerny paprok, strasznie niedokładny i robiący na odpier...l. raz się tak na niego wkur... bo chciał mi wmóić że niezamykająca brama się zamyka :o :evil:

poprostu kosmos! :lol:

 

Nie powiem żeby brama w 100% była idealna. Słychać że są z jedenej strony naprężenia linki. Ale tynkowanie przed nami tak więc pewnie dopiero po tynkach będzie trzeba to doregulować na fest. Pewnie w rezultacie zajmie się tym mój małzonek bo hmm on niestety albo stety jest technicznie dużo lepszy i gdy Pan W walczył od kilku godzin to on 2 pokręceniami śruby zrobił że było ok.

 

chyba nazwisko pan W. pasuje do niego idealnie :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie wiecie u mnie jest keramzyt. Jak wątpliwości pytajcie?

 

Jak pytać to pytam: 8)

Jak w keramzyciejest z robieniem bruzd pod instalacje ??

Czy nie kruszy się za bardzo ??

Czy nie pęka przy obróbce ??

 

Właśnie skończyli u mnie instalacje wod kan co i elektr. specjalnie pytałam fachowców - ich odpowiedż to jak ma się czym to nie ma problemu. Idealnie wywiercali otwory pod puszki itp. A do tego nie robiliśmy bruzd bo będzie zwykły tynk cementowo-wapienny. Taki jest polecany na ściany z keramzytu.

A osadzone mam też okna i bramę - bez problemu.

Do cięcia w czasie budowy pustaków trzeba używać tarczy do betonu i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img170.imageshack.us/img170/9469/obraz629ng7.jpg

 

wreszcie s udalo i od jutra moge juz sklecac kalendarz

 

jak widac na fotce / hi hi widac 8) / strop jest wytrzymaly

 

 

 

 

 

 

 

Mam pytanie dotyczace tego stropu z płyt. Czy taki był w projekcie i jaki jest koszt. My mamy teriva ale zastanawiamy się czy mozna zrobić taki z płyt i jak to się kalkuluje cenowo. Będe wdzięczna za szybką odpowiedź.

AGA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...