Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Marzin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

stare obiecane

http://images21.fotosik.pl/220/09014ffbd54b893em.jpg

przydaje się dość mocno, co prawda dzięki nemu udało mi się zgubić telefon z większością ważnych budowlanych numerów telefonów :evil: i teraz się męczę z odzyskiwaniem...ale radości z niego dużo (a taki mały) :lol:

ale na żużel, to ja się tym nie wybiorę :wink:

Noooooo, chylę czoło :wink: Też kiedyś taki chciałem kupić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to zuzlowiec jestem ale taki troche z krotkim stazem 8) szwagier mnie jakos tak wciagnal (szwagier jest z Gniezna)

Co do browara to zawsze moge wypic tylko ze na stadionie nie mozna tylko w tym ogrodku przy wejsciu a co do jupiterow to ja tez prawie widze z okna tylko mi blok zaslania :) z tego co piszesz to mieszkamy blisko siebie

No to wypijemy tego browara chocby i przed stadionem. Ciekaw jestem, który to blok zasłania Ci stadion, może mój :o He he. (mieszkam w okolicach skrzyżowania Dąbrowskiego z Niestachowską) Nie wiem, czy tu jeszcze zajrzysz, na priv wysłalem Cu mój nr telefonu. Myslę, że się zdwonimy, co?

Kolega lepiej uważa z takimi tekstami :lol: Kiedyś Poznań miał mocny żużel.

Ja dawno temu chodziłem w Poznaniu na żużel, cała moja rodzina chodziła, łącznie z mamą :o , dziadkiem 8) itd

Michał! Kiedy to było??? Mnie od maleńkości ojciec z żużlem oswajał, pierwsze mecze zaliczyłem pod koniec lat 80-tych. Ale już wtedy nie kojarzę, żeby w Poznaniu coś się działo... :roll: Tzn wiem, że żużel był, ale ja jeszcze wtedy robiłem w pieluchę EeEe.

Tak czy siak, dobrze, że jest teraz, bo jak już skończe ten domek, to trzeba będzie coś w niedzielę robić.

 

Michał, a Ty nie przyjdziesz? Daj znać jakby co. Natus spisała kiedyś wszystkie telefony. Ja Twój na tej liście mam.

 

 

stare obiecane

http://images21.fotosik.pl/220/09014ffbd54b893em.jpg

przydaje się dość mocno, co prawda dzięki nemu udało mi się zgubić telefon z większością ważnych budowlanych numerów telefonów :evil: i teraz się męczę z odzyskiwaniem...ale radości z niego dużo (a taki mały) :lol:

ale na żużel, to ja się tym nie wybiorę :wink:

A widzisz, zgadłem wcześniej co sobie kupiłaś. Yamaha, tylko napisz co tam za silniczek? Aby mocny? 8) Oponki ładne, ciekaw jestem ile kosztowało sprowadzenie, bo jeżeli się nie mylę, to sprowadzałaś, tak? Jak coś to na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wypijemy tego browara chocby i przed stadionem. Ciekaw jestem, który to blok zasłania Ci stadion, może mój :o He he. (mieszkam w okolicach skrzyżowania Dąbrowskiego z Niestachowską) Nie wiem, czy tu jeszcze zajrzysz, na priv wysłalem Cu mój nr telefonu. Myslę, że się zdwonimy, co?

Ja mieszkam w blokach na Turkusowej za tymi ekranami na Niestachowskiej a w sumie na Witosa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś rozwalony jestem, gdzie mam być, jaka lista, o co chodzi :o

Coś przegapiłem ?

Chodzi o listę telefonów, którą na spocie zrobiła natus. Ale Twojego kom tam nie ma. :roll:

 

Chyba, że mówicie o żużlu to niestety dzisiok nie mogę :-?

A my byliśmy i browara spilismy! Ale był mecz! Do końca emocje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, zgadłem wcześniej co sobie kupiłaś. Yamaha, tylko napisz co tam za silniczek? Aby mocny? Oponki ładne, ciekaw jestem ile kosztowało sprowadzenie, bo jeżeli się nie mylę, to sprowadzałaś, tak? Jak coś to na priv.

 

to najmniejszy możliwy TW125- ale ma swoje plusy- nic prawie nie pali, jest lekki, można nim wszędzie wjechać, za mocno nie hałasuje i trudno sobie zrobić na nim większą krzywdę, a mi się cżesto różne wypadki zdarzają... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

czy ktoś tu jeszcze zagląda?

bla, bla, bla tzn. wracam na forum.Udało nam się znaleźć sensowną firmę budowlaną i po długich namysłach stwierdziliśmy, że budujemy. A jak się nie uda http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif (tfu, tfu trzy razy przez lewe ramię ) to sprzedamy stan surowy i tyle. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś tu jeszcze zagląda?

bla, bla, bla tzn. wracam na forum.Udało nam się znaleźć sensowną firmę budowlaną i po długich namysłach stwierdziliśmy, że budujemy. A jak się nie uda http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif (tfu, tfu trzy razy przez lewe ramię ) to sprzedamy stan surowy i tyle. Pozdrawiam wszystkich.

noooo i tak trzymać, gratulacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...